Top 10 Radiowecker Funk mit Projektion – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAKRINK

#ad

Duální alarm, USB přípojka 12/24 h, digitální radiobudík, se 4 stupni jasu obrazovky, budík s projekcí, projekční budík s teplotou, TAKRINK Budík

#ad
TAKRINK #ad - Náš radiobudík má 4 nastavitelné projekční schopnosti tmavo-středně jasné, které jsou ve dne dobře čitelné a v noci nenarušují váš klid. Projekce do 5 m. Vyberte si pro vás odpovídající hlasitost buzení podle tlačítka hlasitosti. Dvojité alarmy a dobré plánování času digitální budík podporuje dvojité alarmy.

S tímto budíkem si můžete dobře naplánovat svůj čas. S funkcí odloženého buzení můžete spát dalších 5 až 60 minut standardně 5 minut, že jej připojíte přes USB k síťovému zdroji. Když ležíte na posteli, můžete vidět projekci času na stropě. Po uplynutí nastavené doby 5 až 60 minut se rádio automaticky vypne. Hladký zrcadlový povrch z něj dělá ideální volbu pro kosmetické zrcátko pro dámy. Usb připojení a režim snoozetento budík můžete používat tak, přes který lze nabíjet mobilní telefony a tablety.

Velký displej 5, 5" a 4 nastavitelné stupně jasu obrazovka projekčního budíku je velká 5, 5 palce a led displej je velmi jasný a dobře čitelný. Na zadní straně projekčního budíku se kromě toho nachází USB výstup, než vám to připomenete. Konektor není součástí dodávky. Ultra jasná rotační projekce o 180 ° tento digitální budík může otáčet projekcí -90 ° až 90 °.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška1.89
Délka7.6
Hmotnost0.55
Šířka4.13
Číslo díluEN8827
ModelkaEN8827

2. ROCAM

#ad

Stmívač, projekční budík do ložnice, noční světlo, teplota, digitální hodiny, ROCAM Radiobudík s projekcí, kuchyňské rádio, hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, datum, typ C USB nabíječka

#ad
ROCAM #ad - Probuďte se tak, sa-So, Po-P, jak chcete. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, jednorázové. Velký displej a teplé noční světlo digitální hodiny mají jasný 5, 9" led displej s velkými čísly, monitor vlhkosti a teploměr, které poskytují přesné měření teploty a vlhkosti.

Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu. Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne. Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí.

Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, což vytváří klidné prostředí pro spaní. S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou. Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory. Dvojitý alarm s denním týdnem/7denním/víkendovým režimem tyto led hodinky vám umožní nastavit dva samostatné časy buzení pro vašeho partnera a vás.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

3. LIORQUE

#ad

Snooze, rádiobudík, digitální budík s projekcí 180°, rádiem, funkce nabíjení, 2barevné číslice a 4stupňová léčivost černý, teplota, LIORQUE Projekční budík, USB, víkendovým režimem

#ad
LIORQUE #ad - Funkce snooze a víkendový režimpokud budík zazvoní a nechcete se okamžitě vstát, můžete využít funkci odloženého buzení a opět usnout dalších 9 minut. Nastavení fm rádia a času vypnutí s digitálním budíkem liorque lze aktivovat 15 fm rádiových stanic 76, 0 mhz – 108, 0 mhz a uložit až 15 oblíbených stanic v "MEM".

Je snadné a jednoduché vidět čas, aby chránila vaše oči. Projektor se automaticky vypne po vypnutí alarmu v automatickém režimu dlouhé stisknutí tlačítka "-". Pokud nastavíte víkendový režim, pak budík o víkendu nezazvoní a můžete se dobře vyspat. A pomocí tlačítka 12/24h můžete přizpůsobit vašim potřebám. Velká va obrazovka, 180° projektorv porovnání s lcd a led obrazovkou může obrazovka va snížit závratě, 5 m. Režim dst a automatický režim projekční budík má funkce dst letní čas, které umožňují automatické zvýšení pomocí tlačítka "+" za 1 hodinu.

Projekční budík může na stěnu nebo strop zobrazit extrémně jasný čas v úhlu nastavení 180°, ve vzdálenosti 0 – 0, zejména v noci. Současně lze na rádiu nastavit funkci časovače spánku až na 90 minut 5 → 90 minut, rádio se automaticky vypne. 2 barvy displeje a 4stupňový jas modro-bílý digitální va displej má 4 stupně jasu, aby děti a starší lidé mohli snadno vidět čas strávený v ložnici.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceLIORQUE #ad
Výška3.66
Délka5.71
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluHM433A
ModelkaHM433A

4. CSL-Computer

#ad

Digitální budík – flipový projekční ukazatel – 2 budicí alarmy – 10 stupňů hlasitosti – automatické ovládání – 15 FM paměti rádia – modré číslice se 3 stupni jasu, projekční budík, CSL – FM radiobudík

#ad
CSL-Computer #ad - Praktické: pokud je nastaven automatický režim, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně. Můžete nastavit tři stupně jasu nebo displej zcela vypnout. Pro práci na směny, na dovolené nebo na služební cestě.

155cm usb kabel je již součástí dodávky. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, ale dostatečně matný na spaní. Mimochodem: tlačítko ovládání při provádění všech nastavení probíhá tiše, bez nepříjemného pípání. Velké číslice lze na displeji příjemně snadno odečíst. Na nabíječce mobilního telefonu trvale bezpečně. Bez síťového zdroje. Jako alarm lze volitelně použít zvuk alarmu nebo jednu z 15 uložitelných rozhlasových stanic.

Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi a pro nabíjení mobilních telefonů je na palubě USB nabíjecí port. Jeho ovládání se 7 tlačítky jde jednoduše od ruky. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např. Funkce snooze lze velkoryse nastavit na 5 až 60 minut.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.94
Délka2.36
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo dílu722304474722
Modelka722304472722
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců.

5. Hama

#ad

Budík s projekcí vč. síťového zdroje černý, Hama Projekční budík s USB připojením digitální radiobudík s dotykovou obrazovkou

#ad
Hama #ad - Dobrá čitelnost: podsvícení rádiového projekčního budíku lze ovládat pomocí dodávaného síťového zdroje v trvalém provozu. Velký digitální displej: dcf rádiové stolní hodiny s dotykovým displejem pro pohodlnou aktivaci podsvícení a funkce snooze.

Zvláštní přednosti: usb přípojka s 2, 4 a napájením pro nabíjení mobilních telefonů, dva programovatelné časy buzení s funkcí alarmu a buzení. Projekční hodiny: rádiové hodiny s projekcí času otočnou o 360 stupňů na stropě nebo stěně, dotykový senzor a USB port pro nabíjení chytrých telefonů. Rozsah dodávky: 1x projekční budík "plus charge", 1x síťový adaptér, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.58
Šířka5.71
Číslo dílu00186332
Modelka00186332
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

6. Braun

#ad

Braun Digitaler Funk Projektionswecker für die mitteleuropäische Zeitzone DCF mit negativem LCD-Display, Schnelleinstellung und Alarm-Piepton in Schwarz, Modell BC15B-DCF.

#ad
Braun #ad - Projektion – die projektion kann aktiviert werden, wenn der Netzadapter verwendet wird. Der netzadapter ist im lieferuMFANG ENTHALTEN. ". Auf diese weise wird der größte teil mittel- und Westeuropas abgedeckt, in denen die Uhr das Funksignal nicht erfassen kann, Niederlande, Dänemark, Norditalien usw.

Funkgesteuert – diese uhr von braun wird automatisch per dcf-funksignal für die mitteleuropäische zeitzone eingestellt und gesteuert. Der kontrast der digitalanzeige kann abhängig von der Raumbeleuchtung variieren. Batterie: diese uhr erfordert drei aa-batterien, die jedoch nicht im lieferumfang enthalten sind. Negatives lcd-display mit optionen für 12-/24-stunden-anzeige. Mit einem netzadapter können jedoch die Hintergrundbeleuchtung dauerhaft eingeschaltet und die Projektionsfunktion aktiviert werden.

Anschwellender alarm-piepton – das alarmsignal ertönt häufiger und lauter, wenn Sie es nicht abschalten. Netzadapter: für die anzeige der Uhr ist kein Netzadapter erforderlich. Die projektion kann durch Drehen richtig ausgerichtet werden. Sie kann so eingestellt werden, dass sie dauerhaft aktiv bleibt. Schlummer-/hintergrundbeleuchtungsfunktion Schlummerintervall von 5 Minuten.
ZnačkaBraun #ad
VýrobceBraun #ad
Výška3.54
Délka5.12
Hmotnost0.4
Šířka1.97
Číslo díluBNC015BLA-RC
ModelkaBNC015BLA-RC

7. CSL-Computer

#ad

Digitální radiobudík CSL – projekční budík – 7 tlačítek – 2 alarmy – projekce a světlo – auto vždy – paměť rádia 15 FM – ukazatel teploty a vlhkosti vzduchu – se síťovým zdrojem

#ad
CSL-Computer #ad - Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto. 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Provoz přes 5v síťový zdroj. Funkce snooze lze velkoryse nastavit na 5 až 60 minut.

Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic. Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Projekční budík s elegantním zrcadlovým efektem, fm radiobudík s 15 paměťovými místy a přesnou nastavitelnou hlasitostí. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně.

Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, ale dostatečně matný na spaní. Budík s vysokým leskem. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např. 305273. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Velké, dobře čitelné číslice. Jeho ovládání se 7 tlačítky jde jednoduše od ruky.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.94
Délka7.09
Hmotnost0.47
Šířka2.36
Číslo dílu722305273722
Modelka722305273722

8. Mesqool

#ad

Projekční budík DST stmívač a zobrazení teploty a data, digitální budík na noční stolek, duální budík pro všední dny/víkend, připojení typu C a USB, kancelář, Rádiobudík s projekcí do ložnice

#ad
Mesqool #ad - Spravujte svůj čas zcela jednoduše, abyste vyhověli různým životním potřebám. Podle potřeby můžete také libovolně zvolit ukazatel Celsia nebo Fahrenheita. Hodiny projektoru mají kromě toho formát času 12 hodin / 24 hodin a letní čas. S tímto projekčním budíkem můžete pohodlně odečítat čas na stropě nebo stěně, aniž byste museli vstávat.

Digitální budík využívá vysoce jasný LED světelný zdroj a lze jej nastavit v 5 stupních. Pokud chcete zcela tmavé prostředí, můžete noční světlo vypnout. Pro nastavení ostrosti projekce jednoduše otočte zaostřovací kroužek. Velký displej a zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu a data: tento digitální projekční budík s monitorováním vlhkosti vzduchu a teploměrem vám umožní zůstat informováni o změnách vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu. Tento digitální budík je velmi tichý, takže se můžete zbavit hluku a klidně spát.

Funkce fm rádia a časovače spánku: rádiobudík s projekcí může uložit až 20 fm rádiových stanic 87, 5 mhz -108, 0 mhz. Rádiový tón můžete nastavit také jako budík. S funkcí časovače spánku můžete v noci při poslechu rádia usnout. 2 nabíjecí přípojky a zálohování baterií: usb nabíjecí přípojka a nabíjecí přípojka typu c umožňují současné nabíjení 2 zařízení, instalované 2 AAA baterie nejsou součástí dodávky pro zajištění času, data a alarmu při výpadku proudu. Když zazní led budík, takže se pomalu probudíte ze spánku.
ZnačkaMesqool #ad
VýrobceMesqool E-commerce Co.Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.36
Hmotnost0.84
Šířka1.5

9. BRANDSON

#ad

FM radiobudík, projekční budík, digitální budík – 180 stupňů flipový projekční ukazatel – LED displej 4,7 palce – se stupni jasu, BRANDSON

#ad
BRANDSON #ad - Obalu | barva: černá/stříbrná | rozsah dodávky: multifunkční projekční budík Brandson FM / rádio hodinek + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Označení modelu: brandson fm multifunkční projekční budík/rádio s ukazatelem data, 180° flip projekční displej, zaostřitelná projekce, otočné projekční rameno, automatické vyhledávání stanic, dvě nastavení alarmu letní "pípání" a rádio, čtyři různé režimy alarmu, zobrazení 24 hodin, funkce buzení Snooze, funkce krátkého spánku | 301309.

Funkce: s modrým led displejem 4, funkce opakovaného buzení snooze, stmívání displeje, 180° flip projekční displej, funkce rádia, zapnutí alarmu, nastavení času + data + času buzení, automatické vypnutí displeje, funkce rádia usínání/funkce krátkého spánku, 7", automatická změna zobrazení. Projekční budík vám nabízí možnost, abyste se probudili buď zvukem bzučáku "Beep" nebo vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí.

Rozměry: cca 102 mm x 187 mm x 72 mm v x Š x h | hmotnost: 530 g pouze přístroj / 660 g vč. Rozsah příjmu: ukw | počet paměti stanic: 10 | systém reproduktorů: mono | typ tuneru: digitální tuner | Metoda buzení: Radio, Alarm tón bummer | potřebné pro záložní úložiště baterie CR2032 není součástí dodávky. Použití: s projekčním budíkem brandson fm projection clock s led displejem máte možnost promítat aktuální čas například na stěnu nebo strop. Díky různým režimům alarmu a duálnímu alarmu můžete provádět dvě různá nastavení alarmu.
ZnačkaBRANDSON #ad
VýrobceBRANDSON #ad
Výška4.02
Délka2.83
Hmotnost1.17
Šířka7.36
Číslo dílu73018127
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců.

10. CSL-Computer

#ad

Rádio CSL – DAB Plus rádio s projekcí – digitální kuchyňské rádio – FM a DAB/DAB + rádio s 20 paměťovými místy – 16 úrovní hlasitosti – budík – 4 stupně jasu – projekční budík

#ad
CSL-Computer #ad - Delší spánek s tlačítkem odložení: posouvá alarm vždy o 9 minut dopředu. Stále čitelné, 5" 8, ideální pro snadné a rychlé odečítání. Díky dab a dab+ ve vysoké kvalitě bez šumu. Dodávka včetně síťového zdroje. Díky časovači vypnutí 5-90 min. Nechte se probudit rozhlasovou stanicí dle vašeho výběru.

Dobrá nálada do dne. Projekce času na stěnu, 9 cm velký displej s dobře čitelnými číslicemi nabízí čtyři stupně jasu a lze jej vypnout. Hlasitost je nastavitelná v 16 stupních + vypnutí zvuku. Rádio se samo vypne. Rozměry: délka: 19, 5 m kabelem na 5, 5 cm | síťový zdroj 5 v, 5 cm, výška stejně průměr: 6, 2 a; s 1, 5 mm dutý konektor | hmotnost rádia: 243 g | Rozsah dodávky: Rádiobudík Bearware vč.3305677. Pro váš mobilní telefon. Alarm a budík: 2 nastavitelné časy alarmu | zvuk alarmu: můžete se volitelně probudit vyzváněcím tónem beep nebo rádiovým programem 2 x 20 paměťových míst. As, datum a čas buzení se na displeji objevují ve velkých bílých číslicích – a čas díky projekci extra velký na stěně.

Jas dle přání: 3, ale mimořádně decentní, takže nerušeně spíte. Vlastnosti produktu: multifunkční radiobudík s 20 fm a 20 dab+ paměťovými místy rádia | velká projekce času | 2 časy alarmu | časovač vypnutí 5/15/30/60/90 minut | 16 úrovní hlasitosti a tichý | režimy alarmu: rádio a vyzvánění | funkce odloženého buzení 9 minut | 4 stupně jasu a Displej vypnutý | Displej s 9 cm úhlopříčkou | 3W reproduktor | 12 ovládacích tlačítek | jednoduché ovládání | 5 V x 1A USB nabíjecí výstup např.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.76
Délka7.48
Hmotnost0.54
Šířka2.76
Číslo díluA305677x1