Top 10 Motorradhelm XXL 63-64 – Odklápěcí přilby na motocykly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LS2

#ad

L, LS2, Modulární helma na motorku ADVANT Codex mat black titanium

#ad
LS2 #ad - Odnímatelný lať. Certifikace ECE 22. 06. Dvojitá homologace jet a Integral. Výrobce: LS2. Slo modelu: 569063111. Země původu:- Čína. Velikost L. Kompletně vyjímatelný a pratelný vnitřní prostor vnitřní vybavení z hypoalergenní a prodyšné látky, laserem řezané pěnové látky pro větší komfort a lepší tvar.
ZnačkaLS2 #ad
VýrobceLS2 #ad
Číslo dílu569063111L
Modelka569063111
Záruka1 rok

2. RALLOX

#ad

Velikost XL, RALLOX Skládací helma na motorku 160 matná, ochranná helma, černá, helma

#ad
RALLOX #ad - Kvalitní vnitřní podšívka vyjímatelná. Bezpečnostní standard podle zkušební směrnice EU ECE-R 22-05. Vyklápěcí sluneční hledí. Emínek pod bradu s rychlouzávěrem. Vnější skořepina z velmi robustního ABS materiálu.
ZnačkaRALLOX #ad
VýrobceAXORY GmbH #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu316-4
Modelka819-scm

3. Moto Helmets

#ad

Integrální helma na motocykly, Lesklá černá, Helma Moto Helmets F19, helma proti pádu na skútru, včetně textilní tašky na přenášení, sklopná helma, XS 53–54 cm, včetněprotisluneční clony, certifikát ECE, modulární helma

#ad
Moto Helmets #ad - Skvěle sedí: částečně vyjímatelné polstrování s možností praní. Ece 22. 05: silniční homologace pro všechny evropské země. Protisluneční clona: ochrana proti poškrábání, nastavitelná a se 100% UV ochranou. Systém easy breathe: optimalizovaná ventilace/temperování v helmě. Bezpečnostní zapínání: bezpečnostní uzávěr lze obsluhovat jednou rukou.
ZnačkaMoto Helmets #ad
VýrobceMOTO Helmets #ad
Hmotnost3.31
Číslo díluF19 - gloss black - XS
ModelkaF19 - gloss black - XS
ZárukaZáruka 1 rok

4. BNO

#ad

BNO Flip-2 Flip-Up helma skládací helma modulární helma L, matná černá

#ad
BNO #ad - Hmotnost: 1600 gramů. Snadné čištění díky vyjímatelné vnitřní podšívce. Integrovaná ochrana proti slunci. Vyspělý ventilační systém. Nejlepší ochrana při jízdě.
ZnačkaBNO #ad
VýrobceBNO #ad
Hmotnost3.53
Číslo díluFlip-2
ModelkaFlip-2

5. Westt

#ad

Dámská, skútr, celoobličejová přilba, M 57-58 cm, pánská, moped, moped, modulární helma na motorku s certifikací ECE DOT, se zesílenou ochranou brady, šedá, Westt Skládací helma na motorku

#ad
Westt #ad - V případě dotazů jsme Vám kdykoli k dispozici, tak pro ženy. Nezapomeňte, i telefonicky. Vnitřní podšívka: 3d polstrování činí integrální helmu se sklopnou ochranou brady měkká na dotek a přilne k vlastnímu tvaru hlavy. Tato motocyklová helma je k dostání ve třech barvách a čtyřech velikostech S = 53-54 cm, potažená proti mlžení, čtyři větrací body, XL = 59-60 cm.

Díky cirkulaci vzduchu ventilační štěrbiny je flip-up helma prodyšná a příjemně se nosí i v horkých dnech. Motocyklová helma má propracovaný mechanismus hledí s dvojitým hledím. Vlastnosti: flip up integrální helma se sluneční clonou tónovaná, l = 57-58 cm, pohodlné polstrování, m = 55-56 cm, nízká hmotnost 1600 g, rychlouzávěr, lze ovládat zvenčí a hledím čirá, testováno podle aktuálně platných celosvětových zkušebních postupů ECE R 22.55 a doT. ZÁkaznickÝ service/zpětná vazba: doporučujeme velikost před nákupem přesně určit. Helmmmmmmcycle, krosová helma, motocyklová helma, pánská přilba, motocyklová helma pro pány, motocyklová helma, motokrosová helma, pánská přilba, motocyklová helma, skládací helma, krosová helma, motocyklová helma, motocyklová helma, motocyklová helma, integrální přilba, motocyklová helma s bluetooth, černá, skládací helma na motorku pánské, motocyklová helma, integrální přilba, pánská cyklistická přilba, motocyklová helma, černá, motocyklová helma pánská.

Správné usazení poznáte podle toho, že motocyklová helma musí pevně sedět po celé hlavě, že se pokožka hlavy na čele při otáčení helmy posouvá. Vnitřní polstrování se při používání ještě trochu vyhýbá, proto si svou motocyklovou helmu nevybírejte příliš velkou.
ZnačkaWestt #ad
VýrobceWestt #ad
Výška10.63
Délka14.17
Hmotnost3.53
Šířka9.84
Číslo díluW-203G-M
ModelkaW-203G-M
Záruka60 měsíců

6. Zorax

#ad

Schválena ECE 2206, Zorax Matná černá/červená XXL 63 – 64 cm, integrální helma s dvojitým hledím, skládací helma, motocyklová helma pro dámy a muže

#ad
Zorax #ad - Certifikát motocyklová helma ece r22. 06 schválená pro použití na všech silnicích v Evropě. Dvojitá vize polykarbonátový hledí odolný proti poškrábání, který lze snadno odstranit a vyčistit, a integrovanou sluneční clonu.

Přezka nastavitelná přezka se zesíleným řemínkem pod bradou. Upozorněnípodle zpětné vazby od zákazníků je tabulka pro referenční velikost o něco menší. Snadná obsluha i v rukavicích. Tento návrh je pouze pro zohlednění. Doporučujeme vám koupit o číslo větší. Materiály lehká abs skořepina s multi hustotou EPS tlumícím nárazy.
ZnačkaZorax #ad
VýrobceTouch Global Ltd #ad
Číslo dílu535ZOR838MBKRXXL
Záruka1 rok

7. O'NEAL

#ad

Integrierte Sonnenblende | M-SRS Helmet String V.22 | Erwachsene | Schwarz Grau | Größe XS, Pinlock und Bluetooth fähig, O'NEAL | Motorradhelm | Enduro Touring Adventure Street | Guter Fit

#ad
O'NEAL #ad - Gratis inklusive gratis O'NEAL Helmbeutel. QualitÄt hochwertiges produkt der marke o'neaL | 50 Jahre Erfahrung im Motorrad-, Mountainbike- und Motocross Bereich. Material vorbereitet mit pins für Pinlock 70 Maxvision für eine echte Antifog-Funktion. Merkmale integrierte sonnenblende, attraktives Schalendesign, Bluetooth ready, schönes Dekor. Berzeugt durch zwei Außenschalen und guter Passform. Einfache und solide Haptik. Sicherheit die schale ist konstruiert aus abs für erhöhte Sicherheit und eine perfekte Passform.
ZnačkaO'NEAL #ad
VýrobceO'Neal #ad
Číslo díluMSRS-101
Modelka0009-1175
ZárukaProduct Warranty

8. Letetexi

#ad

Lehký pro ženy i muže, dvojité zrcátko proti zamlžení, helma pro motocykly, flip-up, Skládací helma s Bluetooth, motocyklová přilba, certifikace ECE, integrální přilba, hluk větru, unisex 57 ~ 64 cm

#ad
Letetexi #ad - Pokud byste kdykoli měli důvod pro náš výrobek, obraťte se prosím ihned na náš tým DYOYO. Bluetooth sluchátka: motocyklová helma může propojit všechny mobilní telefony kompatibilní s bluetooth a většinu navigačních zařízení pro motocykly, integrovaný Bluetooth systém volání, dlouhý pohotovostní systém, který je kompatibilní s výkonnou kvalitou stereo zvuku.

Potřebujete helmu pro outdoorové aktivity, silniční kola, cruisery, jako jsou terénní motocykly, skútry atd. Vnitřní černá sluneční clona může navíc chránit oči před sluncem a lze ji pohodlně ovládat spínačem. Certifikace bezpečnosti: certifikace ece 22. 05/dotfmvss 218 může legálně povolit použití těchto přileb na všech evropských a amerických silnicích. Dvojitá vizáž proti zamlžování hd: sluneční clona s velkým zorným polem má vysokou odolnost proti nárazu.

Lehký a silný, ale také hmotnost helmy. Service: dyoyo nese plnou odpovědnost za všechny produkty dyoyo. Aerodynamika: rovnováha přívod vzduchu, může zajistit nejen bezpečnost helmy, přívod předního vzduchu a vakuové větrání, přímé větrání, suché a pohodlné. Jedná se o multifunkční Bluetooth helmu. Uděláme to správně a okamžitě. Vysokotlaká podšívka je měkká a prodyšná.
ZnačkaLetetexi #ad
VýrobceLetetexi #ad
Hmotnost3.75

9. LS2

#ad

Kobalt, 3XL, LS2 Unisex – dospělí Pioneer Evo motocyklová helma

#ad
LS2 #ad - Ls2 integrální helma adventure, který je známý svou pevností, mx436 – pioneer evo: bezpečnost: z polykarbonátu kpa, s nízkou hmotností 1350 g +/- 50 eps pro optimalizované tlumení nárazů. Rychlé a efektivní zapínání řemínku pod bradu pomocí mikrometrické přezky. Systém nouzového uvolnění ers umožňuje rychlé odstranění pěny zdravotnickým personálem. Posiluje spojení mezi ochranou brady a přilbou.
ZnačkaLS2 #ad
VýrobceLS2 #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost6.39
Šířka0
Číslo dílu4043633243XL
Modelka404363324

10. HJC Helmets

#ad

HJC Helmets, Skládací helma, C91 černá mat, L

#ad
HJC Helmets #ad - Střih: univerzální střih. Smazat obrazovku hj-17 předurčený k pinlock filmu integrovaná ochrana proti slunci hj-v7 obrazovky odolné proti poškrábání. Slo součásti: 10807009. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: motocyklová helma. Zvláštnosti: certifikováno ECE 22. 05.
ZnačkaHJC Helmets #ad
Výrobcehjc #ad
Výška11.02
Délka15.75
Hmotnost4.41
Šířka12.01
Číslo dílu10807009
Modelka10807009
ZárukaNC