Top 10 Mülltonnenverkleidung 2 Tonnen – Přístřešky na popelnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STILISTA

#ad

Antracit, STILISTA Obložení popelnic z kovu, pro 4 popelnice po 240 litrech

#ad
STILISTA #ad - Box na popelnice stilista nabízí místo pro čtyři popelnice s objemem až 240 litrů. Pomocí užitečných větracích otvorů vzniká cirkulace vzduchu, která zabraňuje nepříjemným pachům v odpadkovém boxu. Víko je vybaveno lanem, takže můžete jednou rukou pohodlně otevřít popelnici a obložení současně. Rozměry d x Š x v: 265 x 80 x 116 cm, materiál: kov s práškovým nástřikem, objem: 80 až 240 litrů v každé přihrádce zasílá se ve 4 baleních. Víko boxu má plynovou pružinu pro snadné otevírání a zavírání.
ZnačkaSTILISTA #ad
VýrobceSTILISTA #ad
Výška45.67
Délka104.33
Hmotnost201.39
Šířka31.5
Číslo dílu30050326

2. reinkedesign

#ad

Reinkedesign Box na popelnice Boxxi s výklopným víkem z pozinkované oceli v antracitové RAL 7016 jako stavebnice 2 x 120l

#ad
reinkedesign #ad - Rozměry v rozloženém stavu: šířka 124, 0 cm hloubka 60, 0 cm výška 105, 0 cm. Velikost 2 x 120 l, materiál pozinkované oceli v ral 7016 antracit, hmotnost cca 92 kg, dveře s reliéfem t, druh střechy vyklápěcí střecha, stav dodání jako stavebnice s montážním návodem.

Vyrobeno v německu! Vyrobeno firmou FamilienProvoz reinkedesign GmbH. Vše se vyrábí v německu v Rednitzhembachu u Norimberku. Kvalitní box na popelnice od reinkedesign! již více než 15 let zkušeností v oblasti zpracování plechů a specializuje se na výrobu boxů na popelnice. Vyrábíme domy na popelnice ve všech velikostech a nejrůznějších variantách.
Značkareinkedesign #ad
Výrobcereinkedesign GmbH #ad
Výška41.34
Délka48.82
Hmotnost202.83
Šířka23.62
Číslo díluXD-11-TPRL-ST-7016
Záruka2 roky

3. ESTEXO

#ad

úložný box, ESTEXO Box na popelnice, antracitový 4 dveře, kryt popelnic se stříškou na rostliny, box na odpadky

#ad
ESTEXO #ad - Pro tuny s objemem až 240 litrů; přesné rozměry viz popis výrobku. S integrovaným truhlíkem na rostliny; cirkulace vzduchu díky větracím otvorům. Materiál: pozinkovaná ocel, prášková; barva: antracitová. Upozornění: barvy na obrázcích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečných barev. Dekorativní obložení popelnic s uzamykatelnými dvířky.
ZnačkaESTEXO #ad
VýrobceESTEXO #ad

4. Metzler

#ad

Uzamykatelný, domeček na sudy, z oceli s práškovým nástřikem s automatickou přikrývkou, zahradní a odpadkové, Metzler Box na popelnice v antracitové barvě s průhlednými pruhy 2 tuny, kapacita až 240 l

#ad
Metzler #ad - Modulární rozšířitelnost: možnost propojit více boxů dohromady nabízí flexibilitu a přizpůsobivost vašim potřebám. Jednoduchá montáž: s přiloženým návodem a montážní sadou lze box snadno postavit na libovolnou rovnou plochu venku.

Dlouhá životnost a robustní: box je vyroben z nerezové oceli s práškovým nástřikem, je odolný vůči povětrnostním vlivům a nabízí dlouhou životnost. Praktické funkce: automatické víko s plynovými tlumiči umožňuje snadné otevírání a zavírání boxu, zatímco uzamykatelné dveře poskytují dodatečnou bezpečnost. Stylový box na popelnice: box na popelnice metzler nabízí stylovou možnost, jak diskrétně uložit vaše popelnice a zajistit řádné venkovní prostory.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Hmotnost105.82
Číslo díluMbox-4-2X-AN

5. STILISTA

#ad

STILISTA Obložení popelnic z kovu, pro 3 popelnice po 240 litrech, antracit

#ad
STILISTA #ad - Pomocí užitečných větracích otvorů vzniká cirkulace vzduchu, která zabraňuje nepříjemným pachům v odpadkovém boxu. Víko boxu má plynovou pružinu pro snadné otevírání a zavírání. Víko je vybaveno lanem, takže můžete jednou rukou pohodlně otevřít popelnici a obložení současně. Box na popelnice stilista nabízí místo pro tři popelnice s objemem až 240 litrů. Rozměry d x Š x v: 201 x 80 x 116 cm, materiál: kov s práškovým nástřikem, objem: 80 až 240 litrů v každé přihrádce dodávka probíhá ve 3 baleních.
ZnačkaSTILISTA #ad
VýrobceSTILISTA #ad
Výška45.67
Délka79.13
Hmotnost162.26
Šířka31.5
Číslo dílu30050317

6. Keter

#ad

černý, Keter Kbelík na odpadky může ukládat do Max, 1200 l

#ad
Keter #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu. Vhodné pro 2 odpadkové koše do 240 l. Včetně základní desky a držáku police. Objem místnosti přibližně 1, 2 m³. Odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření.
ZnačkaKeter #ad
VýrobceKeter #ad
Výška7.87
Délka35.43
Hmotnost39.68
Šířka7.87
Číslo dílu17199416
Modelka17199416

7. DEGAMO

#ad

DEGAMO Box na popelnice, pozinkovaná ocel, barva antracitová, 2dílný domeček na popelnice KÖLN pro 2 tuny 120 a 240 litrů

#ad
DEGAMO #ad - Kryt na popelnice pro 2x boxy na popelnice DIN. Dveře uzamykatelné, víko s plynovým tlumičem. Vyrobeno z pozinkované oceli, antracitové barvy s práškovým nástřikem. Rozměry 132x80x116cm. Vhodné pro 2× malé a velké tuny 120 litrů a 240 litrů.
ZnačkaDEGAMO #ad
VýrobceDEGAMO #ad
Výška45.67
Délka31.5
Hmotnost110.23
Šířka51.97
Číslo dílu10182
Modelka10182

8. reinkedesign

#ad

Reinkedesign Garáž na jízdní kolo z pozinkované oceli antracitová vč. pultové střechy | až pro 3 kola/elektrokola I Made in Germany | snadná montáž I volitelně s nabíjecím zařízením I dlouhá životnost

#ad
reinkedesign #ad - Aretační kolejnice umožňují pevné umístění pneumatik. Specializujeme se na výrobu boxů na popelnice a garáží pro jízdní kola a garáže zaručujeme vysokou kvalitu výroby a inovativní řešení. Díky integrovanému nabíjecímu zařízení bude nabíjení vašich elektrokol tak pohodlné jako nikdy předtím. Plechového dna zabraňuje nadměrnému vniknutí nečistot.

Směr odtoku vody určíte montáží pultové střechy se sklonem dopředu nebo dozadu. Garáž na kolo současně nabízí efektivní ochranu před zvědavými pohledy. Jejich odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost proti UV záření a nerezové kování zaručují trvalé používání. Můžete si připravit jízdní kola na další jízdu, aniž byste museli vyjmout baterii pro nabíjení. Uzavřená konstrukce vč. Pultová střecha a reliéfní design se čtverečky přispívají k modernímu vzhledu. Experti a řemeslné umění: vyvinuto a vyrobeno naším rodinným podnikem s více než 20 lety zkušeností v oblasti zpracování plechu.

Vysoce kvalitní materiály a design: naše garáž na kolo je vyrobena z pozinkované oceli s povrchovou úpravou v antracitové barvě RAL 7016, což jí propůjčuje atraktivní vzhled a dlouhou životnost. Snadná montáž a bezpečnost: tato garáž na kolo se dodává jako stavebnice s obrázkovým návodem k montáži, který usnadňuje montáž. Prostorný a všestranný: s vnitřními rozměry 197 cm šířky, včetně elektrokol, 5 cm nabízí tento multifunkční box dostatek místa až pro 3 jízdní kola, 5 cm hloubky a výškou 134, 86, což z něj dělá ideální řešení pro uložení jízdních kol.
Značkareinkedesign #ad
Výrobcereinkedesign GmbH #ad
Výška55.51
Délka77.95
Hmotnost264.55
Šířka36.61
Záruka2 roky

9. ESTEXO

#ad

ESTEXO Box na popelnice, box na odpadky, úložný box, antracitová barva 3 dveře, obložení popelnic s víkem

#ad
ESTEXO #ad - Dekorativní obložení popelnic s uzamykatelnými dvířky. Materiál: pozinkovaná ocel, práškově lakovaná; barva: antracitová. S plynovým tlumičem a soft-Close; cirkulace vzduchu díky větracím otvorům. Pro tuny s objemem až 240 litrů; přesné rozměry viz popis výrobku. Upozornění: barvy na obrázcích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečných barev.
ZnačkaESTEXO #ad
VýrobceESTEXO #ad
Výška79.13
Délka45.67
Hmotnost186.33
Šířka31.5

10. Zelsius

#ad

Box na popelnice, Zelsius Box na popelnice 4 tuny | 120–240 litrů | antracitová RAL 7016 | dveře ve vzhledu dřeva vč. možnosti rozšíření | úložný box na popelnice, 4dílná sada

#ad
Zelsius #ad - Boxy zakrývají a chrání popelnice ve vaší zahradě a vytvářejí tak čisté a zároveň krásné prostředí. Tím se při otevření automaticky otevřou obě víčka dohromady. Jednoduché | díky plynovým pružinám na víku boxu se otevře téměř zcela automaticky a vy můžete svůj odpad rychle a jednoduše zlikvidovat pouze jednou rukojetí.

Tím nabízí sada místo až pro čtyři tuny 120 – 240 litrů a mimochodem díky atraktivnímu designu opticky zhodnotí váš vchod do domu. Výhoda | díky otvorům na bočních stěnách můžete zcela jednoduše spojit oba boxy na odpadky do jednoho většího boxu. Nadčasový design | naše sada boxů na popelnice zelsius obsahuje dva dvojité boxy. Navíc je součástí dodávky šňůra, pomocí které můžete víko popelnice jednoduše připevnit na víko popelnice. Přední strana dveří září atraktivním dřevěným designem.

Rozparky ve dveřích zajišťují dobré větrání a nadčasový design. Praktické | na předních dveřích boxu se nachází 19, 5 cm velká rukojeť, která usnadňuje otevírání a zavírání dveří. Tlumiče zavírání umožňují díky efektu soft-Close téměř tiché a bezpečné zavírání víka. Takže praktický doplněk, pro bytový dům nebo pokud chcete uložit více popelnic. Vysoce kvalitní | boxy na odpadky jsou vyrobeny z pozinkované lakované oceli a díky tomu jsou robustní a mají dlouhou životnost.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Výška46.06
Délka103.94
Šířka31.5
Číslo díluMBOX6
ModelkaMülltonnenbox