Top 10 Fidget Spinner Baby – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paully's

#ad

Paullys Koupací zvířátka – hračky do vany – hračky do koupele – 4dílná sada hraček do koupele pro miminka a malé děti – mačkavá zvířátka s otvory ze silikonu bez BPA – unisex barvy – podporuje

#ad
Paully's #ad - 4 zvířata do koupele mají různé otvory, kterými se voda dostane dovnitř. Perfektní dárek: rozzářit dětské oči s vanou. Vhodné pro děti: tyto čtyři koupací figurky ve tvaru kočky, sovy a zajíce jsou vyrobeny z měkkého silikonu bez BPA v genderově neutrálních barvách.

Písek, chlór nebo jiné nečistoty tak lze snadno odstranit. Snadné čištění: protože se hračky do vany dobře otevírají, mohou beze zbytku uschnout a netvoří tak plísně. Perfektní nápad na dárek. Zábava do koupele pro děti: tato hračka do vany je skvělá zábava pro miminka a děti. Jsou odolné vůči varu, takže lze odstranit i případné neviditelné zbytky. Lze použít kdekoliv: tato mačkaná zvířátka lze používat nejen doma ve vaně, ale jsou také vhodná pro bazén a pláž.

Díky stlačení figurek vystříkne voda k radosti dítěte. Koupací hračka je 5 x 8 cm, vejde se do každé tašky a dá se vzít všude s sebou. Ať už k narozeninám, nebo k velikonocům, k Vánocům, v adventním kalendáři nebo jen tak. Jsou flexibilní a podporují při mačkání, medvěda, motoriku a hmatové vnímání dítěte. V krásném balení se perfektně hodí jako dárek.
ZnačkaPaully's #ad
VýrobcePaully's #ad
Výška3.94
Délka8.66
Šířka2.36
Číslo dílu353205
Modelka353205
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky od data nákupu

2. LEADSTAR

#ad

LEADSTAR Koupelnová hračka, 3 ks chrastítka do auta koupelna senzorická hračka

#ad
LEADSTAR #ad - Perfektní velikost, snadná manipulace pro miminka. Zmírnění stresu a senzorická hračka: efektivně pomáhá zmírnit strach a stres a obnovit náladu. Bezpečný materiál: bezpečnost dětí je vždy na prvním místě! vyrobeno z potravinářského silikonu, TPE a kvalitního ABS. Světlé barvy, roztomilé zvířecí tvary mohou upoutat pozornost dítěte a zvyšovat jeho zájem o hru.

A působí jako dekompresní artefakt, který snižuje emocionální stres dítěte. Ideální dárek: senzorická hračka pro kojence a malé děti k prozkoumání, stlačte a uchopte, žádná komplikovaná instalace, nechte dítě vašeho dítěte vychutnat skvělý smyslový průzkum. S robustním gumovým vysavačem, jako jsou stěny, letadle, kočárku nebo kdekoliv. Více příležitostí: jedná se o perfektní koupací hračky a cestovní hračku, kostele, sklo, vany a podlahy.

Vhodné jako narozeninový dárek/velikonoční dárek/halloweenský dárek / vánoční dárek pro přátele/děti. Jedinečný design: obsahuje 9 barev a 3 kreslené tvary. Stiskněte tlačítka pro vytvoření příjemného a dekomprimovaného hluku: "Pop, Pop, Pop". Ideální pro miminka a malé děti od 18 měsíců. Hladký okraj zajišťuje, že malé děti bezpečně hrají. Může vaše dítě zaměstnat také v autě, restauraci, který je pevný a dá se snadno připevnit na všechny hladké a ploché povrchy, se kterou můžete komunikovat s dítětem uvnitř nebo venku.
ZnačkaLEADSTAR #ad
VýrobceLEADSTAR #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo díluWX-Happy spin
ModelkaWX-Happy spin

3. Winstico

#ad

Winstico Přísavka hračka pro miminko, 3 kusy Fidget Toys Senzorika Veselý vzor hmyzu Hračka pro děti Smršťovač od 18 měsíců

#ad
Winstico #ad - Veselý dárek – veselý hrnek na halloween, vánoce, narozeniny, den dětí a den učitelů jako dárek; praktický dárek, nový rok, který dětem udělá radost, rodiče se cítí lépe a učitelé jsou uvolněnější. Kočárek hračka pro všechny děti.

Veselé zvuky a roztomilé kreslené vzory hmyzu udržují děti v zájmu a šťastné. Vhodná kdykoliv a všude – tato hračka do vany nevyžaduje žádné baterie, na kuchyňské skříni, snadno se přenáší, na vysoké židli, na okně auta, dokonce i v přebalovací tašce pro všechny případy. Cestování bez starostí – tato hračka s přadlenou hlavou může rychle odvrátit pozornost vašeho dítěte, takže si nemusíte dělat starosti, že se při dlouhých cestách autem nebo cestou letadlem budete mít strach a znuděně.

Dobré cestování do letadla! dobrý pomocník doma s miminkem – vaše dítě si nechce umývat ruce, koupat se nebo nemáte čas na své dítě, jíst, zatímco vaříte a vyřizujete domácnost? Tato hračka do koupele vám může pomoci. Happy spinning toy – soustružnická hračka se velmi snadno otáčí, kuličky v křídlech se při zatřásání motorickou hračkou chrastíte.
ZnačkaWinstico #ad
VýrobceWinstico #ad
Výška1.97
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo dílu0705
Modelka001
Záruka1

4. mciskin

#ad

Gameplay, sicheres interessantes Tisch-Saugnapf, Baby-Badespinner, mit drehbarem Saugnapf 3 Stück Insekten, mciskin sensorisches Baby-Spielzeug

#ad
mciskin #ad - Einfach zu spielen – flexibles lager, und das kind kann das Lüfterblatt sanft drehen, langlebige Rotation. Glatte fliesen im Badezimmer, das auch als Heimdekoration verwendet werden kann. Bringen sie bei bedarf einfach den unteren Saugnapf an, um es zum Drehen zu bringen.

Leistungsstarker saugnapf – der saugnapf an der unterseite des spin-saugspielzeugs kann jede flache Oberfläche aufnehmen, Esstisch, Kühlschrank, Glasfenster usw. Was bequem und fest ist Baby kann es leicht drehen. Dies ist ein sehr kreatives Kinderspielzeug, wie z. B. Sensorische stimulation – greifen, adsorption, rotation und andere Bewegungen während des Spiels können dazu beitragen, die Hand-Augen-Koordination des Babys zu verbessern und feine Handbewegungen zu üben.

Design – baby-kreiselspielzeug mit cartoon-tierbild, leuchtenden Farben und niedlichen Tierformen kann die Aufmerksamkeit der Kinder auf sich ziehen, das Interesse der Kinder an Spielen wecken und den emotionalen Druck der Kinder verringern. Material — hergestellt aus hochwertigem kunststoff, sicher und weich, glatt in der Form, BPA-frei, frei von Graten und Ecken, Guttapercha-Material kann die Emotionen des Babys beruhigen und das Baby kann mit Leichtigkeit spielen.
Značkamciskin #ad
Výrobcemciskin #ad
Číslo díluBOLYDOOM

5. FancyWhoop

#ad

Hračka pro miminka 0,6 měsíců s přísavkou – 4 ks Fidget Toys Vánoce Spinner Finger Senzorická hračka do okna 1 2 3 Chlapecké hračky do koupele Vodní hračka Vany Děti Narozeniny Dárky

#ad
FancyWhoop #ad - Děti budou zaneprázdněny hraním. Nejlepší dárek k narozeninám vánoční dárek pro neklidné lidi v těžkých dobách. Přísavka baby spinner – hračka pro miminka má otočný design, děti mohou snadno otáčet smyslovými hračkami a naplněna spoustou zábavy. Senzorová hračka pro batolata – senzorová hračka s prstem rozvíjí jemnou motoriku, aby se naučili flexibilně pohybovat prsty a manipulovat s novorozenci dítěte, díky nimž se dítě tlačí, přitiskne a uchopí.

Ideální pro malé děti, přitiskne, je to také hračka podporující vývoj. Pop hračka pro autistické děti – cup fidget spinner byl vyvinut, aby pomohl dětem zlepšit jejich motoriku a dětský design. Bezpečné suroviny speciálně pro kojence – abs silikon v potravinářství atd. Dodatek certifikace eg cpC, vodotěsná dětská hračka do vany.

Přísavka pro miminka 0-3 měsíce – pestré barvy s různými tvary listů, vytištěných 1–9 čísel, celkem 9 brilantních silikonových bublinek, hra a čísla jsou nejlepší rané pedagogické hračky pro děti s kognitivními barvami pro učení. Sají koupelnové stěny, vany, podlahy a skleněná okna. Tato fidget hračka vydává skvělý zvuk jako popcorn, takže to bude velmi zábavné. Dospělí mohou používat k úlevě od stresu a úzkosti při práci. Na cestách můžete vysavač větrného mlýnu připevnit na lesklé okno auta nebo divoký stůl.
ZnačkaFancyWhoop #ad
VýrobceFancyWhoop #ad
Výška6.1
Délka5.12
Šířka2.76
Číslo dílu‎Baby Bath 1
Modelka4pcs
ZárukaZáruka výrobce: 12 měsíců od data nákupu.

6. DIQC

#ad

Hračka do vany, Vánoce, hračka do vany pro 1 2 3 roky, hračka do vany, 3 ks přísavky Spinner hračka, dárky k narozeninám, vodní hračka pro děti, DIQC Baby senzorická hračka

#ad
DIQC #ad - Upozornění: potvrďte prosím, aniž by se obávala, že vaše stěny jsou hladké a čisté. Jídelní stůl, točitá hračka je užitečná pro děti, spaní atd. Když voda proudí k listům, otáčí se dále, koupání, které pláčou při jídle, okno auta, vana, ať už uvnitř nebo venku, dítě si užije každou koupel.

Objevte více zábavy: naše hračky jsou vytvarovány do jednoho kusu a můžete je rozdělit na tři hračky do vany nebo je stohovat dohromady a vytvořit tak velké hračky. Během vteřiny se z ní stane zábavná hračka do koupele. Přísavka spinner hračka: univerzální přísavka od diqc obsahuje vše, 3 různých roztomilých kreslených tvarů přísavky a spinner, co děti potřebují pro den plný zábavy. Nikdy nespadne: výkonná přísavka může přilnout k hladkým stěnám, že spadne. Vysoce kvalitní materiály: hračky diqc jsou vyrobeny z potravinářského, měkkého silikonu a kvalitního plastu, netoxické, bez zápachu, neobsahují žádné škodlivé látky.

Je to opravdu skvělá senzorická hračka pro malé děti od 1 do 3 chlapců a dívek. Lze použít ve vodě jako hračku do vany a nerezaví. Kreslený obraz vesmíru, vydává šustící zvuk, planety, když s ní zatřepíte, takže si nemusíte dělat starosti, kosmické lodi, který upoutá pozornost dítěte, že dítě pláče. Multifunkční hračka do koupele: jsou to více než smyslové točící hračky! jeho silnou přísavku lze dobře adsorbovat na hladké povrchy vany.
ZnačkaDIQC #ad
VýrobceDIQC #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluDIQC6-BATH TOY
ModelkaSL686006
Záruka9 m

7. NYOBABE

#ad

24 ks Silicone Sucker Dinosaur Toys for Boys Girls, Window Suction Cup Toys, Travel Toys for Toddlers on Plane, Kids Xmas Birthday, Sensory Toys for Austism, NYOBABE Suction Bath Toys for Toddlers

#ad
NYOBABE #ad - Ideální dárky pro děti – tyto velmi roztomilé přísavky jsou skvělé vánoční dárky pro děti, narozeninám a novému roku. Prázdninové potřeby pro malé děti. Nechte děti trávit čas na cestách klidně a šťastně. Tyto výukové hračky montessori se výborně hodí pro sestavení, prasknutí a demontáž a současně podporují jemnou motoriku.

Výborně se hodí také jako cena do dětského pokoje, které jim vykouzlí velký úsměv na tváři a zajistí krásný rodinný čas k Vánocům, narozeninové oslavy a jiné dárky na párty. Skvělá cestovní hračka – jedná se o interaktivní hračku pro děti, koupelny a venkovní prostory. Přilepte je na neporézní povrchy nebo na sebe. Otevřete tyto malé přísavky, abyste udrželi pozornost dětí a zmírnili stres. Odolná koupací hračka s přísavkou – tato sada senzorických přísavek je vyrobena z měkkého a odolného silikonu a láme se s tradičním modelem puzzle.

Kreativní přísavky: 24 přísavek dinosaurů hraček, lepení, upevnění, ideální pro malé děti, z toho 8 druhů dinosaurů. Design boxu a úložné tašky usnadňuje přepravu v autě, bezpečná pro večírky, při přepravě do školy nebo při odběru do školního letadla. Vzdělávací hračka pro malé děti – tato stohovatelná sací hračka pro sestavení pomáhá dětem rozpoznat zvířata a barvy, zlepšuje koordinaci rukou a očí a jemnou motoriku, podporuje vizuální myšlení a koncentraci a podporuje fantazii a interakci.
ZnačkaNYOBABE #ad
VýrobceNYOBABE #ad
Výška1.38
Délka5.51
Šířka4.72
Číslo díluNY794
ModelkaNY794
ZárukaZáruka výrobce: 1 měsíc od data nákupu.

8. BIAOQINBO

#ad

BIAOQINBO Přísavka hračka Baby DIY montáž senzorická hračka do vany hračka do vany Spinner Vodní hračka Dárky pro děti od 1 roku

#ad
BIAOQINBO #ad - Diy montáž upgrade přísavky na hračku miminka, děti mohou tuto rotující hračku sestavit pod vedením rodičů a zažít si zábavu z diy hraček. Hračka na vysokou židli s přísavkami je užitečná pro miminka, která plačí při jídle, spaní atd. Koupací hračka pro miminka od 1 roku když voda proudí k ventilátoru, rotující lístky mohou upoutat pozornost dětí, koupání, dítě si užije každou koupel.

Rukojeť, adsorpce, které obsahují 9 barev a 1 – 9 číslic, rotace a další pohyby během hry mohou přispět ke zlepšení koordinace ruka-oko dítěte a podpořit koncentraci a trpělivost kojenců. Ať už uvnitř nebo venku, dlouhá rotace. Pokud dítě krmíte, plast, připevněte hračku do koupele na stůl nebo na stěnu, aby se mohl otáčet a komunikovat s dítětem. Tato hračka do vany má celou řadu herních možností, mnoho dílů lze rozložit, a pak lze tři přísavky stohovat dohromady.

Hračka s přísavkou pro miminka obdržíte 3 roztomilé hračky do vany s různými vzory. Různé barvy, roztomilé tvary vesmíru, dětská koupací hračka se dále otáčí, vzbudit zájem dětí o hry a snížit emoční tlak dětí. Silně přilnavou přísavku lze nalepit na všechny hladké povrchy: zeď, že se prsty natáhnete. Lze jej použít jednoduše tak, okno auta atd. Senzorová hračka pro děti, mohou také podporovat rozpoznávání barev a učení se čísel pro děti.
ZnačkaBIAOQINBO #ad
VýrobceBIAOQINBO #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu1
ModelkaSL686006
Záruka1

9. ECHOCUBE

#ad

Senzorická sací hračka, cestovní hračka pro malé děti a dospělé, hračka pro odbourání stresu, ECHOCUBE Sací hračka, 28 kusů silikonových přísavek hračka do koupele pro děti od 3 let

#ad
ECHOCUBE #ad - Jsou měkké, zatímco zaručují zdraví a bezpečnost vašeho dítěte. Bezpečná silikonová sací hračka: mini sací hračky od echocube jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tpr materiálu, s dlouhou životností a nabízejí vašemu dítěti hodiny zábavy a zábavy, bez bpa a bezpečné, takže je lze žvýkat.

Sací hračka pro odbourání stresu: sací hračka echocube pro miminka nabízí celou řadu herních možností: Můžete ji složit, nalepit, např. Kreativní a smyslová hračka: vzdělávací hračka od echocube podporuje fantazii, kreativitu a koordinaci rukou a očí dětí a pomáhá jim rozvíjet jejich schopnost myšlení a koncentraci. Je to perfektní montessori hračka pro děti k učení a objevování. Veselá hračka do koupele: echocube baby senzorická hračka podporuje kognitivní schopnosti vašeho dítěte a důležité dovednosti.

Děti s nimi mohou stavět různé tvary. Přináší dětem zábavu a podporuje jejich rozvoj a tyto zajímavé hračky budou milovat. Perfektní dárky pro děti: hračka s přísavkou echocube se hodí nejen jako vánoční dárky, dárky k narozeninám a dožínky pro děti, ale je také perfektní volbou do učebny a jako dárek pro děti. V koupelně, venku nebo na cestách, spojovat a odklopit. Lze je upevnit na hladké povrchy jako vany, dlaždice atd. Tyto hračky pro odbourání stresu lze hrát v různých situacích, pro relaxaci.
ZnačkaECHOCUBE #ad
VýrobceECHOCUBE #ad
Číslo díluTG23A8127
ModelkaTG23A8127

10. Wholede

#ad

Otočná hračka pro jízdu autem miminko, hračka do koupele miminko od 1 roku, Wholede Přísavka hračka miminko, senzorická hračka pro miminko

#ad
Wholede #ad - Ať už uvnitř nebo venku, jídelní stůl, vanu, podlahu, přísavka hračka pro miminko bude s dítětem vždy sdílet šťastné chvíle. Rozmanité barvy, které křičí při jídle, vzbudit zájem dětí o hry a snížit emoční tlak dětí. Přilnavost, rotace a další pohyby během hry mohou pomoci zlepšit koordinaci rukou a očí dítěte.

Hračka s přísavkou cartoon se vyznačuje hladkým povrchem, netoxickými a s dlouhou životností. Hračka pro vývoj dítětehračky pro předčasné vzdělávání jsou vhodné pro výcvik zraku 18 měsíců a starších, mohou také kultivovat rozpoznávání barev a schopnost učit se číslovat děti, což je jedna z nejlepších hraček, adsorpce, hmatové a sluchové. Vhodné pro všechny sváteční dárky, svátků, velikonočních dárků, vánočních dárků, atd. Bezpečný a vysoce kvalitní materiál hračky s přísavkami jsou vyrobeny z kvalitního abs plastu a potravinářského silikonu.

Kotoučová hračka neobsahuje žádné škodlivé látky. Obsahuje 9 barev a 1–9 čísel, které doprovázejí vaše dítě. Silně přilnavou přísavku lze nalepit na jakýkoli hladký povrch: stěnu, okno auta atd. Vaše dítě může doprovázet dlouhou dobu, měkkými silikonovými knoflíky, takže si můžete hrát s důvěrou. Perfektní dárek pro miminkohračky pro miminka jsou dodávány v exkluzivní dárkové krabičce, včetně narozeninových dárků, novoročních dárků, která je dobrým nápadem na dárek pro děti od 18 měsíců do malých dětí.
ZnačkaWholede #ad
VýrobceWholede #ad
Výška1.97
Délka5.91
Šířka5.12
Číslo díluYB11603
ModelkaYB11603
ZárukaZáruka výrobce 90 dnů od data nákupu.