Top 10 Needit Park Micro – Parkovací hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Needit

#ad

Needit Park Micro elektronický parkovací kotouč s homologací I Digitální parkovací hodiny mikro modré s baterií a montážním příslušenstvím

#ad
Needit #ad - Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund.

Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterie, umístí se dole na čelní sklo a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut. 10 r - 057203. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č.

Extrémně kompaktní: k dnešnímu dni, nejmenší a nejlehčí elektronický parkovací kotouč na trhu – nezakrývá téměř nic okenního skla a tím i viditelnou plochu. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška0.39
Délka3.15
Hmotnost0.07
Šířka1.77
Číslo díluPS1800
ModelkaPark Micro
Záruka2 roky

2. Needit

#ad

2X Needit Park Micro elektronický parkovací kotouč s homologací I Nejmenší parkovací kotouč na světě | Digitální parkovací hodiny mikro modré

#ad
Needit #ad - 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Komfortní: velké, snadno čitelné digitální číslice jasně ukazují dobu parkování.

10 r - 057203. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Ivotnost vyměnitelné baterie: až 2 roky. Sporné balení: ve výhodném dvojitém balení vybavíte hned 2 vozidla. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. Extrémně kompaktní: k dnešnímu dni, nejmenší a nejlehčí elektronický parkovací kotouč na trhu – nezakrývá téměř nic okenního skla a tím i viditelnou plochu. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška6.3
Délka5.71
Hmotnost0.07
Šířka0.79
Číslo díluPark Micro
ModelkaPark Micro
Záruka2 roky.

3. Needit

#ad

Needit Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením Spolkového úřadu pro motorová vozidla I baterie a montážní příslušenství

#ad
Needit #ad - Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. 10 r - 047203. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterie, umístí se dole na čelní sklo a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.

Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška2.05
Délka3.54
Hmotnost0.15
Šířka1.42
Číslo dílu3011
Modelka3011
Zárukažádné.

4. Your Day Mate

#ad

2 sady, oboustranné speciální lepidlo na čelní sklo, lepicí tampony parkovací hodiny, Sada náhradních lepicích podložek, lepicí, kompatibilní s elektronickým parkovacím kotoučem Needit Park Micro

#ad
Your Day Mate #ad - Rozsah dodávky 2 sady lepicích proužků pro parkovací hodiny, polštářky pro montáž na lepidlo na sklo, odolné vůči teplotám, výměnná sada pro více parkovacích kotoučů. Náhradní lepicí podložky pro digitální parkovací kotouče – kompatibilní pouze s parkovacími hodinami Needit Parkování Tyto náhradní lepicí podložky jsou kompatibilní pouze s elektrickými parkovacími hodinami Model Park Micro.

Lepicí podložka na sklo lze zkrátit i pro jiné předměty lepicí držáky najdete všude použití – samolepicí lepicí podložky lze přizpůsobit nůžkami. Sada nálepek na výměnu automobilů – výměna skel – automatická oprava – tuning aut – folace Odstraňte staré lepicí podložky z parkovacích hodin a nalepte náhradní lepicí polštářky na digitální parkovací disk.

Nalepovací podložky ze speciálního lepidla na čelní desky elektronický parkovací kotouč Náhradní lepicí nálepky lze umístit pouze na hladké povrchy – před montáží musí být parkovací hodiny a sklo bez nečistot a prachu.
ZnačkaYour Day Mate #ad
VýrobceYour Day Mate #ad
Číslo díluYODM1-1907
ModelkaYODM1-1907

5. Needit

#ad

Modrá, včetně knoflíkové buňky CR 2450, Needit PARK LITE 1411 plně automatický parkovací disk

#ad
Needit #ad - Hodinky se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Rozvoj měst s odkazem na předpis č. Elektrická auta. Funkce noČnÍho parkovÁnÍ - pokud parkovací zóna začíná až následující ráno, může být parkovací automat pro auto prezentován ručně.

AutomatickÉ pŘÍsluŠenstvÍ - parkovací automat přichází s veškerým potřebným náčiním pro rychlou instalaci - 1 x parkovací disk elektronicky + návod k použití + 1x baterie CR2450 + 3M lepicí podložky u. ElektronickÁ parkovacÍ hodinka s schvÁlenÍm je napájena z baterie, je připevněna ke straně spolujezdce ve spodní části čelního skla a je vhodná pro všechna vozidla včetně hybridních a.

219 a schválení federálním úřadem pro motorovou dopravu ECE schválení č. EdnÍ schvÁlenÍ federálního ministerstva dopravy, stavebnictví a podobně. 10 r - 047203. Isticí utěrka. SnÍmaČ pohybu - parkovací automat se nastavuje při každém klidovém stavu > 20 sekund - čas příjezdu zaokrouhlený na další půl hodiny zůstává viditelný, dokud se vůz znovu nepohne.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška3.94
Délka3.03
Hmotnost0.14
Šířka0.71
Číslo dílu1411
Modelka1411
Zárukažádné

6. AUTDER

#ad

Needit Park Micro držák kotouč náhradní držák vč. lepicí pásky

#ad
AUTDER #ad - Rozsah dodávky: 1 x přídržný rám / rám vč. Pro všechny příležitosti: tato sada potřebujete při výměně auta, výměně skel nebo opotřebení. Kvalita: kvalitní body od německého značkového výrobce 3M zaručují bezpečné držení v každé situaci. 2 lepicích podložek od 3M. Bezpečné uchycení: pro bezpečné umístění vašeho elektronického parkovacího kotouče: Needit Park Micro / Mikro. Kompatibilita: vhodné pro Needit Park Micro / Park Mikro.
ZnačkaAUTDER #ad
Hmotnost0.02
Číslo dílu390

7. Park Lite

#ad

Modrý parkovací kotouč s oficiálním schválením platným pro Německo; respektujte prosím právní předpisy země, 2 × elektronické digitální parkovací hodiny Park Lite, ve které se nacházíte

#ad
Park Lite #ad - Oficiální schválení od spolkového úřadu pro silniční provoz ECE – schválení č. Park lite vám tak šetří čas a peníze. Velké, snadno čitelné digitální číslice ukazují čas parkování. Už žádné pokuty kvůli zapomenutému parkovacímu kotouči. 10 r - 057203. Ivotnost vyměnitelné baterie: až 2 roky. Parkovací kotouč park lite rozpozná, když vozidlo zaparkuje, a nastaví příslušný čas příjezdu.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Šířka0.87
Číslo dílu1411
Záruka2 roky

8. Park Lite

#ad

2 kusy úsporná sada, 2X Park Lite elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny černé s oficiálním schválením Spolkového dopravního úřadu

#ad
Park Lite #ad - Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. 10 r - 047203. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.

Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.

Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Hmotnost0.53
Šířka0.87
Číslo dílu1412
Modelka1412
Záruka2 roky

9. Park Mini

#ad

2x Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením, 2 kusy sada úsporná sada

#ad
Park Mini #ad - Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. ElektronickÉ parkovÁnÍ se schvÁlenÍm spolkového ministerstva dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č.

Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Sporné balení – 2dílná sada úsporných balení – vybavte hned 2 auta tímto inovativním parkovacím kotoučem – rozsah dodávky: 2 kusy. 10 r - 047203.

Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund.
ZnačkaPark Mini #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška4.09
Délka3.54
Šířka1.42
Číslo dílu1411
Záruka2 roky.

10. ZenTec

#ad

ZenTec 2 x Park Mini modrý elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením – 2 kusy sada úsporná sada

#ad
ZenTec #ad - 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Perfektní parkovací asistent. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č.

Nemusíte stisknout žádné tlačítko. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. 10 r - 047203. Jednoduše zůstaňte stát a vystupte. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.
ZnačkaZenTec #ad
VýrobceZenTec #ad
Číslo dílu3014
Modelka3014