Top 10 Spielküche Zubehör Holz – Jídlo do dětské kuchyňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Ledový pult ze dřeva | Hra na role | Hrací potraviny | Dřevěná hračka pro děti | 3+ | Dárek pro chlapce nebo dívky, vícebarevný

#ad
Melissa & Doug #ad - Vše včetně sady na zmrzlinu ze dřeva melissa & doug wooden scoop & serve ice cream counter obsahuje dřevěnou podložku na zmrzlinu, 2 vafle, kleště, hrnek, 8 naporcovaček na zmrzlinu, 6 polev, lopatu, dřevěnou lžíci a 6 předstíraných poznámek.

Pro ještě více zábavy bez obrazovky zvažte přidání mixážní sady Melissa & Doug Wooden. Skvělý dárek pro věk od 3 let: dřevěná hračka na lední pult na lopatu a servírování je skvělým poučným dárkem pro děti od 3 let. Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku. Omezuje celkový zážitek: dětská sada na zmrzlinu melissa & doug obsahuje také znovu použitelné menu, takže děti mohou přijímat objednávky, platit hracími penězi a servírovat pochoutky, stejně jako ve svém oblíbeném zmrzlinovém skladu.2

28dílná dětská zmrzlinová hračka: tato 28dílná hračka na zmrzlinu ze dřeva má lopatu, která se vejde do otvoru nahoře na lopatkách pro zvedání, stohování a uvolňování lopat.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška16
Délka3.35
Hmotnost4.41
Šířka12
Číslo dílu19286
Modelka19286

2. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Ovoce ke krájení ze dřeva | Hrající roli Hračka pro potraviny | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Přidejte sadu jídel ke krájení melissa & doug a završete tak herní zážitek a nabídněte dětem podmanivou možnost zábavy bez obrazovky. ZlatÝ standard v dětské hře": již více než 30 let vyrábí firma melissa & doug krásně vytvořené, nápadité a kreativitě inspirující výrobky, které NBC News v USA označovaly za "zlatý standard ve hře raného dětství".

Pomáhá dětem naučit se koncepty dílů a celkového vývoje matematiky. 100% záruka spokojenosti: každou hračku navrhujeme podle nejvyšších standardů kvality a vyživujeme ducha a srdce. Naše telefonní číslo se nachází na každém výrobku. Dárek pro děti od 3 do 5 let: tato sada ovoce na krájení je ideálním dárkem pro děti od 3 do 5 let.

Atraktivní dřevěná bedna: tato sada na krájení ovoce pro děti obsahuje atraktivní dřevěnou bednu, ve které jsou všechny díly organizovaně uloženy pro pohodlné cestování. Učí částečné a celkové koncepty: naše jídelní sada má samolepicí poutka, která drží díly pohromadě a "rozřezávají" je uspokojivým křupavým zvukem. Pokud vaše dítě není inspirováno, zavolejte nám a my to vyřešíme.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceSABLON #ad
Výška1.95
Délka11.8
Hmotnost0.49
Šířka10.85
Číslo dílu4021
Modelka4021

3. Melissa & Doug

#ad

Hračky na role, dřevěná hračka, sada na hraní, dárek pro chlapce nebo dívky, kuchyňské hračky, Melissa & Doug Sada na vaření těstovin s potravinami na hraní, 3 roky

#ad
Melissa & Doug #ad - Obsahuje pasti na pero, ozdobami, linguini a ravioli z plsti se 3 náplněmi, past, sýrem a dózami s omáčkou. Použijte lžičku na těstoviny a stabilní misku a vidličku na servírování. Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku. Použijte stabilní hrnec na vaření s víkem a síto na krabici, která může současně sloužit jako varná plocha a dřez. 50dílná sada na vaření těstovin s návodem na vaření těstovin a náčiní na vaření a servírování.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška13.5
Délka3
Hmotnost0.23
Šířka10.5
Číslo dílu19361
Modelka19361

4. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Narozeninový dort ze dřeva | Hračka na role | Hračka na hraní pro děti | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Robustní úložná bedna ze dřeva: tato sada na hraní na narozeninový dort od melissa & Doug je díky své robustní dřevěné konstrukci dimenzována na dlouhou životnost a bezpečnost. Vše se dodává v robustní úložné bedně. Nádherný narozeninový dort: narozeninový dort od melissa & doug je dřevěná sada na hračky, která obsahuje 5 kousků koláčů připravených na řez, odnímatelné svíčky a soupravy, talíř na koláč a servírovací.

Přidejte třívrstvý party dort od Melissa & Doug a dokončete tak interaktivní herní zážitek bez obrazovky. Nechte je odříznout dětmi, což podněcuje koordinaci rukou a očí, kreativní způsob vyjádření a nápadité hraní. Zábavný a pedagogický: tento hračkový koláč se zákazníkem se perfektně hodí pro hravé oslavy.

ZlatÝ standard v dětské hře": již více než 30 let vyrábí firma melissa & doug krásně vytvořené, nápadité a kreativitě inspirující výrobky, které NBC News v USA označovaly za "zlatý standard ve hře raného dětství". Skvělý dárek na 3 až 6 let: narozeninový dort na party od melissa & doug je neobvyklý dárek pro děti od 3 do 6 let. Samolepicí spony drží díly pohromadě.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceSABLON #ad
Výška2.8
Délka11
Hmotnost1.9
Šířka12
Číslo dílu511
Modelka511
ZárukaIl produttore Garantie sce il prodotto per 90 giorni dalla data di acquisto.

5. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Sada na pizzu | Hračka na roli | Hra na jídlo | Senzorická hračka | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Trvanlivý plech na pizzu a kartonová krabice k dodání. 4 měkké, individuálně pojízdné plátky. 40 plstěných potravinářských dílů, včetně velkého výběru obložení a ozdob. Sada plstěných potravin na hraní pizzerie.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška1.1
Délka11.25
Hmotnost0.03
Šířka11.25
Číslo dílu3974
Modelka3974

6. Shimirth

#ad

Dětská kuchyně, příslušenství pro realistické vaření pro děti od 3 let, hra na role, zelenina a pizza, Shimirth Sada 67 kusů krájecích hraček na hraní potravin – ovoce

#ad
Shimirth #ad - Vezměte si s sebou kuchyňku pro panenky kamkoliv: dodává se s úložnou taškou, do které můžete uložit sady hraček a udržet váš pokoj čistý. Ideální volba pro hraní rolí: s touto kuchyňskou hračkou mohou děti rozpoutat fantazii a procvičit si své role a uplatnit odpovědnosti malého kuchaře nebo prodejce. Děti si mohou připravit skutečné ovoce a zeleninu.

Hračka na potraviny od dětského kuchyňského příslušenství obsahuje 24 různých druhů ovoce a zeleniny s funkcí loupání, 2 nože na hraní a dokonce odnímatelnou hračku na pizzu. Bezpečnostní design a stabilní materiál: dětské kuchyňské příslušenství pro děti je vyrobeno z abs materiálu v dětské kvalitě a bylo vyvinuto speciálně pro děti od 3 let. Co obdržíte? obdržíte 67 ks kuchyňských doplňků na krájení potravin pro děti, 2 misky, 2 krájecí prkénka, které lze sestavit do 30 kuchyňských sad na hraní. Kdo miluje hračku do kuchyně? chlapci a dívky, je naše hračka na krájení potravin pro děti přesně to pravé.

Příslušenství do dětské kuchyně je ideální do obchodu nebo na vaření doma. Děti si mohou hrát doma nebo venku se stříháním a lepením, což podpoří kreativitu a motorické schopnosti dětí. Plastové nože se vejdou do dlaně dítěte a suché zipy umožňují snadné připevnění a sundávání, čímž je krájení a příprava jídel obzvlášť zábavná. Mějte se svým dítětem dobrý čas na hraní hraček pro děti a vytvářejte vzpomínky na tuto dovolenou, díkůvzdání, kteří jsou zvědaví na kuchyň a chtějí se zapojit! Pokud hledáte dárek k narozeninám pro děti nebo vánoční dárek pro malé děti, Nový rok a další.
ZnačkaShimirth #ad
VýrobceShimirth #ad
Výška7.48
Délka6.69
Šířka6.69
Číslo díluSM-67
ModelkaSM-67
Zárukane

7. Comirth

#ad

Kuchyňské příslušenství s ovocem, zeleninou a nádobím pro malé děti, Comirth Příslušenství do dětské kuchyně hračka na potraviny – 61dílná sada jídelních prostředků pro děti, dívky a chlapce

#ad
Comirth #ad - Doporučené příležitosti pro dárky jsou Vánoce, narozeniny, Mikuláš, Velikonoce a dožínky.61 kusů sad hraček pro potraviny ke sdílení, abyste poznali preference vašeho dítěte prostřednictvím výměny potravin a skvěle se bavili s dětmi. Lze sestavit do 32 dětských kuchyňských sad hraček.

Veselé hraní a učení: povzbuzuje děti, objednávat si v rychlé restauraci, aby se naučily míchat přísady a plánovat jídlo. Co je v košíku? sada hraček obsahuje 61 dílů příslušenství pro malé dětské kuchyně, 2 plastové nože, 8 krájecích sad deli, 2 talíře, které lze použít na hraní. Bezpečný materiál abs a design vhodný pro děti: kuchyňská hračka pro děti používá suché zipy pro zážitek z řezání. Je vytvořen v pestrých barvách, aby upoutal pozornost dětí. Děti mohou simulovat, používat nůž a vidličku a naučit se praktické dovednosti při hraní. Lze jej použít také jako úložný prostor ve vašem domě bez nepořádku.

Ideální dárek pro děti: kuchyňské příslušenství pro panenky. Vhodné pro chlapce a dívky od 3 let. Kuchyňská hračka pro děti pomáhá dětem prozkoumat tvary a vnitřní struktury ovoce a zeleniny. Přenosné koše pro nákupy mimo domov: do červeného koše můžete dát své oblíbené dětské kuchyňské doplňky a vyrazit si na hraní, dračí ovoce, hamburgery a kuře, jahody a meloun, jako je pizza, například vařené jídlo, některé druhy ovoce jako banány, a kromě toho některé druhy zeleniny jako kukuřice, hrášek a ředkvičky.
ZnačkaComirth #ad
VýrobceComirth #ad
Výška7.01
Délka5.51
Šířka11.2
Číslo díluKDF-61
ModelkaKDF-61
Zárukane

8. Lehoo Castle

#ad

Kinderküche Zubehör mit Klett-Verbindung, Lehoo Castle Kinderküche Zubehör Holz, Spielküche Zubehör, Küchenzubehör Kinder Rollenspiele Geschenk, Spielzeug Lebensmittel für 3+ Jungen und Mädchen

#ad
Lehoo Castle #ad - Beste geschenk fÜr kinder: dieses zerschneidbare lernspielzeug ist ein tolles weihnachtsgeschenk für kleinkinder ab 3 jahren. Ber 20 zubehÖr enthalten: dieses lebensmittelspielzeug aus holz von lehoo castle basiert auf dem thema, fisch, rindfleisch, kürbis, pilze, knoblauch, den einkauf in einem supermarkt zu simulieren.

Muss unter elterlicher aufsicht gespielt werden. Einfach zu lagern und zu tragen: unser küchenzubehör-spielset für Kinder enthält holzmesser, während die mitgelieferte einzigartige einkaufstasche Ihnen eine einfache möglichkeit bietet, schneidebretter, schneidbare Lebensmittelspielzeuge und mehr, sie ordentlich zu organisieren oder überall hin mitzunehmen. Wiederverwendbare selbstklebende etiketten lassen sich nicht leicht von gegenständen ablösen. Aus hochwertigem holzmaterial mit glatter oberfläche und rundungen, ungiftig, geruchlos und langlebig. Enthält gegenstände aus den vier lebensmittelgruppen obst, avocado, gemüse, fleisch und getränke für rollenspiele.

Kinder können spiele durch schneiden und kombinieren mit mehr Spaß und lachen genießen. Fantastisch für urlaub, reisezeit, party oder jede gelegenheit. Sicherheit premiumqualitÄt: dieses küchenzubehör für kinder ist sehr realistisch. Bestes bildungsspielzeug: das spielküche zubehör aus holz für kleinkinder kann die motorischen fähigkeiten, das logische denken zum verständnis von orten und räumlichen beziehungen von objekten verbessern und kann verwendet werden, um farberkennung, sortierung, die hand-augen-körperkoordination, montage und gruppierung zu lehren.
ZnačkaLehoo Castle #ad
VýrobceYunhe County Yiwang Handicraft Factory #ad
Výška3.14
Délka9.44
Šířka6.69
Číslo dílu1577
Modelka1577

9. WOODMAM

#ad

WOODMAM Dětská kuchyňka na hraní příslušenství ze dřeva, vzdělávací hračka na hraní rolí Vzdělávací hračka Dárek, kuchyňská hračka krájení ovoce zeleniny potraviny dřevo se suchým zipem pro děti

#ad
WOODMAM #ad - Es ist auch eine großartige Ergänzung für die Reise oder das Picknick der Kinder. Der klettverschluss ist fest eingebaut und lässt sich nicht so leicht ablösen, was es zu einem spannenden und sicheren Spielzeug für Kinder macht. Ideales geschenk für kinder ab 3 jahren hochwertige verarbeitung und reichhaltiges Zubehör ermöglichen es Kindern, in das vorgetäuschte Spiel einzutauchen und bieten Kleinkindern eine sichere Wachstumsumgebung.

Machen sie sich keine Sorgen mehr über den unordentlichen Raum. Cpsc zertifiziert und entspricht den US-Sicherheitsstandards. Erstklassige qualität & sicherheit das spielnahrungsset ist aus naturholz gefertigt und mit Farbe auf Wasserbasis beschichtet. Die spielzeug-lebensmittel, die mit klettverschluss zusammengehalten werden, machen ein lustiges und echtes Knackgeräusch, wenn sie geschnitten werden, und bieten eine realistische Küchenerfahrung für Kleinkinder.

Bietet ihren Kindern stundenlangen Spaß ohne Bildschirm. Kleinkind-schneidefutter-set das hölzerne spielzeug-lebensmittel-set mit obst und Gemüse wird mit einem hölzernen Messer und einem Schneidebrett geliefert. Einfach zu verstauen und zu transportieren das spielzeugküchenset enthält auch eine robuste Aufbewahrungsbox mit Griffen, die groß genug ist, um alle Teile zu speichern, um sie bequem zu organisieren und zu tragen. Ihr kleiner koch würde begeistert sein, dies als Geburtstags- oder Weihnachtsgeschenk zu bekommen. Alle teile sind fein poliert und fühlen sich geschmeidig an.
ZnačkaWOODMAM #ad
VýrobceShenZhen Wisewood Culture Development Co., Ltd. #ad
Výška4.21
Délka9.17
Šířka6.1
Číslo díluPF02
ModelkaPF02

10. Bigjigs Toys

#ad

Bigjigs Toys Sada potravin na hraní

#ad
Bigjigs Toys #ad - Inspiruje kreativní a nápadité hraní rolí. S touto sadou potravin na hraní mohou děti naplnit regály svého vesnického obchodu nebo kuchyňky na hraní. Věk: 3+ roky. Vyrobeno z kvalitních materiálů z odpovědně obhospodařovaných zdrojů. Sada potravin na hraní ze dřeva obsahuje: sušenky, fazole, těstoviny, čajové sáčky, kukuřičné lupínky, rýži a další.
ZnačkaBigjigs Toys #ad
VýrobceBigjigs Toys #ad
Výška4.92
Délka0.98
Hmotnost2.69
Šířka3.15
Číslo díluBJ623
ModelkaBJ623