Top 10 Kurzdistanz Beamer 4K Laser – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WiMiUS

#ad

Dataprojektor se systémem Linux

#ad
WiMiUS #ad - Andere projektoren haben nur 30 Hz. Netflix beamer & dolby audio der wimius k9 beamer verfügt über ein integriertes linux-system mit über 10000+ apps, einschließlich offiziellem Netflix/YouTube/Prime Video/Plex/Docubay/Hulu/TG, echte offizielle Autorisierung, Verabschieden Sie sich von umständlichen Vorgängen.

Genießen sie einfach den film, eine größere leinwand als andere 1080p-projektoren, die Spiele, 50 % Zoom ermöglicht es Ihnen, das Bild auf die richtige Größe anzupassen, die Partyabende oder die sportliche Aktivität mit der Familie oder Freunden.44k 60hz unterstützung & staubdichter beamer nativ full hd 1080p, 25000 lumen helligkeit, 99 % ntsc-technologie. Verbinden sie fire stick/laptop/DVD-Player/PS5/Switch/X-Box mit einem Outdoor Beamer. Die bildwiederholfrequenz von 60 Hz macht Schluss mit verzögerten und hängengebliebenen Bildern.

Die datenübertragung über BT wird nicht unterstützt. Dank des integrierten Bluetooth 5. 2-chips kann der kleiner Beamer drahtlos mit Bluetooth-Kopfhörern/Lautsprechern/Airpods verbunden werden. Ultraschneller wifi 6 & bluetooth 5. 2 1080p full hd wifi bluetooth beamer verfügt über die neueste wifi-6-technologie, höhere Übertragungsrate und geringere Latenz und unterstützt iOS/Android/Windows 10-Geräte. Beamer 4k stellt das originalbild in hohem Maße wieder her und liefert Ihnen hochwertige Filmbilder.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška6.3
Délka8.27
Šířka7.09
Číslo díluWiMiUS K9 Beamer
ModelkaK9 Beamer
Záruka3 Jahre Garantie

2. Vigpil

#ad

Dataprojektor 15000 lumenů, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor mini LED domácí kino, video dataprojektor 300' displej, 1080p Full HD dataprojektor 4K podpora domácího kina, dataprojektor outdoor/domov

#ad
Vigpil #ad - Delší životnost led a 3 roky záruka dataprojektor je vybaven vynikající led technologií a inteligentní ekologickou technologií pro jasnou kvalitu obrazu s nízkou spotřebou energie. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho wifi projektoru, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem nebo na našich značkových webových stránkách, během 24 hodin vám nabídneme uspokojivé a profesionální řešení.

Se zabudovanými hifi-reproduktory jej lze připojit také jako Bluetooth reproduktor s vaším mobilním telefonem. 5. 1 obousměrný bluetooth & 50% funkce zoom není to jen projektor, ale také reproduktor. Nntsc ntsc paleta 18 milionů barev, kontrastní poměr 15 000:1 a obraz s přechodem mezi světlým a tmavým jsou přirozené a zprostředkovávají realistický pocit. Technologie připojení 2, kteří používají zrcadlení wifi, plynulejší, 4g+5g wifi a p2p exkluzivní technologie přímého spojení p2p! díky funkci p2p projektoru není k dosažení pohodlného a přesného a bezproblémového spojení zapotřebí žádné WiFi.

Dataprojektor 4K má 5G/2. 4g dvoupásmové wifi, které se přizpůsobí mainstreamovým sítím a budoucím prostředím a nabízí uživatelům, silnější signál a nižší latenci. Zapečetěno prachem a více spojenívenkovní dataprojektor má plně utěsněný optický motor, vga přípojkou, 5mm audio výstupem, 3, av přípojkou, můžete mít domácí kino bez omezení. Vybaveno 2 x hdmi přípojkami, 2 x USB přípojkou, aby byl viděn.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

3. Vigpil

#ad

Venkovní/domácí video dataprojektor kompatibilní s, domácí kino, dataprojektor Full HD 1080p, Dataprojektor 4K 15000 lumenů, 5G WiFi projektor Bluetooth, mini dataprojektor 4K

#ad
Vigpil #ad - Vlastnictví dataprojektoru je synonymem vlastnictví kina, která bez námahy odstraní problémy se zpožděním WiFi a během několika sekund vám nabízí velké plátno. Věrvěrvěrvěrvěrvěra perfektní zážitek ze snímku trháku. Projektor podporuje bezplatnou 3letou záruku, abyste obdrželi bezplatnou výměnu.

S obousměrnou konektivitou Bluetooth 5. 1 je váš přenosný mini projektor více než jen reproduktor – projektor můžete propojit s externími reproduktory, sluchátky a sluchátky pro lepší zvukový zážitek. Stupnice na 100 % – 50 % vám umožňuje získat správnou velikost plátna bez častých úprav vzdálenosti, zejména pokud je přenosný projektor zavěšen na stropě. Nejnovější 5g/2. 4g wifi a bluetooth 5. 1 obousměrná technologie již žádné prodlevy. S optimální úhlopříčkou obrazu 120 palců si můžete s tímto full hd dataprojektorem užívat své oblíbené seriály, filmy a sportovní události na našem videoprojektoru, abyste získali realistický zážitek ze sledování.

Konektivita více zařízení a 3 roky záruka tento projektor 4k domácí kino má usb*2/hdmi*2/vga*1/av*1/3, 5 mm audio*1 přípojku, pokud váš projektor po obdržení nefunguje, obraťte se na zákaznický servis, který perfektně funguje s Fire Stick/Laptop/PS5/smartphonem. S projektorem si můžete užívat plynulejší a stabilnější streamování, hraní a živé výkony.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

4. Vigpil

#ad

Mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5, Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K

#ad
Vigpil #ad - Funkce bluetooth 5. 1 a vylepšené hifi stereo reproduktory vylepšené zabudované duální hifi stereo prostorové reproduktory beamer full hd obnovují původní věrnost zvuku, aniž byste museli připojovat externí reproduktory. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku! .

Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, av a usb jej lze použít s chytrými telefony, USB flash disky, TV flash disky, Amazon Prime, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Přímé spojení p2p a wifi připojení 2, 4g/5g dataprojektor 4k disponuje nejnovější technologií přímého spojení p2p, která umožňuje bezdrátové připojení bez připojení k síti WiFi. 300" velké plátno, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti.

Nativní 1080p dataprojektor full hd, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, vrásky a další jemnější detaily, kapky potu, jas 15000 luxů, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K. Uvidíte jemnější detaily, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, které by jinak mohly být ztraceny. Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor. Několik spojení a 3 roky záruka tento herní projektor je velmi univerzální, laptopy, s přípojkami hdmi, ps5 a dalšími.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

5. Vigpil

#ad

Dataprojektor Full HD 1080p 15 000 lumenů podporuje 4K domácí kino, 5G WiFi Bluetooth mini dataprojektor s přímým připojením P2P, venkovní kompatibilní s chytrým, LED videoprojektor

#ad
Vigpil #ad - Z důvodu autorských práv, micro sd kartou, videa jako netflix, díky čemuž jej můžete používat s notebookem, tablety, Disney a Hulu nejsou podporována, USB, USB flash diskem.3 pompompompomnis, podporuje video 4k, wiFi Bluetooth beamer full hd nabízí zážitek ze sledování v kině. Vnitřní prach lze snadno odstranit.

Dataprojektor giaomar se dodává s doživotní technickou podporou. Obousměrný bluetooth 5. 1 & funkce zoomu a ± 15° lichoběžníková korekce s integrovaným bluetooth čipem 5. 1 bluetooth je projektor full hd připraven pro spojení s ideálním Bluetooth reproduktorem/headsetem. Hudba, obrázky, aby bylo možné je přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku s telefonem. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Technologie přímého spojení 2, 4/5g, 4g+5g wifi a p2p projektor 4k domácí kino používá nejnovější technologii přímého spojení p2p, která umožňuje bezdrátové spojení bez nutnosti připojení k WiFi.

Tento mini projektor bluetooth nabízí úhlopříčku obrazu 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, video, av, pad, 75–100% zoom a 15° keystone korektura pro optimální zobrazení v interiéru i exteriéru! Multimediální připojení tento herní projektor je velmi univerzální a má hdmi, pc, amazon prime, telefon, 5–7 m s poměrem stran 4: 3/16: 9, chromebookem, chytré telefony android. Kromě toho je videoprojektor giaomar 1080p Full HD dodáván s přenosnou taškou na míru. Optimální projekční vzdálenost činí cca 1, 5 – 3 metry.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
Hmotnost0.01

6. Jimveo

#ad

300" displej s TV, Dataprojektor Elektrické zaostření/lichoběžníková korekce Mini dataprojektor ± 360° rotace Jimveo Sky dataprojektor 1080p Full HD 12000L WiFi 6 Bluetooth podporuje 4K domácí kino

#ad
Jimveo #ad - S tímto přenosným projektorem si můžete užívat zážitek ze stropního kina se svou rodinou, aby přístroj a stojan integroval, takže můžete bez problémů dosáhnout bezproblémové 360° projekce, i když ležíte ve své ložnici. Technologie stupeň 95 % NTSC. Nejnovější technologie wifi6 a bluetooth 5. 2projektor využívá nejnovější technologii wifi6, přenosová rychlost je výrazně vylepšena.

Abyste získali čtvercový, stačí pouze několik sekund stisknout dálkové ovládání. Kožešinu a svalové linie zvířete lze zřetelně rozpoznat, když se díváte na film. Nastavitelný směr projekce o 360° projektor na mobil byl pečlivě vyvinut tak, která vám nabízí úžasný volný úhel přehrávání. Vestavěný čip bluetooth 5. 2, plynulejší, můžete rychle propojit s Bluetooth reproduktory/sluchátky, kompatibilní s 5G/2.4g dual wifi, používat mobilní telefony android a apple pro hraní her na stejné obrazovce, která je rychlejší a stabilnější, rozlučte se se zpožděním, přineste pohlcující zvukový zážitek. Elektrické zaostřování, ostrý obraz, korekce lichoběžníkového zkreslení a funkce zoomuprojektor e18 je vybaven motorizovaným zaostřením a elektronickou vertikální lichoběžníkovou korekcí ± 45°.

Kompatibilní s řadou přístrojů a vysoce účinný chladicí systéme18 dataprojektor má hdmi*1, které jsou kompatibilní s tv flash disky, když přenosný projektor přehrává videa, dvd, smartphony atd. Nativní full hd 1080p a 12000 lumenůjimveo e18 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, až 12000 lumenů, s nejnovější technologií pro sběr světla a čočkou s vysokým indexem lomu pro snížení optické ztráty, v kombinaci s nejnovější LCD technologií a reprodukcí barev.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad
Záruka3 roky záruka

7. WiMiUS

#ad

4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej, Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, LED domácí kino, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor, video

#ad
WiMiUS #ad - 4p/4d keystone a 300" velká obrazovkawimius domácí kino projektor je vybaven nejen horizontální a vertikální 4d korekcí, ale také rozšířenou 4bodovou lichoběžníkovou korekci, takže projektor lze umístit kdekoliv. Video dataprojektor je vybaven 6vrstvým sklem s vysokou propustností světla. Vychutnejte si kdykoli velké plátno o velikosti 300" a 50% zoom vám umožní nastavit obraz na příjemnou velikost bez pohybu projektoru.

Po nastartování projektoru se zobrazí stabilní a jasný obraz. Wifi 6 a bluetooth video projektordataprojektor wimius p62 používá nejnovější technologii wifi6, několik sekund se bezdrátově synchronizuje, aby získal velkou obrazovku. Ip lichoběžníkového zkreslení a kamera intelligent spolupracují a automaticky korigují obdélníkový obraz, pokud boční projekce a úhel sklonu nepřekročí 20°. Pokud chcete tento p62 led projektory, můžete bez omezení vlastnit své domácí kino. Není nutný žádný další adaptér. Inovativní automatické zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení projektor p62 disponuje technologií automatického zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení, integrovaný vysoce přesný senzor, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji.

Několik připojení a podpora prezentace vybaven 2 x hdmi přípojkami, 2 x usb přípojkami, 3, 5mm audio výstupem, av přípojkou, tento lcd projektor funguje bez problémů s Fire TV Stick/laptop/DVD přehrávačem / PS4/PS5/TV boxem/TV boxem/smartphonem, projektor také přehrává soubory microsoft office přímo z usb flash disku, zatímco ostatní projektory musí pro přehrávání připojit notebook. Pro přenášení projektoru lze přenášet tašku na míru.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

8. YABER

#ad

WiFi 6 Bluetooth Beamer, Dolby Audio/Sound od JBL LED Beamer, Dataprojektor vestavěný TV dongle s NFC a automatickým zaostřováním, YABER 800 ANSI lumenů, video dataprojektor pro 300'' displej, 1080p Full HD dataprojektor 4K domácí kino

#ad
YABER #ad - Tento videoprojektor poskytuje jasný obraz za méně než 1 sekundu, což je pětkrát rychlejší než běžné projektory na trhu. Dosáhněte pohodlného a přesného plynulého spojení. Díky funkci nfc projektoru se musíte pouze dotknout zařízení s nfc projektoru, abyste mohli přenášet média uvnitř. Tento 4k dataprojektor vám nabízí jasnější a jasnější obraz, který vám zprostředkuje pocit jako v domácím kině.

Nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu. Wi-fi 6 a nfc technologieexkluzivní technologie nfc. Dolby/jbl 360° prostorový zvuk tento projektor domácího kina má integrované dvojité 10w jbl stereo reproduktory kombinované s dolby audio. Smart tof bezsenzorové automatické zaostřování venkovní projektor yaber k2s disponuje inteligentní technologií automatického zaostřování tof. Integrovaný tv dongle s více než 7 000 aplikacemi tento led projektor s více než 7 000 aplikacemi, netflix a prime video, mezi nimi oblíbené streamovací služby jako YouTube, můžete zcela jednoduše přistupovat k vašim oblíbeným pořadům a filmům bez připojení k externímu zařízení.

Posuňte zážitek z prezentace filmů, her a konferencí na novou úroveň. Vytvářejte realistické a dynamické zvuky a nabídněte vám pohlcující zážitek. Dataprojektor 4k podporuje nejnovější technologii wi-fi 6, plynulejší, přizpůsobí se mainstreamovým sítím a budoucím prostředím a nabízí uživatelům, kteří používají WiFi Mirroring, silnější signál a zážitek ze sledování s nižší latencí. Nechte se ještě hlouběji ponořit do rodinného zábavního večera.
ZnačkaYABER #ad
VýrobceYABER #ad
Výška4.96
Délka11.42
Šířka10.63
Číslo díluK2s
ModelkaK2s
Záruka3 roky

9. WiMiUS

#ad

Andriod TV a elektrické zaostřeníBeamer Full HD Nativní, video dataprojektor 750ANSI domácí kino se stativem/automatická vertikální, 1080p WiFi 6, Bluetooth dataprojektor podpora 4K

#ad
WiMiUS #ad - Wifi 6 a bluetooth 5. 2 projektor vylepšená technologie wifi6, přenosová rychlost je rychlejší, přenosový dosah je větší. S automatickou vertikální/4p lichoběžníkovou korekcí podporuje projekci ze strany. Ultra široký 92% ntsc obnovuje původní barvu.

Tento dataprojektor 4k domácího kina vám ušetří peníze/starosti/námahu a je cenově výhodnou volbou pro požitek z domácího kina. Dodáváme vám jasnější/realistické filmy, užívejte si kdykoli atmosféru kina doma. Tento led dataprojektor podporuje wifi připojení k vašemu iPhonu/Android/tabletu/notebooku Windows 10 Vzhled je módní a exkluzivní, do fitness studia, aniž byste se museli pohybovat. Integrovaný čip Bluetooth 5. 2 a hifi reproduktor, signál je stabilnější.

Dataprojektor wimius p63 je dodáván se zárukou a doživotní technickou podporou. V případě problémů/vrácení nebo výměny nás kontaktujte. Najděte si zcela jednoduše správnou velikost, dejte tomuto dataprojektoru domácího kina vašemu životu více zábavy! Očky s více vrstvami filtrují škodlivé modré světlo pro ochranu vašich očí. Tento přenosný dataprojektor bluetooth podporuje spojení Bluetooth s vaším soundbarem/sluchátky/sluchátky / sluchátka.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.39
Délka9.8
Hmotnost4.41
Šířka8.03
Číslo díluBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
ModelkaBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
Záruka3 roky

10. TOPTRO

#ad

TOPTRO Dataprojektor 4K podporuje zabudovanou Android TV, elektrické zaostření/automatická vertikální a 4P korekce / 50% zoom včetně, 750 ANSI WiFi Bluetooth dataprojektor domácí kino Full HD 1080P

#ad
TOPTRO #ad - Pomocí projektoru můžete přizpůsobit velikost obrazovky od 100 % do 50 %. Elektrické zaostření a 50% zoom dataprojektor 4k má funkci elektrického zaostřování, bez namáhavého manuálního nastavování, rychleji získáte jasný obraz. Zabudovaný systém android s ultra rychlým čipem hisilicon dataprojektor toptro x6 používá systém android, využívat zdroje online, disney+ atd.

Projektor můžete postavit v libovolném úhlu, aniž byste si museli dělat starosti s zkreslením obrazu. Native 1080p podporuje 4k dataprojektor se stojanem dataprojektor toptro x6 je vybaven vysokým jasem 750ansi a vysokým kontrastem 22000:1. Nejnovější funkce wi-fi 6 a bluetooth 5. 2 tento bluetooth dataprojektor je vybaven dvoupásmovým wifi 6 a hisilicon čipem a nabízí rychlejší wi-fi připojení a přenosovou rychlost pro zařízení iOS, Android a Windows. Nativní rozlišení 1920 x 1080p a vysoká barevná škála 90% ntsc technologie pro vizuální efekty podobné domácímu kinu! Full HD dataprojektor je vybaven stojanem, se kterým můžete libovolně měnit úhel přehrávání, což vám nabízí zážitek ze sledování.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem. Na tento projektor domácího kina 4k platí tříletá záruka a celoživotní profesionální technická podpora. Tyřbodová funkce lichoběžníkového zkreslení a záruční servis tento projektor domácího kina 4k se stojanem podporuje čtyřbodovou korekci lichoběžníkového zkreslení a automatické vertikální korekční funkce. Musíte si pouze stáhnout z app store, včetně mnoha oblíbených aplikací jako Netflix, Prime Video, abyste mohli sledovat rozsáhlá videa, aniž byste museli kupovat média, jako jsou TV Sticks.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
Výška4.39
Délka9.8
Šířka8.03
ModelkaTOPTRO X6
Záruka3 roky záruka