Top 10 Smart Glühbirne Google Home – WiFi žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

2 kusy, funkce s aplikací Google Assistant, změna barvy s lampou pro synchronizaci hudby, Govee Chytrá žárovka Alexa E27, WiFi a Bluetooth LED Smart Bulb, 16 milionů DIY barev, 54 scén, RBG

#ad
Govee #ad - 16 milionů diy barev: chytrá žárovka govee e27 má miliony barev a 54 přednastavených scénických režimů, můžete prozkoumat své preferované, LED lampy Govee vám přinášejí skutečný fantastický světelný zážitek AC 220-240 V. S aplikací govee home app můžete svou led žárovku e27 zapínat a vypínat, žárovku alexa měnit barvy a nastavit scény.

Lampa alexa funguje pouze tehdy, pokud je mikrofon na telefonu rozpoznán zvuky, když mikrofon není obsazený. Spínací hodiny a časový plán: použití žárovek pro váš všední den je jednoduché, můžete nastavit, s funkcí časovače a režimem, jako je východ a západ slunce, když se probudíte, a postupně stmívat, aby se světlo rozsvítilo, když usnete.

Skupinové ovládání: wanna manipuluje s chytrými žárovkami a jinými produkty Govee současně? Jednoduše nastavte schéma a přidejte jej, pak je můžete společně ovládat spojte se se stabilním 2, 4 GHz WiFi. Synchronizace hudby: naše stmívatelná žárovka e27 led se mění barvu a jas současně, chytrá žárovka. Inteligentní ovládání: smart žárovka govee se ovládá jednoduchými hlasovými příkazy, nastavit jas, smart bulb.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluB60083C1DE
ModelkaB60083C1DE

2. Tapo

#ad

TP-Link Tapo chytrá Wi-Fi žárovka GU10 L630 4 ks, stmívatelná lampa, 3,5 W odpovídá 50 W, bílá, úspora energie, Google Assistant, vícebarevná balení 4 ks, kompatibilní s Alexou

#ad
Tapo #ad - Patice žárovky gu10 – kompatibilní se všemi žárovkami gU10 . 0 gramů. Snižte spotřebu energie, aniž byste ztratili jas nebo kvalitu. Hmotnost položky: 150 Jednoduché nastavení a použití – není nutný rozbočovač, rychlé nastavení a jednoduchá správa přes bezplatnou aplikaci Tapo český jazyk nelze zaručit.

Dné dodatečné zatížení pro váš první pokus. Vysoké lumeny – 350 lm světlo, které je dostatečně jasné pro osvětlení každého objektu. Dálkové ovládání – okamžitě zapněte a vypněte reflektor přes aplikaci Tapo bez ohledu na to, kde se nacházíte. Spora energie – energeticky úsporné funkce.

Vaše chytrá bodová světla můžete ovládat také hlasem přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. 16 milionů barev a 1 ~ 100% stmívatelné – vyberte si světla ze široké palety barev, také stmívejte od 1 % do 100 %, abyste si přáli perfektní atmosféru. Bíle nastavitelná – přizpůsobte si teplotu barvy od 2 200 K do 6 500 K podle vašich potřeb.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.17
Délka1.97
Hmotnost0.33
Šířka1.97
Číslo díluTapo L630(4-Pack)
ModelkaTapo L630(4-Pack)
Záruka2 roky.

3. ANTELA

#ad

Kompatibilní s Google Home, ANTELA Alexa žárovka G120 15 W 1521 lm, teplá bílá 2700 K, ovládání přes aplikaci, studená bílá 6500 K světlo, chytrá Wi-Fi LED RGB stmívatelná žárovka

#ad
ANTELA #ad - Synchronizace hudbykdyž otevřete funkci synchronizace hudby G120 Smart Life s aplikací Smart Life. Spora energie: wlan žárovka g120 e27 se skládá z plastového povlaku s dobrým odváděním tepla. Nastavení časovače chytrá žárovka alexa má funkci nastavení časovače, automaticky se zapíná a vypíná podle přednastaveného času.

Například žárovka se zapne nebo vypne, jas, teplota barvy nebo změna barvy barvy a podobně. Ovládání pomocí aplikace: i když nejste doma, můžete svou žárovku alexa 2, 4 ghz wlAN ovládat přímo pomocí aplikace. Hlasové ovládání: alexa nebo google home můžete připojit doma a ovládat led žárovky pomocí jednoduchých hlasových pokynů. Led žárovka 15 w 1521 lm odpovídá tradičním 94w žárovkám, které šetří až 85 % energie, pracují asi 15000 hodin.

Můžete přizpůsobit barvu, jas a teplotu barvy světla. Svou chytrou žárovku nebo skupinové ovládání můžete ovládat individuálně. Jas inteligentní modré barvy lze nastavit z 1 % na 100 % a lze vybrat z 16 milionů barev. Tím můžete lépe ušetřit náklady na elektřinu. Stmívatelná a rgb: stmívatelná led žárovka, rgb, studené světlo, teplé světlo. Světlo lampy alexa se může s hudbou měnit.
ZnačkaANTELA #ad
VýrobceANTELA #ad
Výška62.2
Délka4.72
Hmotnost0.4
Šířka4.72
Číslo díluMK-020011010644
ModelkaMK-020011010644

4. Govee

#ad

Chytrá LED lampa, 16 milionů DIY barev, Wi-Fi a Bluetooth Smart Bulb 75 W, Govee Chytrá žárovka E27, 54 scén, 2 kusy, 1000LM Alexa RGBWW žárovka stmívatelná

#ad
Govee #ad - Můžete také využít časový plán východu a západu slunce, abyste se přizpůsobili vašemu dennímu rozvrhu. Skupinové ovládání: vlastníte více než jednu led lampu od govee? vytvořte skupinu pro ovládání více chytrých žárovek současně odkudkoli přes stabilní 2, 4 GHz Wi-Fi. Vánoční dekorace.

Ujistěte se, že je Bluetooth vypnutý. Tyto žárovky měnící barvu můžete také ovládat společně se svou rodinou, což zajišťuje větší zábavu. V hudebním režimu můžete své lampy synchronizovat s hudbou. 16 milionů diy barev: vyberte si z 16 milionů barev a stmívatelného jasu 1 – 100 %, aby byl váš prostor s 1000 lumenů ještě živější. Vyšší jas: s více než 1000 lumeny mohou tyto chytré žárovky prosvětlit velké prostory ve vašem domě. Upozornění: uložení přednastavení je možné pouze tehdy, pokud jsou chytré žárovky připojeny k Wi-Fi. Spínací hodiny a časový plán: s aplikací govee home app máte přístup až k 54 scénickým režimům pro vaše wi-fi žárovky.

Chytrá žárovka govee nabízí také možnost nastavení 2700 k – 6500 K, teplé bílé až studené denní světlo pro čtení nebo relaxaci. Jednoduché chytré ovládání: se stabilnějším wi-fi a bluetooth připojením můžete chytré žárovky ovládat na dálku přes aplikaci Govee Home nebo ovládat své chytré žárovky prostřednictvím hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant. Pořiďte si vysoký jas a živé barvy, zatímco ušetříte více na účtech za elektřinu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluB60063C1DE
ModelkaB60063C1DE

5. Tapo

#ad

Google Assistant, teplá bílá, TP-Link Tapo L510E chytrá Wi-Fi žárovka E27, kompatibilní s Alexou, stmívatelná, není nutný rozbočovač, průchody a časové plány

#ad
Tapo #ad - Režim nepřítomnosti – nechte své osvětlení automaticky zapnout a vypínat v různých časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Rozsah dodávky – tapo l510E, návod k rychlé instalaci.

Pokud máte problém nebo chcete produkt resetovat, navštivte prosím stránku podpory TP-Link. Hlasové ovládání – kompatibilní s Amazon Alexa nebo Google Assistant. Funguje pouze s 2, 4 ghz wlan. Postupy a časové plány – naplánujte si určité časy pro zapnutí nebo vypnutí žárovek. Vzdálený přístup – ovládejte svou chytrou žárovku pohodlně přes smartphone s aplikací Tapo – kdekoli a kdykoli. Stmívatelné světlo – vyberte si s individuálně nastavitelným jasem osvětlení, které se hodí k situaci.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška1.5
Délka1.5
Hmotnost0.15
Šířka1.02
Číslo díluTapo L510E
ModelkaTapo L510E
Záruka2 roky.

6. Tapo

#ad

Tapo App, odtoky a časové plány, teplá bílá,, Tapo TP-Link Tapo L510E chytrá Wi-Fi žárovka E27, stmívatelná 8,7 W, není nutný rozbočovač, kompatibilní s Alexa, režim nepřítomnosti, Google Assistant

#ad
Tapo #ad - Stmívatelné světlo – vyberte si s individuálně nastavitelným jasem osvětlení, které se hodí k situaci. Hlasové ovládání – kompatibilní s Amazon Alexa nebo Google Assistant.

Režim nepřítomnosti – nechte své osvětlení automaticky zapnout a vypínat v různých časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Funguje pouze s 2, 4 ghz wlan. Pokud je wi-fi v určitém okamžiku špatná, důrazně doporučujeme nejprve zakoupit náš opakovací produkt, abyste problém s Wi-Fi vyřešili. Postupy a časové plány – naplánujte si určité časy pro zapnutí nebo vypnutí žárovek; Vstup: 220–240 V, 50/60 Hz, 73 mA.

Vzdálený přístup – ovládejte svou chytrou žárovku pohodlně přes smartphone s aplikací Tapo – kdekoli a kdykoli. Rozsah dodávky – tapo l510E, návod k rychlé instalaci. Pokud máte problém nebo chcete produkt resetovat, navštivte prosím stránku podpory TP-Link.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška1.5
Délka1.5
Hmotnost0
Šířka1.02
Číslo díluTapo L510E(2-pack)
ModelkaTAPOL510E2-PACK
Záruka2 roky.

7. HUTAKUZE

#ad

HUTAKUZE Žárovky Alexa E27 Smart LED, Google Home, teplé, není potřeba rozbočovač, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa Echo, ovládání přes aplikaci, 9 W 806LM WLAN vícebarevná stmívatelná žárovka

#ad
HUTAKUZE #ad - Stmívatelný jas, která vám nabízí výkon 10 w, světlo a úspora energie naše chytrá lampa používá led technologii, což odpovídá běžné 90W žárovce. Dálkové a skupinové ovládánímějte tuto chytrou lampu připojenou k domácí síti 2, 4 ghz wlan 5 ghz momentálně není podporováno.

Perfektní světlo pro večírky, čtení a všestranné volnočasové aktivity. Hlasové ovládáníjednoduché hlasové ovládání se všemi chytrými žárovkami díky integraci v amazon alexa nebo google home. 2 roky záruka lampa alexa prošla certifikací ce a rohs, že kvalita výrobku je velmi bezpečná, garantujeme, a pokud máte dotazy do 2 let, nabízíme vám nejlepší zákaznický servis a technickou podporu. Není nutný rozbočovač / bridge! miliony změn barvy vyjádřete se a zpestřete svůj prostor pomocí žárovky alexa e27.

Můžete například říci "alexa, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "Ok Google, zapněte světla". Ovládejte pomocí svého smartphonu na dálku nebo hlasovým příkazem, vytvářejte vlastní scény a uvolněte svou kreativitu. S funkcemi skupinového ovládání můžete pomocí stejných příkazů ovládat více než jednu chytrou lampu současně. Tyto ovládací prvky zahrnují zapnutí/vypnutí nebo stmívání / zesvětlení a scény pro vaše osvětlení. To šetří až 80 % energie a vydrží až 30 000 hodin.
ZnačkaHUTAKUZE #ad
VýrobceHUTAKUZE #ad
Výška0.46
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka2.36
Číslo díluBA60H-W0080-RCB-E7
ModelkaE27
Záruka24 měsíců.

8. Tapo

#ad

Procesy a časové plány, studená bílá a stmívatelná, TP-Link Chytrá Wi-Fi žárovka Tapo L520E E27, Google Assistant, není nutný rozbočovač, kompatibilní s Alexou

#ad
Tapo #ad - Režim nepřítomnosti – nechte své osvětlení automaticky zapnout a vypínat v různých časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Hlasové ovládání – kompatibilní s Amazon Alexa nebo Google Assistant. Postupy a časové plány – naplánujte si určité časy pro zapnutí nebo vypnutí vašich žárovek. Studená bílá a stmívatelné světlo – s individuálně nastavitelným jasem si vyberte osvětlení, které se hodí k situaci. Vzdálený přístup – ovládejte svou chytrou žárovku pohodlně přes smartphone pomocí aplikace Tapo – kdekoli a kdykoliv.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.4
Délka4.76
Hmotnost0.15
Šířka2.36
Číslo díluTapo L520E
ModelkaTapo L520E
Záruka2 roky.

9. ANTELA

#ad

Teplá bílá 2700 K, chytrá Wi-Fi LED RGB stmívatelná žárovka, 2 kusy, kompatibilní s Google Home, ovládání přes aplikaci, ANTELA Žárovka Alexa E27 9 W, studená bílá 6500 K, není nutný rozbočovač

#ad
ANTELA #ad - Můžete přizpůsobit barvu, jas a teplotu barvy světla. Synchronizace hudbykdyž otevřete synchronizaci hudby E27 Smart s aplikací Smart Life. Nastavení časovače chytrá žárovka alexa má funkci nastavení časovače, automaticky se zapíná a vypíná podle přednastaveného času.

Svou chytrou žárovku nebo skupinové ovládání můžete ovládat individuálně. Spora energie: wlan žárovka e27 se skládá z plastového povlaku s dobrým odváděním tepla. Ovládání pomocí aplikace: i když nejste doma, můžete svou žárovku alexa s 2, 4ghz wLAN ovládat přímo pomocí aplikace. Tím můžete lépe ušetřit náklady na elektřinu. Například žárovka se zapne nebo vypne, jas, teplota barvy nebo změna barvy barvy a podobně.

Světlo lampy alexa se může s hudbou měnit. Hlasové ovládání: alexa nebo google home můžete připojit doma a ovládat led žárovky pomocí jednoduchých hlasových pokynů. Stmívatelná a vícebarevná: stmívatelná led žárovka, rgb, studené světlo, teplé světlo. Jas inteligentní modré barvy lze nastavit z 1 % na 100 % a lze vybrat z 16 milionů barev. Led žárovka 9 w 806 lm odpovídá tradičním 80w žárovkám, které šetří až 80 % energie, pracují asi 15 000 hodin.
ZnačkaANTELA #ad
VýrobceANTELA #ad
Výška4.33
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo díluAN-EU-002-YK-A60-30
ModelkaAN-EU-002-YK-A60-30

10. Eleganted

#ad

Žárovky Alexa E27 Smart LED lampa, studená bílá 6500 K, 2 ks, 10 W WiFi změna barvy, LED RGB žárovka, stmívatelná žárovka teplá bílá 2700 K, 16 milionů barev, ovládání pomocí aplikace

#ad
Eleganted #ad - Ivotnost a úspora energie: led barva e27 alexa životnost až 30 000 hodin, spotřeba proudu 10 w, světelný tok 800 lumenů. Práce s google assistant a alexa: hlasové ovládání alexa a google assistant používají hlasové ovládání alexa nebo google assistant pro zapnutí, "Hey Google, zapni světlo do ložnice", vypnutí nebo přizpůsobení jasu nebo barvy žárovek Alexa.

Tuto žárovku alexa wlan e27 rgb žárovky lze použít na každém místě, které vyžaduje barevné osvětlení, jako vnitřní osvětlení doma, večírky, restaurace, bary, konferenční místnosti, festivaly, muzea, hotely, kavárny a svátky. Tyto smart wifi lampy s měnícími se barvami můžete zcela jednoduše ovládat na svém iPhonu nebo iPadu. Podporuje pouze WiFi 2, 4 GHz. Není nutný samostatný hub nebo placené předplatné.

Například: "alexa, snížit světlo v ložnici na 50 %". V porovnání s 80w žárovkou může ušetřit 85 % energie. Díky barevným zářičům bude váš život jasnější a inteligentnější. Kontrola samostatně nebo jako skupina. Inteligentní wifi ovládání: stáhněte si aplikaci magic home pro na zařízeních android nebo ios a ovládejte smart led světlo z každého místa wLAN. Přizpůsobte si vlastní barvu světla a jas: Žárovky alexa e27 smart led žárovka má různé bílé světelné tóny a 16 milionů RGB barev.
ZnačkaEleganted #ad
VýrobceEleganted #ad
Výška4.84
Délka2.36
Šířka0.79
Číslo dílurgb wifi 10W
Modelkargb wifi 10W