Top 10 Five Nights at Freddys Figuren – Akční hrací figurky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. McFarlane

#ad

McFarlane DC Multiverse Actionfigur Superman Superman: Lois and Clark 18 cm

#ad
McFarlane #ad - Die im "ultra articulation"-design entworfene Figur verfügt über 22 Artikulationspunkte und kommt mit einer Sammelkarte mit Charakter-Biografie auf der Rückseite. Dc multiverse actionfigur Superman Superman: Lois and Clark 18 cm. 18 cm groß und wird mit weiterem Zubehör und Base in einer bedruckten Fensterbox geliefert. Sie ist ca. Aus dem dc universum kommt diese detailreiche, bewegliche Actionfigur.
ZnačkaMcFarlane #ad
VýrobceMcFarlane #ad
Výška7
Délka4
Hmotnost0.32
Šířka2
Číslo dílu15231
ModelkaTM15231P
ZárukaKeine Garantie

2. Funko

#ad

Oficiální obchodní zboží, Nápad na dárek, Hallway Add-on s Vanessou, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: RR, Vinylová sběratelská figurka, Hračka pro děti a dospělé, Fanoušci videoher

#ad
Funko #ad - Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.

Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací. Mix & match – vytvořte obratem ruky. Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, mikulášské boty, narozeniny, dárky, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky.

Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.18
Délka9.05
Hmotnost0.42
Šířka5.31
Číslo dílu70820
Modelka70820
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

3. Funko

#ad

Nápad na dárek, Oficiální zboží pro chlapce, děti a dospělé, Circus Chica The Chicken, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF SB, Sběratelský kousek, Fanoušci videoher, dívky

#ad
Funko #ad - Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, akční hračky, oblečení, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška10
Délka6
Šířka2
Číslo dílu67622
Modelka67622
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

4. Funko

#ad

Dreadbear, Fanoušci videoher, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF Dreadbear, Nápad na dárek, Sběratelský kousek, Oficiální zboží pro chlapce, dívky, děti a dospělé

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, deskové hry a mnoho dalšího.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.14
Šířka2.5
Číslo dílu56184
Modelka56184
Záruka1 year warranty provided by the manufacturer from date of purchase

5. Funko

#ad

FNAF Pizza Simulator, Oficiální obchodní zboží, PizzaPlex, děti a dospělé, dívky, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Pro chlapce, Vannie, Nápad na dárek, Sběratelský kousek

#ad
Funko #ad - Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Ideální dárek pro fanoušky simulátoru pizzy fnaf – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží na pizzu FNAF.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost0
Šířka3
Číslo dílu47494
Modelka47494
Záruka100 let warranty provided by the manufacturer from date of purchase

6. Funko

#ad

Sběratelský kousek, FNAF Pizza Simulator, Nápad na dárek, Roxanne Wolf, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Pro chlapce, dívky a děti, Oficiální obchodní zboží, PizzaPlex

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Ideální dárek pro fanoušky simulátoru pizzy fnaf – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží na pizzu FNAF.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost0.3
Šířka3
Číslo dílu47493
Modelka47493
Záruka100 let záruky provideované výrobcem z data purchase.

7. Funko

#ad

Oficiální obchodní zboží, Nápad na dárek, Svítí ve tmě, děti a dospělé, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Sběratelský kousek, Toxic Springtrap, pro chlapce, dívky

#ad
Funko #ad - Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, oblečení, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.25
Šířka2.5
Číslo dílu59686
Modelka59686
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

8. Funko

#ad

Sběratelský kousek, Glamrock Chica The Chicken, Oficiální obchodní zboží, PizzaPlex, FNAF Pizza Simulator, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Pro chlapce a, Nápad na dárek

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, oblečení, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Ideální dárek pro fanoušky simulátoru pizzy fnaf – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží na pizzu FNAF.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška5.5
Délka3
Hmotnost0.25
Šířka3
Číslo dílu47491
Modelka47491
Záruka100 let záruky provideované výrobcem z data purchase.

9. Funko

#ad

Sběratelský kousek, Radioactive Foxy, Nápad na dárek, Oficiální zboží pro chlapce, děti a dospělé, dívky, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Svítí ve tmě

#ad
Funko #ad - Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, plyš, deskové hry a mnoho dalšího.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška2
Délka6.9
Hmotnost0.22
Šířka5.7
Číslo dílu59684
Modelka59684
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

10. McFarlane

#ad

McFarlaneDC Multiverse Actionfigur Aquaman Endless Winter 18 cm

#ad
McFarlane #ad - 18 cm groß und wird mit weiterem Zubehör und Base in einer bedruckten Fensterbox geliefert. Dc multiverse actionfigur Aquaman Endless Winter 18 cm. Die im "ultra articulation"-design entworfene Figur verfügt über 22 Artikulationspunkte und kommt mit einer Sammelkarte mit Charakter-Biografie auf der Rückseite. Aus dem dc universum kommt diese detailreiche, bewegliche Actionfigur. Sie ist ca.
ZnačkaMcFarlane #ad
VýrobceMcFarlane #ad
Výška7
Délka3
Hmotnost0.6
Šířka2
Číslo dílu15217
ModelkaTM15217P
ZárukaKeine Garantie