Top 10 Foldable Walking Pad – Běžecké pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UREVO

#ad

UREVO Dvojitý běžecký pás tlumící nárazy, 1–6 km/h, walking pad s dálkovým ovládáním a LED displejem, kompaktní design, psací stůl pro domácnost/kancelář, lehký běžecký pás

#ad
UREVO #ad - Kompaktní design a přenosný: rozměry pouze 121 × 48 × 11, hmotnost 19, snadno jej uložte pod stojacím pultem nebo pohovkou, 2 kg. Naši vážení zákazníci jsou povzbuzováni k tomu, a buďte si jisti, že jsme zde, aby se na nás kdykoli obrátili, abychom každému z vás poskytli bezvadný servis.

Dvojité tlumení nárazů a tichý chod: s celohliníkovým ocelovým rámem s dlouhou životností a 5vrstvým protiskluzovým pásem, plus 2 další měkké gumové polštářky pro vytvoření dvojitého systému tlumení nárazů. Zadní strana dálkového ovládání je vybavena magnetem, kroky, takže se neztratí a lze jej připevnit na běžecký pás. Zaměřeno na zákazníky: urevo se snaží nabízet prvotřídní běžecké pásy a výjimečný zákaznický servis. Rychlost lze pohodlně nastavit dálkovým ovládáním, vzdálenost, takže můžete ovládat svůj tréninkový stav v reálném čase a vaše tréninkové údaje budou na první pohled jasně vidět.

Rozlučte se se sedící kancelářskou rutinou a využijte zdravotních výhod pomalého chůze během práce. A s tichým motorem si můžete vychutnat rychlý běh, aniž byste rušili ostatní během noční práce nebo při pohodlném čtení. Za našimi výrobky si pyšně stojíme s jednoletou zárukou. Jeho štíhlý design se bez problémů začlení do různých scénářů. Multifunkční displej a nastavení dálkového ovládání: led displej zřetelně zobrazuje rychlost, čas a kalorie.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška4.72
Délka47.64
Hmotnost42.33
Šířka18.9
Číslo díluURTM026
ModelkaURTM026
Záruka1 rok

2. Kiddoza

#ad

Skládací elektrický běžecký pás do 12 km/h, 2,5 HP Walking Pad s LCD displejem, montáž není, dvojité tlumení nárazů, dálkové ovládání a ovládání přes aplikaci, Běžecký pás pro domácnost se sklonem

#ad
Kiddoza #ad - Speciálně vyvinuté pro tvarování vašich boků a nohou, čímž lze účinek fitness a spalování tuků zvýšit o 60 %. Objednejte si nyní a získejte roční záruku a doživotní technickou podporu, neváhejte nás kontaktovat. Několik tlumičů nárazů běžecký pás je vybaven 8 silikonovými tlumiči, 2 polštářky tlumícími nárazy a 5 vrstvami protiskluzového chůze 406 × 2195 mm, speciálně vyvinutý pro ochranu kolen, běží bez omezení, pro zlepšení fitness zážitku a vytvoření vlastního fitness studia.

Lcd displej dual control tento běžecký pás na doma zřetelně a automaticky zobrazuje vzdálenost, rychlost, čas a údaje o kaloriích na LCD displeji. Nízká hlučnost, výkonný motor běžecký pás kiddoza s pokročilým 2, bez obav o rušení sebe nebo jiných, 5hp tichým motorem, který podporuje až 120 kg. Běžecký pás pro domácnost se sklonemv porovnání s běžným běžeckým pásem je náš běžecký pás na doma nastavitelný až na 4 % stoupání, čímž se vytváří podmínky jako malý kopec pro běhání.

Každý krok obnovuje vitalitu. Běžecký pás s bluetooth prostorovým reproduktorem pro bezdrátovou hudbu. Tato vycházková podložka s vícevrstvou protiskluzovou texturou a vrstvou pohlcující zvuk nabízí stabilní a komfortní zážitek pro jogging a chůzi kdykoli a kdekoli, koncipovaný pro domácí použití a kanceláře. 2 v 1 běžecký pás a 24 hodin onlinezažijte tento skládací běžecký pás 2 v 1, pokud máte dotazy, který lze použít pro bezproblémové přepínání mezi chůzí pod stůl 1–6 km/h a jogging 1–12 km/h pro splnění mnoha tréninkových potřeb doma i v kanceláři. Kompaktní design pro skladování běžecký pás lze vybalit a použít přímo.
ZnačkaKiddoza #ad
VýrobceKiddoza #ad
Výška24.8
Délka50.2
Hmotnost61.73
Šířka41.73
Modelka3865
Záruka2

3. FLYLINKTECH

#ad

Intelligente APP, LCD Display, 12 Laufprogramme, Keine Installation erforderlich, 14 km/h Home Treadmill, Klappbar Laufband für Zuhause, Gehunterlage mit großer Lauffläche, 2 in 1 Walking Pad

#ad
FLYLINKTECH #ad - GerÄumiger laufgÜrtel & doppelte stossdÄmpfung der 5-lagige laufgürtel mit rutschfester textur verfügt über eine geräumige lauffläche 40" x 16" und ein verbessertes Stoßdämpfungs-Laufbrett, das ein effektives und sicheres Polster für Ihre Knie und Muskeln für einen überlegenen Zustand bietet Lauferlebnis. Leistungsstarker & leise motor mit einem leistungsstarken und ultraleisen 2, mit einem robusten und langlebigen stahlrahmen und einem mehrschichtigen Schilddesign absorbiert es Stöße und reduziert Geräusche, was es ideal für den Heim- und Bürogebrauch macht.

Das laufband hält einem gewicht von bis zu 130kg stand, 25HP Motor ermöglicht Ihnen dieses Laufband zu gehen oder zu laufen, ohne andere zu stören, wodurch Ihr Lauf leiser und sicherer wird. Fernbedienung & smart app support die fernbedienung ist praktisch, um die geschwindigkeit des laufbands oder andere funktionen einzustellen. Einfache installation & platzsparend kompaktes, faltbares design und eingebaute Transporträder machen es einfach, dieses Laufband zu bewegen und platzsparend unter Ihrem Schreibtisch zu verstauen.

Mit der unterhaltungshalterung können Sie Ihr Mobiltelefon oder Pad auf dem Ständer platzieren, um beim Training Musik zu hören oder Filme anzusehen. 2 in 1 foldable laufband das klappbare laufband für zu hause verfügt über 12 voreingestellte programme mit multi-workout-modi. Perfekt für benutzer, um Trainingsdaten aufzuzeichnen und Gefühle mit anderen Benutzern zu teilen. Es kann als laufmaschine mit einer geschwindigkeit von 1-4 km/h oder als Rennmaschine mit einer Geschwindigkeit von 4-14 km/h verwendet werden, Geschwindigkeit, um Ihren unterschiedlichen Trainingsanforderungen gerecht zu werden.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška42.13
Délka49.8
Hmotnost74.96
Šířka25.39
ModelkaJF-H-40DC

4. Toputure

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, walking pad s velkou běžeckou plochou, LED displej, malý běžecký pás pro domácí použití, 1 – 10 km/h, Elektrický Treadmill Space Saving, žádná instalace

#ad
Toputure #ad - Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů. Běžecký pás je lehký a má dvě přední kola pro snadný pohyb. Velikost 127 * 56, 6 cm, 8 * 12, 9 kg. Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 5vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1000 x 400 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání.

Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítu vám umožňují chůzi nebo běh, 25 koní má domácí pás velkou nosnost až 130 kg. Podporuje inteligentní aplikace a dálkové ovládání led displej zřetelně zobrazuje čas, kalorie, rychlost a vzdálenost, zaznamenává stav tréninku v reálném čase a ukazuje tréninkové údaje na první pohled.112 přednastavených programů pro simulaci skutečných sportovních scén. Výkonný a tichý motor s výkonným motorem o výkonu 2, ale je také velmi tichý.

Domácí pásku lze propojit s aplikacemi. Kromě záznamu dat jsou součástí dodávky také různé tréninkové kurzy, kroky, takže můžete trénovat doma i ve fitness studiu. Běžecký pás pod stůl má dva režimy, můžete jej použít podle svého přání. Malý běžecký pás 2 v 1 rychlostní rozsah elektrického běžeckého pásu je 1 – 10 km/h, což je vhodné pro chůzi, jogging a běh doma, v kanceláři a v bytě. Výkonný motor tohoto profesionálního běžeckého pásu má nejen stabilní a vysokou zatížitelnost, aniž by rušili ostatní.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška5.91
Délka53.54
Hmotnost50.71
Šířka25.98
Záruka2 YEAR WARRANTY

5. Iptienda

#ad

117 x 97 x 168 cm schwarz, faltbar, Staubschutz, Laufband, wasserdicht, Iptienda Laufband-Abdeckung, für Heimlaufmaschine, Outdoor

#ad
Iptienda #ad - Achtung: bitte messen sie sorgfältig die größe Ihres Laufbandes gefaltet, einschließlich der längsten / breitesten / höchsten Größe vor dem Kauf. Faltbare laufbandabdeckung wird hauptsächlich verwendet, kann es auch für Heimtrainer, um Ihr Laufband zu schützen, aber solange die Größe richtig ist, Haustierkäfige und andere Geräte verwendet werden.

Material und eigenschaften- diese faltbare laufbandabdeckung besteht aus 210D Oxford-Tuch, aber um Ihr Laufband besser zu schützen, das vor Staub/Schmutz/Feuchtigkeit/Kälte schützen kann. Amazon versendet und Sie erhalten Ihre faltbare Laufbandabdeckung innerhalb von 1-3 Tagen. Reißverschluss und kordelzug- es gibt einen 168 cm langen Reißverschluss an der Seite der klappbaren Laufbandabdeckung für einfaches Anbringen oder Entfernen. Risikofreier kauf und schnelle lieferung-wenn es ein problem mit der qualität der Laufbandabdeckung gibt, nachdem Sie den Artikel erhalten, können Sie uns immer kontaktieren und wir können Ihnen eine Rückerstattung geben oder es durch eine neue Laufbandabdeckung ersetzen.

Die abdeckung ist etwas wasserdicht, wird eine längere Exposition gegenüber starkem Regen nicht empfohlen. Ein kordelzug an der Unterseite schützt vor Wind. 4 klappbare laufbandabdeckung- l x b x h: 117 cm x 97 cm x 168 cm; passend für die meisten faltbaren Laufbänder.
ZnačkaIptienda #ad
VýrobceIptienda #ad
Výška66.14
Délka46.06
Šířka38.19

6. REDLIRO

#ad

Redliro Walking Pad, kompaktní a tichý běžecký pás, psací stůl pro domácnost/kancelář, běžecký pás pro domácnost s dálkovým ovládáním a LED displejem, 1–6 km/h

#ad
REDLIRO #ad - Práce při chůzi snižuje stres, udržuje vás soustředěný a pomůže vám zvládnout seznam úkolů neobvykle rychlým tempem. Pokud se nepoužívá, lze plochý běžecký pás uložit pod pohovku nebo postel. Pomocí dálkového ovládání můžete během používání také vypnout signální tón.

Komfortní zážitek – 5vrstvý běžecký pás, tlumení nárazů a velká velikost běžeckého pásu zajišťují pohodlný a příjemný tréninkový zážitek. Pauza a obnovení – pozastavte svůj trénink kdykoliv a elektrický běžecký pás uloží váš pokrok, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili po resetování/vypnutí se data resetují na hodnotu 0 Tichý provoz tohoto běžeckého pásu se stojacím pultem usnadňuje používání během práce, čtení nebo na schůzce.

Tiché použití – udržujte si při tréninku klid. Komfortní mobilita – pohyblivá kolečka a nízká hmotnost usnadňují pohyb a skladování. Ani po dlouhém běhu se nebudete cítit unaveně. Zdravý životní styl – změňte svůj život a udělejte ho zdravějším s tímto běžeckým páskem pod stůl od Redliro.
ZnačkaREDLIRO #ad
VýrobceREDLIRO #ad
Výška3.74
Délka48.03
Hmotnost50.16
Šířka21.06
ZárukaZáruka 1 rok

7. Toputure

#ad

Skládací běžecký pás na doma, 16 km/h Home Treadmill, aplikace a dálkové ovládání,, 12 běžeckých programů, měření srdeční frekvence, 2 v 1 Walking Pad s velkou běžeckou plochou, duální LED displej

#ad
Toputure #ad - Dná instalace a přenosný design design bez instalace, hmotnost 34, okamžitě připraven k použití. Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 7vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1040 x 420 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání.

Lze jej použít jako podložku na chůzi rychlostí 1–8 km/h nebo jako běžecký nástroj s rychlostí 1–16 km/h, aniž byste se museli obávat, aby vyhovoval vašim různým tréninkovým požadavkům. Kompaktní design a integrovaná přepravní kola usnadňují přepravu a prostorově úsporné uložení běžeckého pásu pod psacím stolem nebo pohovkou. Duální led displej a podpora chytré aplikaceduální led displej zřetelně zobrazuje čas, rychlost, kalorie, abyste otestovali srdeční frekvenci. Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů.

Kovový senzor můžete držet oběma rukama po dobu 3 sekund, různé tréninkové kurzy umožňují trénink doma i ve fitness studiu. Domácí pásek lze propojit s aplikacemi "fitshow", vzdálenost a srdeční frekvenci a zaznamenává stav vašeho tréninku v reálném čase. Rozměry 126 × 72 × 110 cm, 5 kg. S tlačítkem pauzy můžete během tréninku dělat přestávky, že vaše tréninkové údaje budou vymazány. Běžecký pás 2 v 1 na doma skládací běžecký pás pro domácnost má 12 přednastavených programů, které nabízejí režimy multi-cvičení.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška6.3
Délka55.12
Hmotnost88.18
Šířka29.53
Záruka2 roky záruky

8. HomeTro

#ad

Pod psacím stolem s dálkovým ovládáním, držák a LED displej pro domácnost,, bez montáže, Skládací elektrický běžecký pás pro domácnost, s aplikací Treadmill do 14 km/h & Walking Pad až do domova

#ad
HomeTro #ad - Díky inteligentním senzorům je distribuce sítě snadná. Uskutečněte si fitness doma. Běžecký pás 2 v 1: běžecký pás je běžný tvar na doma; pokud jsou madla složená, takže můžete během práce běhat. Led displej zobrazuje čas, vzdálenost a kalorie v reálném čase a zachovává si přehled o pohybu.

Záruční servis: tento treadmill je dodáván kompletně smontovaný a lze jej použít ihned po vybalení. Zůstaňte při každém počasí s vaší fitness rutinou na kurzu. Po dokončení jej jednoduše položte pod psací stůl, pohovku nebo postel. Kompaktní skládací běžecký pás: fantastická úspora místa, není nutná montáž, snadná přeprava. Super kompaktní walkingpad vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů a podporuje váš životní styl v domácí kanceláři po celý pracovní týden. S rozsahem rychlosti 1 – 14 km/h. Běžecký pás vydrží hmotnost až 120 kg.

Zvedněte madlo a postavte držák telefonu a připojte proud, pak můžete začít svou tréninkovou cestu! Pokud máte jakýkoliv problém s naším výrobkem, kontaktujte nás, náš profesionální a pohodlný tým zákaznické podpory je tu vždy pro Vás!. Vaše bezpečnost je vždy naší prioritou: k vaší ochraně se na středové konzole nachází tlačítko, stane se z něj podložka pod stůl, kterým můžete stroj v případě nouze okamžitě zastavit. Máte přímý přístup k rozhraní, data se aktualizují a zobrazují v reálném čase na vašem mobilním telefonu a WalkingPadu.
ZnačkaHomeTro #ad
VýrobceHomeTro #ad
Výška4.72
Délka49.61
Hmotnost59.52
Šířka25.2
ZárukaZáruka 18 měsíců

9. UMAY

#ad

Běžecký pás na psací stůl bez instalace, běžecký pás pro domácnost s aplikací a dálkovým ovládáním, P1, 1–6 km/h, UMAY Walking Pad

#ad
UMAY #ad - Smart remote control & led displej: s tímto walkingpadem můžete přerušit trénink a ukládat své tréninkové údaje přes dálkové ovládání. Jednodílný design činí instalaci zbytečnou. 24 hodin * 7denní zákaznický servis: nabízíme 24 hodin * 7denní zákaznický servis a 365 dní vrácení/náhradní servis a 100% spokojenost.

Advanced shock absorption: mini běžecký pás je vybaven 7vrstvou protiskluzovou podložkou a 8 tlumiči, které poskytují efektivní ochranu a tlumení kolen. Speciální aplikace spax nabízí přístup k profesionálním kurzům. Výkon a tichý bezkartáčový motor: tento stolní treadmill pro domácnost je vybaven bezkartáčovým motorem, který zajišťuje vyšší výkon a hladinu hluku nižší než 45 dB.

Led displej vás informuje o rychlosti, vzdálenosti, kaloriích a čase a umožňuje jednoduché sledování tréninku. Pokud potřebujete, kontaktujte naši zákaznickou podporu prostřednictvím Amazonu. Bez instalace a úspora místa: kompaktní rozměry psacího pásu 131 × 50 × 10, 56 cm umožňují pohodlné skladování pod postelí, na pohovce nebo v rohu. Zlepšuje tlumicí efekt o 40 % a prodlužuje životnost z 900 na 3500 hodin.
ZnačkaUMAY #ad
VýrobceUMAY #ad
Výška4.16
Délka51.57
Hmotnost39.68
Šířka19.69
ZárukaZáruka 1 roky

10. YM

#ad

Interaktive APP Kinomap Zwift BitGym Coaching und Video, Räder, Schwarz, YM NEXT 1000 Laufband Klappbar Platzsparend, Bluetooth, 12 Programme, Steigung 120 kg Max, Your Move, Große Lauffläche, 10 km/h

#ad
YM #ad - Komfort und sicherheit entwickelt für leichte spaziergänge und rennen, um stöße zu absorbieren und das gehen komfortabler zu machen. Ausgestattet mit einer sehr bequemen halterung für Tablets und Smartphones, die gewünschte Geschwindigkeit, können Sie einfach die immersiven Apps verwenden oder Ihre Lieblingsserien während des Trainings streamen.

Es nimmt nur 16 cm dick im geschlossenen zustand ein und ist perfekt zum Verstecken in engen Räumen im Haus, unter dem Bett Sie können es bei Bedarf herausnehmen und am Ende jedes Trainings leicht verstauen. Maße geöffnet: 126 x 60 x 116 cm. Leistung: 1, 0 ps spitze; 2, sowie Kundendienst und technische Reparaturen. Maxi-lauffläche: 103 x 42 cm die griffe mit weichem eva-bezug sorgen für einen angenehmen griff und optimalen Halt auf langen Spaziergängen, die ideal ist, YM NEXT 1000 ist mit einer mehrschichtigen Platte ausgestattet, sodass Sie sich weniger Müdigkeit fühlen und Ihr Gleichgewicht besser halten.

Support unser unternehmen ist in italien ansässig, jedes laufband während des gebrauchs auf ein gummipad zu legen, für zusätzlichen akustischen komfort und ein lohnenderes Erlebnis. Pro-grip-beschichtetes Klebeband sorgt für einen sicheren Halt. Sie können ihr training mit TV, PC, Smartphone und Tablet verbinden und koppeln. Wir empfehlen, 5 ps – Maximales Benutzergewicht: 120 kg. Folgen sie personalisierten Trainingsprogrammen und beginnen Sie mit der Reise durch die schönsten Routen der Welt.
ZnačkaYM #ad
VýrobceYM #ad
Výška44.49
Délka49.61
Hmotnost51.81
Šířka23.62
Číslo díluym_next_1000
ModelkaNEXT 1000 BLACK