Top 10 Envira Silberfisch Spray – Prostředky proti švábům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Envira

#ad

500 ml, rybenek, Přípravek Effect ve spreji na hubení obtížného hmyzu

#ad
Envira #ad - Přípravek effect:na vodní bázi, neleptavý, bez obtěžujících zápachů, nezanechává skvrny, nehořlavý, velmi dobrý ničící účinek, okamžitě připraven k postřiku, také jako prevence, s dlouhodobým účinkem, bez hnacích plynů, univerzální insekticid s inovativní technologií. Přípravek effect likviduje rybenky. Univerzální insekticid účinně ničí a odstraňuje rybenky. Přípravek effect při správné aplikaci úspěšně likviduje rybenky, havěť a škodlivý hmyz. Spěšná aplikace. Poskytuje vysokou ochranu a zabraňuje opětovnému napadení.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Hmotnost500
Číslo díluESF500

2. Envira

#ad

Envira Sprej na rybenky – prostředek proti stříbřinkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 2 litry

#ad
Envira #ad - Biocidní přípravky používejte opatrně. Jemné rozprašování zesiluje účinek. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Vysoce účinný: ex envira stříbrná rybka připravená k rozprašování s knock-down a dlouhodobým účinkem efektivně ničí a odstraňuje rybenky, ryby, ryby, rybenky a rybenky.

Zabraňte uvolňování do životního prostředí. Nevdechujte prach/kouř/plyn/mlhu/páru/aerosol. Vodní báze: sprej na rybenky na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm pomocí láhve s rozprašovačem envira silně nastříkejte na rybenky, úhel nazouvání a chodníky. Rozsah dodávky: 2 litry spreje na rybenky v doplňovací nádobě.

Baua registrační číslo: N-95606. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Nenechávejte se dostat do očí, na kůži nebo na oblečení. Při požití: v případě nevolnosti volejte toxické informační centrum/lékaře. Výše uvedené označení platí při předání soukromým koncovým uživatelům. Kompatibilní: insekticid lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže, čalouněný nábytek nebo koberce.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Hmotnost2
Číslo díluESF2000_fr

3. Envira

#ad

Envira Sprej na rybenky – prostředek proti stříbřitým rybenkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 500 ml + 2 litry

#ad
Envira #ad - Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm pomocí láhve s rozprašovačem envira silně nastříkejte na rybenky, úhel nazouvání a chodníky. Nevdechujte prach/kouř/plyn/mlhu/páru/aerosol. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Jemné rozprašování zesiluje účinek. Biocidní přípravky používejte opatrně. Baua registrační číslo: N-95606. Vodní báze: sprej na rybenky na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Nenechávejte se dostat do očí, na kůži nebo na oblečení. Při požití: v případě nevolnosti volejte toxické informační centrum/lékaře. Rozsah dodávky: 500 ml sprej na rybenky v lahvičce s rozprašovačem + 2l doplňovací nádoba. Výše uvedené označení platí při předání soukromým koncovým uživatelům.

Vysoce účinný: ex envira stříbrná rybka připravená k rozprašování s knock-down a dlouhodobým účinkem efektivně ničí a odstraňuje rybenky, ryby, ryby, rybenky a rybenky. Kompatibilní: insekticid lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže, čalouněný nábytek nebo koberce. Zabraňte uvolňování do životního prostředí. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad

4. Envira

#ad

Envira Sprej na rybenky – prostředek proti stříbřinkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 5 litrů

#ad
Envira #ad - Biocidní přípravky používejte opatrně. Nevdechujte prach/kouř/plyn/mlhu/páru/aerosol. Nenechte se dostat do očí, na kůži nebo na oblečení. Jemné rozprašování zesiluje účinek. Vodní báze: stříbřitý sprej na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny.

Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Baua registrační číslo: N-95606. Zabraňte uvolňování do životního prostředí. Rozsah dodávky: 5litrový sprej na rybenky v náhradní nádobě. Výše uvedené označení platí při dodání soukromým koncovým uživatelům. Snášenlivost: insekticid lze bez problémů použít na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže, čalouněný nábytek nebo koberce.

Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm pomocí lahvičky s rozprašovačem envira silně nastříkejte na rybenky, nazouvací úhly a dráhy. Při požití: v případě nevolnosti volejte toxické informační centrum/lékaře. Vysoce účinný: envira silberfish ex připravený ke stříkání s knock-down a dlouhodobým účinkem ničí a efektivně odstraňuje rybenky, rybenky, rybenky a rybenky.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Hmotnost5

5. Envira

#ad

Envira Sprej na rybenky – prostředek proti stříbřitým rybenkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 5 litrů + 500 ml

#ad
Envira #ad - Vodní báze: sprej na rybenky na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Kompatibilní: insekticid lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže nebo koberce.

Baua registrační číslo: N-95606. Jemné rozprašování zesiluje účinek. Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm silně nastříkejte na rybenky, úhel náklonu a chodníky. Vysoce účinný: sprej envira effect ve spreji s knock-down a dlouhodobým účinkem účinně ničí a odstraňuje rybenky a další škůdce. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Obsahuje permethrin, může vyvolat alergické reakce. Biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad

6. Envira

#ad

Envira Univerzální ochrana proti hmyzu – vysoce účinný sprej proti hmyzu s dlouhodobou ochranou – insekticid na vodní bázi – 500 ml

#ad
Envira #ad - Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Baua registrační číslo: N-95212. Testováno: v testu se sprej proti hmyzu přesvědčil: mimo jiné bylo po 5 minutách zničeno 100% komárů a molů, po 15 minutách 100% klíšťat a 80% mravenců 100% po 24 hodinách a po 48 hodinách 95% roztočů.

Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Lze ošetřit i zvířecí postele. Vodní báze: prostředek proti hmyzu je z 99 % vody, je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Vysoce účinný: sprej s účinkem k. O. Textilie: sprej proti hmyzu lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže nebo koberce.

A dlouhodobou ochranou působí proti mnoha hmyzu, mravenci, švábi, švábi, pavouci, roztoči, švábi, štěnice, moly, komáři, blechy, rybenky, jako jsou klíšťata, woodlice, mouchy, mouchy a mnoho dalšího škůdců a jejich larvy. Obsahuje permethrin, může vyvolat alergické reakce. Biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Hmotnost0.58
Číslo dílu24270-02

7. Envira

#ad

Envira Sprej se stříbrnými rybkami – prostředek proti stříbřitým rybkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 2 l + 2l rozprašovač

#ad
Envira #ad - Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Vodní báze: stříbřitý sprej na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Nevdechujte prach/kouř/plyn/mlhu/páru/aerosol.

Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm pomocí lahvičky s rozprašovačem envira silně nastříkejte na rybenky, nazouvací úhly a dráhy. Zabraňte uvolňování do životního prostředí. Nenechte se dostat do očí, na kůži nebo na oblečení. Při požití: v případě nepohodlí volejte toxické informační středisko/lékaře. Snášenlivost: insekticid lze bez problémů použít na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže, čalouněný nábytek nebo koberce.

Biocidní přípravky používejte opatrně. Výše uvedené označení platí při dodání soukromým koncovým uživatelům. Jemné rozprašování zesiluje účinek. Baua registrační číslo: N-95606. Vysoce účinný: envira silberfish ex připravený ke stříkání s knock-down a dlouhodobým účinkem ničí a efektivně odstraňuje rybenky, rybenky, rybenky a rybenky.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Číslo díluESF2000_ED2000

8. Envira

#ad

Envira Sprej na rybenky – prostředek proti stříbřinkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu & na vodní bázi – 2 litry

#ad
Envira #ad - Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Biocidní přípravky používejte opatrně. Baua registrační číslo: N-95606. Jemné rozprašování zesiluje účinek.

Vodní báze: sprej na rybenky na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Obsahuje permethrin, může vyvolat alergické reakce. Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm silně nastříkejte na rybenky, úhel náklonu a chodníky. Kompatibilní: insekticid lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže nebo koberce. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Vysoce účinný: sprej envira effect ve spreji s knock-down a dlouhodobým účinkem účinně ničí a odstraňuje rybenky a další škůdce.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Číslo dílu2xESF2000

9. Envira

#ad

Envira Sprej se stříbrnými rybkami – prostředek proti stříbřitým rybkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 2 litry + 2 x 500 ml

#ad
Envira #ad - Snášenlivost: insekticid lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i na citlivé povrchy, jako je kůže nebo koberce. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí.

Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm silně nastříkejte na rybenky, skluzu a dráhy. Baua registrační číslo: N-95606. Vysoce účinný: envira effect sprej připravený ke stříkání s knock-down a dlouhodobým účinkem ničí a účinně odstraňuje rybenky a další škůdce. Biocidní přípravky používejte opatrně. Obsahuje permethrin, může vyvolat alergické reakce. Vodní báze: stříbřitý sprej na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Jemné rozprašování zesiluje účinek.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad

10. Envira

#ad

Envira Sprej se stříbrnými rybkami – prostředek proti stříbřitým rybkám s dlouhodobým účinkem – bez zápachu a na vodní bázi – 2× 500 ml + 5 litrů

#ad
Envira #ad - Vysoce účinný: sprej envira effect připravený ke stříkání s knock-down a dlouhodobým účinkem zničí a účinně odstraňuje rybenky a další škůdce. Baua registrační číslo: N-95606. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Vodní základna: sprej na rybenky na vodní bázi je bez zápachu a nezanechává žádné skvrny. Biocidní přípravky používejte opatrně. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Rozsah dodávky: 2 x 500 ml + 5 litrů sprej na rybenky. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Nedávejte se do očí, na kůži nebo na oblečení. Použití: před použitím protřepejte a ze vzdálenosti cca 50 – 100 cm silně nastříkejte na rybenky, vytlačovací úhel a chodníky.

Výše uvedené označení platí při odevzdání soukromým koncovým uživatelům. Při požití: v případě nevolnosti volejte toxické informační centrum/lékaře. Srozumitelný: insekticid lze bez problémů aplikovat na většinu povrchů a hodí se i pro citlivé povrchy, jako je kůže nebo koberce. Nevdechujte prach, kouř/plyn/mlhu/páru/aerosol. Jemné rozprašování zesiluje účinek.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Číslo díluB07VT8M6QS