Top 10 Spülboy Gastronomie – Kuchyňské potřeby a doplňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SPÜLBOY

#ad

Myčka na sklenice, SPÜLBOY® Neptun T2000 – myčka na sklo

#ad
SPÜLBOY #ad - Práce šetřící zdroje a bez proudu, díky tomu až 80% úspora nákladů oproti komerčním myčkám skel. Spora vody až 95 % ve srovnání s běžnými mytí sklenic s 3dílnými kartáči.

Výsledky mytí bez bakterií a virů při správném použití a používání přístrojů od Spülboy v kombinaci s tabletami a čisticími prostředky na mytí nádobí. Veškeré zbytky rtěnky a tuku jsou díky rozsáhlému mechanickému drhnutí díky vnitřnímu a vnějšímu kartáči kompletní. Sklenice jsou vhodné pro pivní pěnu, čistí se za studena, za mokra a křišťálově čisté pro okamžité použití.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Výška12.8
Délka7.28
Hmotnost4.19
Šířka14.76
Číslo díluSB-N

2. SPÜLBOY

#ad

čističe kartáčů, SPÜLBOY® NU vč. přívodní hadice, odtokové hadice, tablety na mytí skla

#ad
SPÜLBOY #ad - Vhodné tablety na mytí skel pro nejlepší čisticí výsledky. 1 m odtoková hadice pro použití bez umyvadla. Spülboy nu přenosný pro efektivní a úsporu vody skla. Istý kartáč zajišťuje stále svěží štětce.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Výška13.27
Délka15.63
Hmotnost6.61
Šířka10.63
Číslo dílu1700136

3. SPÜLBOY

#ad

SPÜLBOY® Neptun T2000 speciální edice oranžová

#ad
SPÜLBOY #ad - Práce šetrná ke zdrojům a bez proudu, díky tomu až 80 % úspora nákladů oproti komerčním myčkám skla. Veškeré zbytky rtěnky a mastnoty jsou díky rozsáhlému mechanickému drhnutí díky vnitřním a vnějším kartáčům zcela.

Sklenice jsou šetrné k pivnímu pěně, jsou čištěny za studena, mokré a křišťálově čisté pro okamžité použití. Spora vody až 95 % ve srovnání s běžnými dřezy na sklenice s 3dílnými kartáči. Výsledky mytí bez bakterií a virů při správném použití a používání zařízení Mycí boy v kombinaci s tablety a čisticími prostředky pro mytí v myčce.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Výška12.98
Délka7.48
Šířka12.99

4. SPÜLBOY

#ad

Myčka na sklo SPÜLBOY®TwinGo T; limitovaná speciální edice v modré barvě

#ad
SPÜLBOY #ad - Sklenice jsou šetrné k pivnímu pěně, jsou čištěny za studena, mokré a křišťálově čisté pro okamžité použití. Všechny zbytky rtěnek a mastnoty jsou díky rozsáhlému mechanickému drhnutí díky vnitřním a vnějším kartáčům kompletní.

Výsledky mytí bez bakterií a virů při správném použití a používání zařízení Spülboy v kombinaci s tablety a čisticími prostředky pro mytí nádobí. Spora vody až 95 % ve srovnání s běžnými dřezy na sklenice s 3dílnými kartáči. Práce šetrná ke zdrojům a bez proudu, díky tomu až 80 % úspora nákladů oproti komerčním myčkám skla.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Číslo dílu1582
Modelka1582

5. SPÜLBOY

#ad

SPÜLBOY® NU vč. přívodní hadice, odtokové hadice

#ad
SPÜLBOY #ad - Originál! optimální čištění skla. Dné zbytky tuku nebo rtěnky. Made in Germany. Ochrana skleněného dekoru.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Výška13.26
Délka10.63
Hmotnost6.61
Šířka15.63
Číslo díluSW10394

6. SPÜLBOY

#ad

SPÜLBOY® č. 3 – myčka sklenic, myčka sklenic pro malé sklenice

#ad
SPÜLBOY #ad - Výsledky mytí bez bakterií a virů při správném použití a používání zařízení Spülboy v kombinaci s tablety a čisticími prostředky pro mytí nádobí.

Práce šetrná ke zdrojům a bez proudu, díky tomu až 80 % úspora nákladů oproti komerčním myčkám skla. Sklenice jsou šetrné k pivnímu pěně, jsou čištěny za studena, mokré a křišťálově čisté pro okamžité použití. Spora vody až 95 % ve srovnání s běžnými dřezy na sklenice s 3dílnými kartáči. Veškeré zbytky rtěnky a mastnoty jsou díky rozsáhlému mechanickému drhnutí díky vnitřním a vnějším kartáčům zcela.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Výška12.2
Délka6.3
Hmotnost4.63
Šířka12.8
Číslo dílu1510

7. SPÜLBOY

#ad

SPÜLBOY® Twin-Go T Portable – myčka sklenic, myčka skla

#ad
SPÜLBOY #ad - Práce šetrná ke zdrojům a bez proudu, díky tomu až 80 % úspora nákladů oproti komerčním myčkám skla. Výsledky mytí bez bakterií a virů při správném použití a používání zařízení Spülboy v kombinaci s tablety a čisticími prostředky pro mytí nádobí.

Veškeré zbytky rtěnky a mastnoty jsou díky rozsáhlému mechanickému drhnutí díky vnitřním a vnějším kartáčům zcela. Spora vody až 95 % ve srovnání s běžnými dřezy na sklenice s 3dílnými kartáči. Sklenice jsou šetrné k pivnímu pěně, jsou čištěny za studena, mokré a křišťálově čisté pro okamžité použití.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSchäfer Produkte GmbH #ad
Číslo dílu.
Modelka.

8. SPÜLBOY

#ad

Speciální model SPÜLBOY® TwinGo T; speciální edice žlutá

#ad
SPÜLBOY #ad - Sklenice na mytí – sklenice jsou šetrné k pivnímu pěně, jsou čištěny za studena, mokré a křišťálově čisté pro okamžité použití.

Výsledky mytí bez bakterií a virů při správném použití a používání zařízení Spülboy v kombinaci s tablety a čisticími prostředky pro mytí nádobí. Práce šetrná ke zdrojům a bez proudu, díky tomu až 80 % úspora nákladů oproti komerčním myčkám skla. Všechny zbytky rtěnek a mastnoty jsou díky rozsáhlému mechanickému drhnutí díky vnitřním a vnějším kartáčům kompletní. Spora vody až 95 % ve srovnání s běžnými dřezy na sklenice s 3dílnými kartáči.
ZnačkaSPÜLBOY #ad
VýrobceSPÜLBOY® #ad
Výška19.29
Délka7.87
Šířka19.69
Číslo dílu1575
ModelkaTwinGo T Gelb
Záruka2letá záruka výrobce.

9. ich-zapfe

#ad

Originální splachování Boy Glaeserdu SCHE

#ad
ich-zapfe #ad - Anschluss 3/8 Zoll. Anstatt das glas mühsam durch den Wasserhahn mit kaltem Wasser zu befeuchten, stülpt man dieses kurz vor dem Zapfen auf die Dusche. Original spülboy gläserdusche die gläserdusche dient zur Vereinfachung der Arbeit des Thekenpersonals. Die gläserdusche ist auch zur Reinigung von Mixbechern, Cocktail Blendern und Dekantern geeignet. Original spülboy Gläserdusche. Maße: höhe 31cm gewicht 0, 6kg Glasinnenhöhe:22, 5cm. Und erreicht damit ein deutlich besseres zapfergebnis und optimale Trinktemperatur.
Značkaich-zapfe #ad
Výrobceich-zapfe #ad
Číslo dílu4250517513517

10. Gastrobedarf Westerbarkey

#ad

Glaesersp Ueler splachování automat Delfín 3100 s Freihstehendem pásek k + 1 hrnec

#ad
Gastrobedarf Westerbarkey #ad - Xvxh v cm: 32, 5 x 35, 5 x 20 Také pro pšenice skla & Kruege vhodné. Glaesersp ueler delfín TS 3100 .
ZnačkaGastrobedarf Westerbarkey #ad
VýrobceGastrobedarf Westerbarkey #ad