Top 10 Ideen Mädchen 12 Jahre – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lylica

#ad

Hudba, chlapce s hrami, dárky pro děti, dětské hodinky, krokoměrem, kamera, sos, chytré hodinky pro dívky, voláním, Chytré hodinky, budík, telefonování pro děti 3-12 let, dětské hodinky na telefon

#ad
Lylica #ad - Pedagogické funkce dostali jsme mnoho komentářů od rodičů, vylepšili jsme hodinky, aby se jejich děti o dětských chytrých hodinkách dozvěděly více, včetně kartiček, sledování zvyků atd. Dejte svému dítěti chytré hodinky, které jsou vhodné pro chlapce a dívky a mohou být perfektním dárkem k narozeninám, který nabízí pohodlný dotykový zážitek, dovolené nebo jiným zvláštním příležitostem.

Nápad na dárek pro každou příležitost telefonní hodinky jsou vybaveny velkým zahnutým 1, a měkkým a prodyšným silikonovým páskem, 54palcovým hd ips displejem, který se pohodlně nosí děti. Dětské chytré hodinky pokud chcete přijímat a uskutečňovat hovory, musíte vložit 2g sim kartu, abyste aktivovali soos a uskutečnili tísňové volání, nemusíte si dělat starosti, i bez sim karty lze všechny funkce stále normálně používat, můžete také dvakrát kliknout na napájení, pokud vaše dítě narazí na nouzovou situaci, kromě volání SOS. Dětská pojistka a dobré návyky rodiče mohou přizpůsobit nastavení tak, večeře, domácí práce, aby omezily dobu hraní chytrých hodinek Girl Boy, domácí úkoly, oběd, a také si stanovit kalendář dobrých návyků vašeho dítěte, čtení, jako je snídaně, škola, domov, procházky se psem, sport, spánek a čištění zubů.

Hru jsme také vylepšili tím, e-příběhových knih, že jsme pečlivě vybrali 19 vzdělávacích her pro děti každého věku, kteří chtějí, nejnovější dětské hodinky 2023 na trhu přidaly mnoho režimů učení, už to není jen dětská hračka!. Perfektní funkčnost chytré hodinky pro děti s 5 audioknihami, kapesní svítilnou, sos, kalkulačkou, personalizované tapety, telefonním hovorem, časovým učitelem, krokoměrem, nastavením, učitelem zvyku, kalendářem, fotografie a čtenáři, 19 puzzlehrami, časovými nástroji, videa, lepicí kamerou, tyto hodinky jsou ideálním doplňkem pro děti 3 dětí ve věku 3 12 let.
ZnačkaLylica #ad
VýrobceLylica #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0
Šířka1.57
ModelkaX53
ZárukaNepoužitelné

2. JAKATV

#ad

Výuková hračka, dívky, kouzelná tabule pro děti, 2 ks LCD tabule na psaní 8,5 palců, věk 3 4 5 6 7 8, dárek pro chlapce, vymazatelný blok kreslení, barevná obrazovka

#ad
JAKATV #ad - Dodává se se 2 náhradními knoflíkovými bateriemi na výměnu a 1 šroubovákem pro snadné otevření krytu baterie. Lcd obrazovka je šetrná k očím, mají kouzelná tabule 8, 04 palce velký, modrého světla nebo záření. Dodává se s 2 elastickými šňůrkami na šňůrku, Vánocům nebo jiným svátkům.

2 balení ke sdílení 2 ks lcd psacích tabulek řeší problém, že děti bojují o jediný blok, svět je uveden do pořádku. Ideální dárek pro děti k narozeninám, aby se tužka upevnila na každou tabuli, hraní, 5palcové čmáranice jsou kompaktní a lehké pro snadnou přepravu. Pro dospělé si můžete své nápady kdykoli zapsat nebo je považovat za nástěnku. Je to skvělá pedagogická hračka pro učení, cestování atd. Pro děti mohou psát a kreslit. Snadné použití obrazovku můžete smazat stisknutím tlačítka delete dole nebo aktivujete zamykací tlačítko na zadní straně, abyste si uchovali své umělecké dílo.

Kreslicí blok je napájen baterií s 1 tlačítkem, která umožňuje tisíckrát opakované použití a šetří spoustu papíru a inkoustu. Lcd obrazovka chránící oči s ultra tenkým rámečkem, takže si děti mohou užívat celé hodiny bez oslnění, který je pouze 0, 5palcové obrazovky na celou obrazovku, která vám nabízí skvělý zážitek z psaní a čmárání. Je také citlivý na tlak, abyste mohli kreslit na obrazovku, kterou používáte.
ZnačkaJAKATV #ad
VýrobceJAKATV #ad
Hmotnost0.23
Číslo dílu/
Modelka/

3. PTHTECHUS

#ad

Krokoměr, dotyková obrazovka, kapesní kalkulačka, dárek pro, fotoaparát, herní telefon hodinky pro děti, SOS budík, náramkové hodinky s voláním, školní režim, PTHTECHUS Chytré hodinky pro děti

#ad
PTHTECHUS #ad - Dvoucestné hovory a sos: dětské chytré hodinky jsou jako přenosný mini smartphone s přídavnou funkcí volání, pro SOS budou vytočena 3 telefonní čísla ve 2 kolech, speciálně vyvinuté pro bezpečnost dětí! Dvakrát za sebou klepněte na SOS, dokud někdo nepřijme poplašný hovor. Hodiny se po nastavení času ve třídě zablokují.

Odpovíme vám do 24 hodin. Suchý nylonový popruh a step counter: suchý zip se pohodlně nosí a přizpůsobí velikosti, z vysoce kvalitního, snadno se čistí. V tomto stavu nemohou hodinky uskutečňovat hovory, všechny hovory se automaticky zablokují a hra není k dispozici. Přidejte až 10 telefonních čísel a upravte jména kontaktů v adresáři. Funkce kapesní svítilny: Vyvinuto pro použití na tmavých místech a v noci. S dvoucestnou funkcí volání, krokoměrem, mp3 přehrávačem hudby, 54palcový barevný dotykový displej s vysokým rozlišením s dětskými hodinkami, kalkulačkou, 24 hrami, skvělý nápad na dárek!.

Dokáže rozvíjet mozek dětí, trénovat matematické myšlení a koordinaci rukou a očí a stimulovat bohatou kreativitu a představivost dětí. Pro uskutečňování hovorů musíte pouze zakoupit SIM kartu kompatibilní se 2G funguje také 4G SIM karta kompatibilní s 2G. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Multifunkční chytré hodinky pro děti: nový zážitek z produktu! 1, 3 alarmy, dvěma kamerami, diktafonem, kalendářem, přepínáním hlasu a dalšími.
ZnačkaPTHTECHUS #ad
VýrobcePTHTECHUS #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.13
Šířka3.15
Záruka【Bezstarostný zákaznický servis】 Pokud s námi nejste spokojeni nebo máte pochybnosti ohledně našich produktů, kontaktujte nás přímo a my Vám vrátíme nebo změníme nový. Jsme pevně přesvědčeni, že vám nabídneme ten nejuspokojivější zážitek z nakupování.

4. Idota

#ad

5, barevný LCD psací tablet, 6, 7, vymazatelný a anti-clearance funkce, 8,5" LCD psací tabule pro děti, 4, 8 let růžová, dárky pro dívky a chlapce 3

#ad
Idota #ad - Pokud tlačítko pro mazání po deaktivaci zámku obrazovky stále nefunguje, vyměňte prosím novou baterii. Lze jej použít jako kreslicí prkno, na staveništích, tabuli na poznámky, poznámkový blok, čmáranice, jako digitální tabule, ve škole, opakovaně použitelný poznámkový blok, kancelářský psací stůl atd.

Prompt: 1. 3. Nebo můžete obsah uložit pomocí tlačítka zámku obrazovky tak dlouho, jak chcete. 2. Skvělý dárek k vánocům, 6, když chlapci a dívky píší, narozeninám, jak silně stisknete, Halloweenu, 7 let. Pestré kreslicí tabule pro děti: lcd tablet citlivý na tlak s barevnou obrazovkou vytváří linie různé tloušťky v závislosti na tom, dni dětí a začátku školního roku pro chlapce a dívky ve věku 2, 3, na obrazovce se objevují různé barvy, kreslí, 5, 4, čmárají. Pokud tlačítko pro mazání nefunguje, deaktivujte zámek obrazovky.

Multifunkční psací podnos: s tímto přenosným tabletem na psaní můžete zaznamenávat své nápady kdykoli a kdekoli. Stiskněte tlačítko delete, abyste je před psaním / kreslením vymazali. Ochrana očí digitální lcd psací tablet používá nejnovější lcd technologii citlivou na tlak a 8, neoslňuje a žádné modré světlo pro ochranu očí, kreslili a čmárali. Lcd obrazovka je bez záření, aby psali, nabízí dostatek místa pro děti, 5palcový barevný displej, je bezpečná a pohodlná i pro dlouhé hodiny.
ZnačkaIdota #ad
VýrobceIdota #ad
ModelkaLCD 8.5 Pink-1

5. PINKCAT

#ad

Magnettafel Kinder,PINKCAT Zeichenpad Kinder Malpad Maltafel Zaubertafel Abnehmbar Reise Spielzeug ab 1 2 3 4 5 6 7 Jahr LCD Schreibtafel Kinder 12 Zoll Baby Geschenk Drawing Tablet Abwischbar

#ad
PINKCAT #ad - Abnehmbar magnetische maltafeldieses abnehmbar baby spielzeug ist eine einzigartige geschenke option für Kinder und Jugendliche jeden Alters. Doppeltes upgrade zeichentablett kinderdank der verbesserten 2. 0-folie bietet dieser zeichenblock eine um 50 % höhere helligkeit im vergleich zur vorgängerversion. Einfach mal tablet kinderdas zeichentablett arbeitet mit drucksensitiver technologie.

Sie können das zeichenblock als weihnachtsgeschenke, spiele für autofahrt kinder. Das schreibtafel verfügt über eine sperrfunktion, so dass sie sich keine sorgen um ein versehentliches löschen machen müssen. Schieben sie die taste einfach auf die sperrseite und teilen sie Ihre kunstwerke mit freunden und familie, schieben sie die taste auf die entsperrte seite wenn sie bereit sind eine neue Idee zu kreieren. Der stift ist immer dabeiverabschieden sie sich vom stiftverlust! der pinkcat schreibtafel wird mit 2 elastischen lanyards geliefert mit denen der stift an jedem zaubertafel befestigt werden kann, die hektische suche nach dem stift entfällt, zeichnen oder notizen machen, unser skizzenblock hält Ihren stift genau dort, der stift bleibt sicher und geschützt! Ob sie nun skizzieren, wo sie ihn brauchen immer bereit Ihre Ideen zum leben zu erwecken.

Pinkcat skizzenblock bestehen aus ungiftigem abs-material, der eingebaute akku des zeichentablett hat eine lebensdauer von 6 monaten und ermöglicht 100, wodurch 100, 000 mal zeichnen auf dem zaubertafel, 000 seiten papier gespart werden. Das batteriefach ist mit einer schraube gesichert, sind sicher und umweltfreundlich, sturzsicher und langlebig. Der skizzenblock ist mit der neuesten drucksensitiven technologie und einem 12-zoll LCD bildschirm ausgestattet und bietet eine größere zeichenfläche. Klicken sie auf die löschtaste um den bildschirminhalt in einer sekunde zu löschen.
ZnačkaPINKCAT #ad
Výrobcetonew #ad
Výška0.04
Délka17.2
Hmotnost1.46
Šířka13.03
Záruka2 Years

6. GUYUCOM

#ad

Dárek pro výuku pro chlapce a dívky, 8,5 palce, LCD pro děti, vymazatelná a anticlearance, GUYUCOM Pestrá psací tabule, elektronický psací tablet se světlejší obrazovkou, modrá

#ad
GUYUCOM #ad - A také jako poznámkový lístek je velmi vhodný pro dospělé. Je ideální pro jízdy autem, čísel a kreslení, pro procvičování písmen, . Perfektní dárek pro děti: stolní tabule guyucom lcd jako tabule na malování a psaní pro děti dělá dětem spoustu zábavy, může kreslit a malovat svůj vlastní "tablet".

Děti se na něj mohou naučit psát a malovat krásné obrázky. Super zábava nejen pro malé. A zbytečně plýtvat papírem. To znamená, že bylo ušetřeno 100 000 papírů. Perfektní na cesty a dlouhé jízdy autem: pestrá lcd tabule na psaní je velmi lehká, snadno se obsluhuje a snadno se přenáší. Nechte nás s touto ekologickou digitální kreslicí tabulkou zezelenět. Dětská tabule na psaní je také velmi vhodná pro zaznamenávání krátkých poznámek, připomenutí, termínů atd.

Funkce zamykání: pro tuto magnetickou tabuli dětí, který pak funguje také s tlačítkem pro zrušení, aby obraz nebyl vymazán, tam je spínač ZAP/VYP, a stiskem tlačítka vše pryč a může být namalováno nebo nakresleno na nové.1100 000krát vymazat: toto dětské světlo kreslicí prkno se dodává s baterií, kterou lze 100 000krát vymazat jedním kliknutím. Velmi dobrý nápad/vynález, jak ušetřit papír a má vždy místo i v tašce matky.
ZnačkaGUYUCOM #ad
VýrobceGUYUCOM #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost0.31
Šířka6.69
Číslo dílu085N3
Modelka085N3
Záruka1 rok záruka výrobce

7. Xleader

#ad

Mini-duschhögtalare för resor utomhus fest, Xleader A6 liten Bluetooth-högtalare, IPX7 vattentät bärbar trådlös högtalare med anpassad basradiator för iPhone iPad Android Smartphone

#ad
Xleader #ad - Wir bieten eine 3-jahres-GARANTIE für qualitätsbezogene Fragen. Bitte kaufen und genießen Sie es mit Vertrauen! Unser cooler led-bluetooth-lautsprecher kann als lustige Geschenke für Kinder Mädchen Jungen Teens Männer Frauen sein, wenn Geburtstag oder Urlaub. Ipx7 wasserdicht silikonmaterial und klebstoffumhüllung werden verwendet, ohne sich über seine Nässe zu sorgen, um vollständige Wasserdichtigkeit zu gewährleisten, sie können ihre musik im Badezimmer mit Vertrauen genießen, auch enthaltene Saugnäpfe und Silikonbänder, perfekt für Dusche Pool und Outdoor-Reisen Strand Camping BBQ Wandern.

Was sie bekommen & garantie soundangel a6 mini-bluetooth-lautsprecher, mehrsprachiges Handbuch, Spendenkarte, Saugnapf, Garantiekarte, usb-ladekabel, Silikon-Lanyard. Bunte lichter lassen Ihr Leben interessanter werden. Crystal sound&custom bass radiatorsoundangel a6 tragbarer lautsprecher ist praktisch klein, kristallklaren Sound mit beeindruckenden Bässen durch einen leistungsstarken 5W-Treiber und einen passiven Subwoofer freizugeben, aber in der Lage, sogar unter Duschgeräuschen und bei maximaler Lautstärke.1

12h playtime&top bluetoothbuilt-in 1200mah polymer li-akku, kompatibel mit iphone android telefon ipad tablet computer laptop echo kindle. Verbinden sie ihre geräte in nur 3s, genießen Sie 10-12 Stunden Musik bei 50-70% Lautstärke. Erweiterte Bluetooth 5.
ZnačkaXleader #ad
VýrobceXLEADER #ad
Výška3.74
Délka3.74
Hmotnost0.4
Šířka2.56
Číslo díluUKA6BU
ModelkaUKA6BU

8. Yoedge

#ad

Yoedge 2 kusy pouzdro na mobil pro iPhone 12 / iPhone 12 Pro pouzdro vánoční vzor 6,1", měkký tenký silikon TPU nárazuvzdorný Bumper ochranné pouzdro, Cartoon sladký design vánoční pouzdro pro ženy

#ad
Yoedge #ad - Perfektní volba. Vánoční styl kreativní vánoční prvky dodají vašemu telefonu slavnostní a atraktivní vzhled. Přesně přizpůsobeno tvaru a velikosti originálního telefonu. Perfektní tvar jednoduchý přístup k nejlepší přesnosti řezu všech přípojek a tlačítek fotoaparáty, reproduktory a mikrofony.

Během šťastného nového roku je tato skříňka na telefon velmi dobrá pro vaši přítelkyni, manželku, dceru a přátele. Kompatibilitabalení 2 ks mobilního telefonu kompatibilní s iphone 12 / iPhone 12 Pro 6, 1" perfektní. Před objednáním potvrďte model a velikost vašeho smartphonu, abyste zabránili nákupu nesprávného produktu. Prémiový servis yoedge nabízí profesionální a vysoce kvalitní 24hodinový zákaznický servis.

Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit a my Vám nabídneme uspokojivé řešení. Prémiové materiályvysoce kvalitní, flexibilní tpu silikonové pouzdro, které váš iphone 12 / iPhone 12 Pro perfektně chrání před prachem, poškrábáním a nárazy. Lze použít také jako vánoční dárek. Kromě toho získáte příjemný pocit při dotyku.
ZnačkaYoedge #ad
VýrobceMuke Store #ad
Číslo díluMK-Kcai-1261-1066
ModelkaiPhone 12 / iPhone 12 Pro

9. Yoedge

#ad

Yoedge 2 kusy pouzdro na mobil pro iPhone 12 / iPhone 12 Pro pouzdro vánoční vzor 6,1", měkký tenký silikon TPU nárazuvzdorný ochranný kryt, Cartoon sladký design vánoční pouzdro pro ženy dívky,

#ad
Yoedge #ad - Prémiové materiályvysoce kvalitní, které váš iphone 12 / iphone 12 pro perfektně chrání před prachem, flexibilní TPU silikonové pouzdro, poškrábáním a nárazy. Perfektní tvar jednoduchý přístup k nejlepší přesnosti řezu všech přípojek a tlačítek fotoaparáty, reproduktory a mikrofony.

Během šťastného nového roku je tato skříňka na telefon velmi dobrá pro vaši přítelkyni, manželku, dceru a přátele. Kompatibilitabalení 2 ks mobilního telefonu kompatibilní s iphone 12 / iPhone 12 Pro 6, 1" perfektní. Kromě toho získáte příjemný pocit při dotyku. Před objednáním potvrďte model a velikost vašeho smartphonu, abyste zabránili nákupu nesprávného produktu.

Lze použít také jako vánoční dárek. Prémiový servis yoedge nabízí profesionální a vysoce kvalitní 24hodinový zákaznický servis. Perfektní volba. Vánoční styl kreativní vánoční prvky dodají vašemu telefonu slavnostní a atraktivní vzhled. Přesně přizpůsobeno tvaru a velikosti originálního telefonu. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit a my Vám nabídneme uspokojivé řešení.
ZnačkaYoedge #ad
VýrobceMuke Store #ad
Číslo díluMK-Kcai-1261-1068
ModelkaiPhone 12 / iPhone 12 Pro

10. Yoedge

#ad

Cartoon sladký design vánoční pouzdro pro ženy dívky,, měkký tenký silikon TPU nárazuvzdorný ochranný kryt, Yoedge 2 kusy pouzdro na mobil pro iPhone 12 / iPhone 12 Pro pouzdro vánoční vzor 6,1"

#ad
Yoedge #ad - Během šťastného nového roku je tato skříňka na telefon velmi dobrá pro vaši přítelkyni, manželku, dceru a přátele. Prémiové materiályvysoce kvalitní, flexibilní tpu silikonové pouzdro, které váš iphone 12 / iPhone 12 Pro perfektně chrání před prachem, poškrábáním a nárazy.

Před objednáním potvrďte model a velikost vašeho smartphonu, abyste zabránili nákupu nesprávného produktu. Prémiový servis yoedge nabízí profesionální a vysoce kvalitní 24hodinový zákaznický servis. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit a my Vám nabídneme uspokojivé řešení. Kompatibilitabalení 2 ks mobilního telefonu kompatibilní s iphone 12 / iPhone 12 Pro 6, 1" perfektní.

Perfektní tvar jednoduchý přístup k nejlepší přesnosti řezu všech přípojek a tlačítek fotoaparáty, reproduktory a mikrofony. Perfektní volba. Přesně přizpůsobeno tvaru a velikosti originálního telefonu. Kromě toho získáte příjemný pocit při dotyku. Lze použít také jako vánoční dárek. Vánoční styl kreativní vánoční prvky dodají vašemu telefonu slavnostní a atraktivní vzhled.
ZnačkaYoedge #ad
VýrobceMuke Store #ad
Číslo díluMK-Kcai-1261-525
ModelkaiPhone 12 / iPhone 12 Pro