Top 10 Schwimm Kopfhörer – Sportovní sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TELNP

#ad

Podvodní sluchátka, plavání, plavání, MP3 Play, TELNP Vodotěsná sluchátka, plavání, otevřené ucho, plavání zvuk kostí Bluetooth 5.3, IPX8, headset s pamětí 32 G

#ad
TELNP #ad - I bez mobilního telefonu si můžete hudbu volně užívat! vodotěsná sluchátka ipx8 plavecká sluchátka jsou vodotěsná ipx8, tato vodotěsná sluchátka můžete nosit při běhu, jízdě na kole, aniž byste je museli sundat. Doba nabíjení vyžaduje pouze 1, 5 – 2 hodiny a lze jej používat po dobu 6 hodin náhlavní soupravy.

Upozorňujeme však, že pod vodou lze používat pouze režim mP3, fitness studiu, plavání a dokonce i koupání, surfování, protože voda narušuje přenos Bluetooth!. Pokud jej používáte, můžete volně přepínat mezi režimem Bluetooth a MP3 režimem. Sluchátka se nemusí nacházet v uších, což vám pomůže vyhnout se bolestem způsobeným dlouhým nošením sluchátek. Ve vypnutém stavu činí pohotovostní doba více než 300 hodin! Bluetooth 5. 3vodotěsná sluchátka plavání používají nejmodernější technologii bluetooth 5.

3, android, aby bylo zajištěno, že přenos bluetooth je stabilnější a rychlejší a lze je použít na počítačích s iOS, tabletami a na každém zařízení s funkcí párování Bluetooth.6 hodin dlouhá výdrž baterie nabíjecí přípojka sluchátek na plavání využívá magnetický sací design. Přenášejí zvuk do vnitřního ucha ve formě vibrací přes lícní kost. Duální režim bluetooth/mp3 plavecká sluchátka mají vestavěnou paměťovou kartu 32g s velkou kapacitou, kterou lze použít jako MP3 přehrávač.
ZnačkaTELNP #ad
VýrobceTELNP #ad
ModelkaA29
ZárukaČ

2. SANOTO

#ad

Fitness, SANOTO Sluchátka s mikrofonem od kostí Bluetooth 5.0 Open Ear IPX7 vodotěsná Bone Conduction Headphones, cyklistiku, odolná proti potu, sportovní sluchátka pro běžce, jízdní kolo

#ad
SANOTO #ad - Vodotěsné ipx7 naše vodotěsná bluetooth sluchátka jsou perfektní pro outdoorové aktivity nebo sport. Ne pro plavání. Bluetooth sluchátka s otevřeným uším sluchátka bluetooth se liší od sluchátek do uší, přenáší zvukové vibrace na vaši kochleu a zachovává věrnost zvuku.

Příjemné nošení sluchátka s kostí váží pouze 29 gramů, i když nosíte brýle nebo helmu, extrémně lehká bluetooth sluchátka Open Ear se perfektně přizpůsobí vaší hlavě, vzájemně se neruší. Stabilní, chytrými hodinkami, tabletem. Absolutně odpuzuje pot a vodu, takže můžete bez obav zvládnout namáhavá cvičení a extrémní počasí. Sluchátka do vedení kostí mají kromě toho multifunkční tlačítko, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory. Super dlouhá pohotovostní režim sluchátka s funkcí bone conduction mají dlouhou výdrž baterie, 5 hodiny, nabíjí se 1, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, užívají si nepřerušované hovory a hudbu po dobu 6–8 hodin.

Design sluchátek s otevřeným uchem vám pomůže vnímat okolí při poslechu hudby. Technologie bluetooth 5. 0 sportovní sluchátka bluetooth mají nejnovější spojení bluetooth v5. 0, náhlavní souprava pro zvuk kostí, rychlý, laptopem, kompatibilní s vaším chytrým telefonem, které podporuje propojení dvou zařízení současně.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Výška2.17
Délka6.3
Hmotnost0.06
Šířka5.12
Číslo díluDG08
ModelkaDG08
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. BEARTAIN

#ad

Zabudovaná paměť 32 GB, perfektní pro plavání, BEARTAIN Zvuk kostí Bluetooth 5.3 sluchátka na plavání pod vodou IP68 plavání vodotěsná sluchátka pro MP3, běh

#ad
BEARTAIN #ad - Technika vedení kostí: plovací sluchátka používají nejmodernější technologii vedení kostí. Nebudete se cítit zatěžovaní, pokud je budete nosit dlouhou dobu. Může vstříknout hudbu do vašeho denního cvičení. Na rozdíl od běžných sluchátek je zvuk přenášen vibracemi kostí lebky zespodu do vnitřního ucha.

Vyhněte se neočekávaným situacím. Sluchátka s kostí lze nosit společně s plaveckými kukly, potápěčskými brýlemi a špunty do uší. To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, téměř nulovou latencí, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami. Ultra dlouhá životnost: headset má velkou vestavěnou 200mah baterii. Ip68 vodotěsnéať už při plavání nebo potápění ne více než 30 metrů, přepněte prosím do režimu MP3, můžete použít vestavěný 32G MP3 pro hraní.

Jedno nabití může trvat 8 hodin 80% hlasitost. Bezpečnost s otevřenými uši ať už běháte, jezdíte na kole, sprintujete nebo pěstujete, bezdrátová sportovní sluchátka OpenMove nabízejí nejbezpečnější způsob poslechu hudby nebo podcastů – aniž by přitom zcela potlačovala okolní hluk. Voda ruší signál Bluetooth, pokud plaváte pod vodou. Latest bluetooth 5.
ZnačkaBEARTAIN #ad
VýrobceBEARTAIN #ad
Číslo dílus800
Modelkaas19
Záruka1 roky

4. SANOTO

#ad

Jízdní kolo, cyklistiku, SANOTO Zvuk kostí Open Ear Bluetooth 5.0 Sport Bone Conduction bezdrátová IPX7 vodotěsná sportovní sluchátka odolná proti potu pro běžce, fitness

#ad
SANOTO #ad - Bluetooth sluchátka s otevřeným uším zvuk kostí se liší od sluchátek do uší, přenáší zvukové vibrace na vaši kochleu a zachovává věrnost zvuku. Vodotěsné ipx7 naše vodotěsná bluetooth sluchátka jsou perfektní pro outdoorové aktivity nebo sport.

Super dlouhá pohotovostní režim sluchátka s funkcí bone conduction mají dlouhou výdrž baterie, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, nabíjí se 1, 5 hodiny, užívají si nepřerušované hovory a hudbu po dobu 6–8 hodin. Příjemné nošení sluchátka bluetooth s kostí váží pouhých 29 gramů, extrémně lehká sportovní sluchátka s otevřenými ušima se perfektně přizpůsobí vaší hlavě, i když nosíte brýle nebo helmu, vzájemně se neruší. Stabilní, laptopem, náhlavní souprava pro zvuk kostí, tabletem.

Sluchátka do vedení kostí mají kromě toho multifunkční tlačítko, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory. Technologie bluetooth 5. 0 sportovní bluetooth sluchátka mají nejnovější spojení bluetooth v5. 0, chytrými hodinkami, rychlý, kompatibilní s vaším chytrým telefonem, která podporuje propojení dvou zařízení současně. Ne pro plavání. Absolutně odpuzuje pot a vodu, takže můžete bez obav zvládnout namáhavá cvičení a extrémní počasí.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Hmotnost0.06
Číslo díluDG08
ModelkaDG08
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Relxhome

#ad

IPX8, Relxhome Zvuk kosti, sluchátka, plavání, vestavěná paměť 32 GB, doba hraní 10 hodin, vodotěsná, běh, MP3 sportovní sluchátka Bluetooth 5.3, sluchátka Open Ear pro plavání

#ad
Relxhome #ad - Dbejte na to, aby nespadly. Plavec: sluchátka relxhome s integrovanou technologií vedení kostí, vhodné pro sport, která byla vyvinuta speciálně pro plavání, vám umožní současně nosit koupací čepici a plavecké brýle.

Ultra dlouhá životnost: headset má velkou vestavěnou 200mah baterii. Při plavání pod vodou přepněte do režimu mp3. Vyhněte se neočekávaným situacím. 3. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, téměř nulovou latencí, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami. Technologie vedení kostí: plovací sluchátka používají nejmodernější technologii vedení kostí. Nebudete se cítit zatěžovaní, pokud je budete nosit dlouhou dobu.

Voda ruší signál bluetooth, wma, wav, při plavání pod vodou přepněte na režim MP3. Bezpečné a zdravé: design s otevřenými ušima vám umožňuje poslouchat hudbu a přitom zůstat pozorní na své okolí a věci. Na rozdíl od běžných sluchátek se zvuk přenáší vibracemi kostí lebky zespodu do vnitřního ucha. Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5. 3, vzdálenost komunikace a stabilitu.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Výška3
Délka6
Šířka4
Číslo díluX7
ModelkaXNCH-X7S

6. OICGOO

#ad

Bluetooth 5.3, plavání MP3 sluchátka s pamětí 32 G, bezdrátová sportovní sluchátka s otevřenými ušima, sport výdrž 10 hodin , společník při plavání, OICGOO Sluchátka se zvukem kostí

#ad
OICGOO #ad - Lze jej nosit s koupací čepicí, ochrannými brýlemi a špunty do uší. Vynikající servis tým iocgoo vám nabízí 2 roky záruční servis. Prosím přepněte do režimu MP3. Postupujte prosím podle následujících kroků, abyste nás kontaktovali.

Sluchátka můžete nosit při plavání, fitness studiu, jízdě na kole a surfování. Upozornění: pod vodou není k dispozici žádné Bluetooth připojení. Nabízí výhody přenosové vzdálenosti 15 metrů, téměř nulového zpoždění a nízké spotřeby proudu. Je kompatibilní s většinou zařízení, který výrazně zlepšuje rychlost komunikace, včetně všech zařízení iOS a Android. Sluchátka pro zvuk kostí technologie zvuku kostí využívá vibrace k přenosu zvuku přes lícní kosti do vnitřního ucha.

Paměť 32 gb není to jen bluetooth sluchátka, který dokáže uložit až 8000 skladeb. Bluetooth 5. 3 headset má integrovaný čip bluetooth 5. 3, vzdálenost komunikace a stabilitu. Vodotěsnost ipx8 vodotěsná sluchátka ipx8 lze ponořit na více než dvě hodiny do tří metrů vody. Mp3 přehrávač funguje s písněmi ve formátech mp3, wma, wav, aac, ale také mP3 přehrávač s interní pamětí 32 GB, APE a M4A.
ZnačkaOICGOO #ad
VýrobceOICGOO #ad
Číslo díluX6
ModelkaX6
ZárukaOne YEAR

7. Relxhome

#ad

Sluchátka Open Ear pro plavání, Relxhome Plavecká sluchátka, 10 hodin přehrávání, zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 GB, MP3 sportovní sluchátka Bluetooth 5.3, IPX8 vodotěsná, běh

#ad
Relxhome #ad - Bluetooth režim není podporován pod vodou. Headset má velkou vestavěnou 200mAh baterii. Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5. 3, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, vzdálenost komunikace a stabilitu. 2.

To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý. Voda ruší signál bluetooth, wav, při plavání pod vodou přepněte na režim MP3. Tento produkt není vhodný pro použití v mořské vodě. Vyhněte se neočekávaným situacím. Technologie vedení kostí: plovací sluchátka používají nejmodernější technologii vedení kostí. Bezpečné a zdravé: design s otevřenými ušima vám umožňuje poslouchat hudbu a přitom zůstat pozorní na své okolí a věci.

Při plavání pod vodou přepněte do režimu MP3. Vodotěsné podle ipx8, vhodné pro sport, plavání a šnorchlování. Nebudete se cítit zatíženi, pokud je budete dlouho nosit. Ps: 1. Vestavěná paměť 32 gb : zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 gb mohou uložit asi 8000 hudby, wma, podporují mp3, aac a FLAC a můžete poslouchat bez zařízení. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, téměř nulovou latencí, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluX7S-2
ModelkaX7S-2
Zárukaone year

8. Relxhome

#ad

Relxhome Plavecká sluchátka, MP3 přehrávač na plavání, zvuková sluchátka s kostí, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3, vodotěsnost IP68, běh, integrovaná paměť 32 GB

#ad
Relxhome #ad - Duální spojení: s bluetooth 5. 3 a vícebodovou konektivitou zůstanete ve spojení se dvěma zařízeními. Bezpečnost a komfort v otevřeném uchu: sluchátka pro zvuk kostí byla vyvinuta tak, aby nabízela bezbolestný zvukový zážitek bez sluchátek a současně zajistila, že své okolí plně vnímáte a jste v bezpečí.

No-latency transmission distance up to 33 ft. Doba přehrávání 10 hodin: na jedno nabití můžete až 10 hodin nepřetržitého poslouchat hudbu a podcasty, bezplatně jej vyměníme. Postupujte prosím podle následujících kroků, abyste během tréninku zásobili energií. Rychlejší, aniž byste potřebovali mobilní telefon. Klikněte na vrácení a objednávky > vyberte objednávku produktu > Zobrazit podrobnosti objednávky > klikněte na produkt > klikněte na název obchodu > Položte dotaz. Můžete připojit podložku a mobilní telefon nebo dva mobilní telefony současně atd.

Vodotěsnost ip68: bluetooth sluchátka jsou vodotěsná podle ip68 a lze je ponořit až na 3 hodiny 2 metry pod vodou. Sluchátka jsou na mnoha místech vyrobena z ultralehkého titanu a měkkého silikonu, aby vám poskytla komfort a nejlepší sportovní zážitek. Sluchátka, integrovaný mp3 přehrávač a kompatibilita s koupací čepičkou a ochrannými brýlemi z něj činí ideální volbu pro plavce. Or, která může uložit až 8 000 skladeb nebo audioknihy, stabilnější transmissions. Navrženo pro sport, práci a všední den.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluK9 PRO
ModelkaK9 PRO
Zárukajeden rok

9. ANCwear

#ad

27 g, sportovní sluchátka, černá, ultralehká, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 s mikrofonem, 8H baterie pro fitness, ANCwear Open Ear sluchátka Bluetooth, vodotěsnost IP67

#ad
ANCwear #ad - 27 g ultralehká pro sport – bezdrátová bluetooth sluchátka jsou super lehká a váží pouze 27 g, což vám zpříjemní trénink, aniž by byla ohrožena trvanlivost. Otevřené uši – jedinečný komfort nošení – sluchátka open ear mají ergonomický zakřivený design a design otevřeného ucha, aby chránil sluch, ale také využívá pokrokovou technologii vedení vzduchu k přenosu zvukových vln do vnitřního ucha, který nejen lépe pasuje k uchu, udržoval hygienu zvukovodů a zajistilo, že při používání těchto sportovních Bluetooth sluchátek necítíte žádnou bolest.

Certifikace vodotěsnosti ip67 – tato vodotěsná sluchátka mají vodotěsnou certifikaci IP67, která je vodotěsná, odolná proti dešti a potu. Prémiová kvalita zvuku – na rozdíl od sluchátek s technologií bluetooth od kostí tato bezdrátová sluchátka nenarušují původní kvalitu zvuku a zajišťují tak optimální zážitek z poslechu. Po úplném nabití 2 hodiny si tato sportovní sluchátka mohou užívat až 8 hodin hovoru nebo poslechu a 48 hodin pohotovostního režimu a podpořit vaše každodenní potřeby 24/7. Ovládání jedním dotykem – sluchátka bluetooth sport mají multifunkční tlačítko one-touch, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory.

Závazky zákaznického servisu 7 x 24 ks – pokud má sportovní sluchátka, problém s kvalitou nebo jiný problém s výrobkem, která jste si zakoupili, který vás zklamal, neváhejte nás kontaktovat. Rychlé připojení – vysoká kompatibilita – nejnovější sluchátka bluetooth sport jsou vybavena bluetooth 5. 3 a tento bluetooth sluchátka lze propojit se dvěma zařízeními současně a je kompatibilní se všemi zařízeními Bluetooth, zejména se zařízeními iOS a Android Sony, Redmi, Samsung, Xiaomi, Apple iPhone, atd.
ZnačkaANCwear #ad
VýrobceANCwear #ad
Výška1.73
Délka5.31
Hmotnost0.06
Šířka4.21
Číslo díluANCwear--vv7
ModelkaFR-V7-F-MMC
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. soundcore

#ad

Bezdrátová sluchátka s individuálním zvukem, nabíjení USB-C, IPX7, přehrávání 35 h, ovládání tlačítek, Sportovní sluchátka Soundcore Life A1 In Ear Bluetooth, ochrana proti vodě, bezdrátové nabíjení

#ad
soundcore #ad - Ipx7 ochrana proti vodě: vodotěsnost ipx7 zajišťuje, že vaše sluchátka Life A1 Bluetooth jsou absolutně chráněna i při cvičení a v dešti. Nepřekonatelný zvukový profil: sluchátka life a1 mají 8mm široké audio ovladače s trojvrstvou membránou a poskytují vám o 40 % více basů a o 100 % více výšek – pro intenzivní a současně vyvážený zvukový profil! 3 individuální režimy: něco pro všechny hudební žánry! basový booster pro intenzivní písně, režim podcastu pro podcasty a audio knihy a režim Signature pro všechny další hudební styly.

Dvě možnosti nabíjení: jednoduše nabíjejte dodaným nabíjecím kabelem USB-C nebo zcela bezdrátově položením na nabíjecí podložku a užívejte si bleskové bezdrátové nabíjení.

Non-stop hudba: užijte si 9 hodin bezdrátového přehrávání a navíc tři nabití baterie s kompaktním nabíjecím pouzdrem! A až budete někdy spěchat, nabijí se vaše sluchátka Soundcore Life A1 během 10 minut na další 1, 5 hodiny hudby.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.3
Délka3.21
Hmotnost0.13
Šířka1.44
Číslo díluAK-194644062507
ModelkaA3927011
Záruka18 měsíců