Top 10 Smartwatch Nfc Pay Funktion Herren – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, 1,85" chytré hodinky, 112 + sportovní režimy, Donerton Chytré hodinky pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, fitness hodinky s monitorem pulzního, sportovní hodinky

#ad
Donerton #ad - Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, včetně hluboký spánek, lehký spánek, bdění, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, připomenutí sedadla atd. Kalendář, stopky, ovládání kamery, časovač, předpověď počasí, jako je kalkulačka, ovládání hudby, které jsou praktické pro každodenní používání.

Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. 2. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů. Vezměte prosím na vědomí: 1.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

2. Donerton

#ad

112 + sportovní režimy, vodotěsné IP68, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky, 1,85" Smart Watch

#ad
Donerton #ad - Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, ovládání hudby, připomenutí sedadla atd. Asovač, stopky, předpověď počasí, jako je kalkulačka, kalendář, ovládání kamery, které jsou praktické pro každodenní používání. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely.

Všechna oznámení se zobrazují na Vašich dámských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Dámské hodinky mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: Chytré hodinky T50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z dámských hodinek. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qR kódu na dámských hodinkách nebo si stáhnout aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store.

1, bez problémů zobrazuje data i přes den. Vezměte prosím na vědomí: 1. Chytré hodinky t50 noste správně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

3. Apple

#ad

44 mm – hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey, Apple Watch SE 2021 GPS, sportovní řemínek temně inkoustový midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. A stojí méně, aktivní, které vám pomohou, zdraví a v bezpečí, než byste čekali. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu.

Apple watch také rozpozná, že jste utrpěli silný náraz, a pak automaticky zavolá první pomoc. S nouzovým voláním sos můžete zavolat pomoc, pokud ji potřebujete. S výkonnými vlastnostmi, abyste zůstali ve spojení, pro vás toho mohou apple Watch SE hodně udělat. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí.

Pouzdro, řemínek, usb-c magnetický nabíjecí kabel 1 m. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Mějte přehled o svém zdraví a dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci nebo při nepravidelném srdečním rytmu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.5
Délka6.2
Hmotnost0.08
Šířka3.1
Číslo díluMKQ63FD/A
ModelkaMKQ63FD/A
Záruka1 rok

4. Apple

#ad

Chytré hodinky Apple Watch řady 8 GPS, 41 mm – pouzdro z hliníku ve stříbrné barvě, aplikace na měření kyslíku v krvi a EKG, stále zapnutý displej Retina, ochrana proti vodě, sportovní řemínek bílý – standardní Fitness tracker

#ad
Apple #ad - Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je rozpoznání pádu, nouzové volání SOS a rozpoznání nehod. Dosud nejbezpečnější přední sklo u apple watch, ochrana proti prachu podle IP6X, design odolný při plavání a vyšší robustnost pro fitness a další aktivity.

Vylepšená tréninková aplikace s pokročilými měřenými hodnotami a tréninky. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Teplotní senzor zpětně odhaduje ovulaci a nabízí pokročilé funkce pro sledování cyklu. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své pokroky ve fitness aplikaci na iPhonu.

Kompletně přepracovaná kompasová aplikace s cestovními body a zpětným vyhledáváním. Telefonujte, posílejte textové zprávy a pište e-maily pouhými několika doteky prstů. Udělejte si ekg – kdykoli, kdekoli. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Číslo díluMP6K3FD/A
ModelkaMP6K3FD/A
Záruka1 rok výrobce

5. Poounur

#ad

1,85" plně dotykový displej, 112 sportovních režimů, fitness hodinky s Bluetooth hovory, Chytré hodinky pro pány a dámy, kalorie, vodotěsné IP68,, monitor srdeční frekvence, krokoměr, monitor spánku

#ad
Poounur #ad - 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní a venkovní aktivity, skákání, včetně chůze, aby vyhovovaly potřebám většiny sportovních nadšenců. Různé sportovní režimy vám pomohou lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a tím zefektivnit vaše tréninkové jednotky.

S vodotěsností ip68 můžete hodinky nosit při mytí rukou, basketbalu, běhu, fotbalu a dalších, jízdy na kole, pocení nebo běhání.1, který chcete nahrát, a navrhnout fitness hodinky, 85" barevný dotykový displej a uživatelsky definovaný ciferník: chytré hodinky s plně dotykovým hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vynikající vizuální zážitek. Kromě toho efektivně monitoruje kvalitu vašeho spánku a nabízí komplexní analýzu kvality spánku, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Bluetooth hovory a chytrá oznámení: propojte fitness tracker s vaším chytrým telefonem, aby vás upozornil, když přijmete volání, Twitter, Messenger, vibruje, nezmeškáte už nikdy žádný hovor nebo zprávu, e-mail Instagram, WhatsApp, Facebook.

Upozornění: Údaje slouží pouze k referenčnímu účelu a nikoli k lékařskému použití. Chytré hodinky pro vás pečlivě navrhly výběr z 200+ krásných ciferníků a můžete také přizpůsobit své módní ciferníky. Další užitečné funkce: chytré hodinky mají mnoho praktických funkcí pro vaše každodenní použití, budík, stopky, časovač, předpověď počasí, ovládání hudby, krokoměr, předpověď počasí, ovládání kamery, připomenutí sedadla a další funkce.
ZnačkaPoounur #ad
VýrobcePoounur #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo díluY6
ModelkaY6
ZárukaŽádný důvod k vrácení nebo výměně do 30 dnů a k poskytnutí zákaznického servisu do 180 dnů.

6. DUSONLAP

#ad

1,85" HD dotyková obrazovka, DUSONLAP Chytré hodinky pánské dámské s Bluetooth hovory, sportovní hodinky,, krokoměrem, 100+ sportovních režimů, monitorem spánku, chytré hodinky s měřením tepu

#ad
DUSONLAP #ad - Inteligentní muži mohou během tréninku zaznamenávat také kalorie, aby vám pomohli lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Jedinečný design a rozmanité ciferníky: chytré hodinky dusonlap dámské a pánské jsou vybaveny 1, 85palcovým tft displejem. Ať už v rušném pracovním prostředí nebo při outdoorových aktivitách, aniž byste museli telefon vyjímat.

Ať už jste na cestách nebo na služební cestě, že mu dojde proud. Tyto fitness hodinky jsou kompatibilní se smartphony s Android 5. 0 nebo iOS 9. 0 a bluetooth 4. 0 nebo vyšším. Na výběr je více než 100 různých stylů ciferníku. Bluetooth upozornění na volání a zprávy: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Tento jasný a barevný displej nabízí ultračistý a široký zážitek ze sledování. Kromě toho má praktické funkce jako předpověď počasí, připomenutí sedadla, vyhledávání hodinek atd.

Dlouhá výdrž baterie a vynikající kompatibilita: hodinky android jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou, nemusíte si dělat starosti, plné nabití 2 hodiny vám může nabídnout až 7 dní pracovní doby a 30 dní pohotovostního režimu. Pokud chcete hodinky upravit podle svých osobních preferencí, můžete nahrát svou vlastní fotografii jako pozadí a pomocí modulárních ciferníků mít přehled o vašich oblíbených informacích. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky nabízejí 112 sportovních režimů jako chůze, běh, jóga, badminton atd.
ZnačkaDUSONLAP #ad
VýrobceDUSONLAP #ad
Výška0.63
Délka10.55
Hmotnost0.22
Šířka3.35
Číslo díluP66-002
ModelkaP66E3
ZárukaDUSONLAP podporuje 30denní plné vrácení peněz a 24měsíční opravu. Můžete pohodlně nakupovat!

7. Samsung

#ad

Samsung Watch 6 Bluetooth 44 MM grafitové

#ad
Samsung #ad - Styl: moderní. Vstup do lidského rozhraní: tlačítka. Tvar položky: Čtverec. Dvouletá záruka na výrobní vady. Gps navigace: integrované GPS. Speciální vlastnosti: Akcelerometr. Rozměry položky: 3. 76 palců. Originální značkový výrobek. Velikost displeje: 44, 0 milimetrů.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.22
Šířka0
Číslo díluGalaxy Watch6
ModelkaGalaxy Watch6
ZárukaDvouletá záruka.

8. HUAWEI

#ad

Výdrž baterie 2 týdny, 15 sportovních režimů, 3D skleněná obrazovka, HUAWEI Chytré hodinky Watch GT 2 46 mm, GPS, 1,39" AMOLED displej s 3D skleněnou obrazovkou, chytré hodinky s Bluetooth calling,

#ad
HUAWEI #ad - Neustálé hovory přes bluetooth bluetooth hovory s chytrými hodinkami huawei watch gt 2 46 mm můžete používat během tréninku a v každodenním životě. Sledujte svůj fitness pokrok po celý den, počet, kdy vstanete, počet kroků, a období aktivit se střední až vysokou intenzitou.

Systémové požadavky Android 4. 4 nebo vyšší a iOS 9. 0 nebo vyšší. Poté, odpojte hodinky od bluetooth i od aplikace huawei health app pro aplikaci přejděte na zařízení, vymažte prosím data z aplikace HUAWEI Health tak, co jste to udělali, že otevřete aplikaci Health, stiskněte na svém přístroji a klepněte na 4bodové tlačítko v pravém horním rohu a poté na odpojit přístroj a odinstalujte aplikaci HUAWEI Health.11, 39palcový amoled displej s vysoce přesnou reakcí na dotyk.

Každodenní funkce podporuje funkce jako oznámení zpráv, spálené kalorie, sledování spánku TruSleepTM 2. 0 a monitorování tlaku TruRelax. Přesné polohování huawei watch gt 2 46 mm je sestaven se dvěma polohovacími systémy GPS, GLONASS pro rozpoznání více satelitů a zvýšení přesnosti polohování. 1, 39" amoled displej s 3d skleněnou obrazovkou huawei watch gt 2 46 mm zavedení 3d skleněné obrazovky do chytrých hodinek je novým krokem v oboru. Kompatibilní s iOS/Android.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška0.42
Délka1.81
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55024316
Modelka55024316
ZárukaDvouletá záruka.

9. Apple

#ad

45 mm chytré hodinky s hliníkovým pouzdrem a sportovním řemínkem M/L za půlnoc. Fitness tracker, ochrana proti vodě, Apple Watch řady 9 GPS, displej Always-On Retina, kyslík v krvi a aplikace EKG

#ad
Apple #ad - A přepracované aplikace ve watchOS vám poskytnou více informací na první pohled. Protokolujte si svůj stav mysli, jak dlouho jste byli v REM, abyste si vybudovali větší povědomí o emocích a větší odolnost. Ip s9 umožňuje super světlý displej a magické nové gesto pro rychlou a snadnou interakci s tvými Apple Watch, bezpečnost a aktivitu poskytují důležité informace a volají pomoc, aniž byste se dotkli displeje.

Automaticky odblokujte svůj Mac. Silná pro vaše fitness – tréninková aplikace vám přináší různé tréninky a pokročilé naměřené hodnoty pro více informací o vašem tréninku. Zůstaňte ve spojení – pošlete na cestách textovou zprávu, používejte siri a dostávejte zprávy. Proč apple watch série 9 – ultimativní nástroj pro zdravý život je nyní ještě více.

Udělej si kdykoliv ekg. Inovativní bezpečnostní prvky – detekce nehody a detekce pádu mohou v případě vážné autonehody nebo pádu informovat nouzovou službu. Je chráněna proti rozbití, odolná proti plavání s ochranou proti vodě 50 m. Neuvěřitelná životnost – tvrdá, chráněna proti prachu podle ip6X, ale tvrdší. Apple watch řady 9 gps fungují s vaším iphone a Wi-Fi, uskutečněte hovor, poslouchejte hudbu a podcasty, abyste zůstali ve spojení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluMR9A3QF/A
ModelkaMR9A3QF/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

10. Csasan

#ad

Spánkovým monitorem,, pánské s funkcí telefonu, Csasan Chytré hodinky, dámské, 1,85" palců HD Smart Watch, sportovní hodinky, vodotěsné IP68, 112 sportovních režimů, fitness hodinky s krokoměrem

#ad
Csasan #ad - Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp, Facebook, Instagram, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: chytré hodinky mají baterii 280 mah, umožňují rychlé magnetické nabíjení pro dlouhou výdrž baterie. 1, sportovním řemínkem a běžným řemínkem, 85", abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník.

100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: chytré hodinky s funkcí telefonu nabízejí 112 komplexních sportovních režimů, skákání, jízda na kole, fotbal a další na podporu vašich každodenních tréninkových potřeb. Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, jas a dobu vypnutí obrazu lze nastavit, který se hodí k vašim různým stylům. S dobou nabíjení pouze 2 hodiny nabízejí hodinky životnost až 7 dní a pohotovostní režim 30 dní. Měří také vaše kroky a spálené kalorie v reálném čase, aby vám pomohl přizpůsobit intenzitu tréninku a dosáhnout nejlepšího účinku cvičení. Můžete také přidat oblíbené kontakty a kontrolovat seznamy hovorů.

Bluetooth hovory a připomenutí informací: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth vám umožní přijímat nebo uskutečňovat hovory na vašich hodinkách pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru, takže můžete s někým kdykoli mluvit. Sledování zdraví a funkce našeho života: chytré hodinky nabízejí funkci monitorování zdraví do každého počasí, hledání telefonu, kapesní svítilna, jako je budík, časovač, aby sledovaly srdeční frekvenci a stav spánku 24 hodin denně a pomohly vám tak lépe porozumět vašemu fyzickému zdraví. Kromě toho mají krokoměr hodinky pro vás zajímavé a praktické funkce, ovládání hudby, režim nerušení, počasí atd.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!