Top 10 Toys For 1 Year Old – Sportovní odrážedla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEREED

#ad

První kolo bez pedálu se 4 koly pro chlapce a dívky, dárek k prvním narozeninám, malé děti, SEREED Dětské odrážedlo od 1 roku, zelený, hračka pro děti na 12-36 měsíců miminko

#ad
SEREED #ad - Snadné nošení: hmotnost tohoto odrážedla je 1, 6 kg. Bezpečný design lze zaručit jako dárek pro chlapce a dívky ve věku 1-2 let. Dětské odrážedlo má jednoduchou strukturu a snadno se montuje. Díky učení jezdeckých dovedností může trénovat rovnováhu a koordinaci vašeho dítěte.

Vy i vaše děti jej můžete bez problémů nosit ke hraní. Stabilní a komfortní: odrážedlo pro děti je vybaveno robustní uhlíkovou ocelí, protiskluzovou rukojetí z TPU a měkkým, odolná proti opotřebení, opěrným sedadlem. Naše dětské odrážedlo má robustní strukturu a materiály s dlouhou životností, je vybaveno 4 plně uzavřenými koly a omezuje otočení o 135°, žádné pedály, aby se zabránilo převrácení dítěte. Výška odrážedla od podlahy až po sedadlo jízdního kola je 10 palců, je bezpečný pro miminka, protože jejich nohy se mohou snadno dostat na zem a vaše dítě si může užít příjemný zážitek z jízdy.

Kolečka jsou protiskluzová, nezničitelná a dítě může jezdit uvnitř i venku. Trénink rovnocenné hmotnosti: doporučený věk pro děti 12-24 měsíců jako dětská hračka. Irší protiskluzová kolečka zvyšují stabilitu. Pokud pohybujete nohama dopředu a dozadu, můžete trénovat sílu nohou vašeho dítěte, posílit svaly a přinést radost a důvěru v učení. Perfektní dárky pro děti: toto odrážedlo pro malé děti je z kvalitního materiálu, světlé, netoxické barvy.
ZnačkaSEREED #ad
VýrobceSEREED #ad
Výška14
Délka22
Hmotnost3.31
Šířka9.4
Číslo díluB401PRO
ModelkaB401PRO
Záruka1 rok

2. WEARXI

#ad

Dětská hračka od 1 roku, dárek 1 rok chlapec dívka, vánoční dárky pro dívky, WEARXI Baby hračka od 1 roku hudební podložka, taneční podložka na klavír, narozeniny dívka chlapec od 2 3 4 let

#ad
WEARXI #ad - Vzdělávací hračka: kombinace hudby a sportu je nejlepší způsob, jak se učit. Veselé dárky pro děti: roztomilý zvířecí design plně upoutá pozornost dětí. Pokud máte dotazy k obdrženým produktům, můžete se na nás obrátit. Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou.

Veselá hudba může stimulovat sluch dětí a tanec může podpořit rozvoj končetin dítěte. Měkký materiál lze při nepoužívání skladně složit. Zábavné herní režimy podporují hudební zájem dětí a podporují jejich hudební potenciál. Hračka je vhodná pro miminka a děti. Vyvinuto pro děti: 100 x 36 cm velká hračka pro malé děti je vyrobena z bezpečného a ekologického flexibilního polyesterového materiálu a děti si na ni mohou bezpečně hrát.

Uspokojení zvědavosti: pro dětské hračky jsou zapotřebí pouze 3 aa baterie nejsou součástí dodávky. Několik zvukových efektů: 8 hlasů zvířat a 8 klavírních tónů, se kterými mohou děti volně kolidovat různé zvukové efekty. Toto je nejlepší hudební dárek pro dívky/chlapce. Taneční podložka wearxi bude hračkou, která zlepšuje jazykové znalosti dětí a koordinaci ruky až k patě. Mohou to být dárek k narozeninám dětí, novoroční dárky, vánoční dárky, velikonoční dárky pro děti.
ZnačkaWEARXI #ad
VýrobceWEARXI #ad
Výška1.97
Délka39.37
Šířka14.17
Číslo dílu1
ModelkaCP1393-1
Záruka1 roky

3. XIAPIA

#ad

XIAPIA Dřevěná hračka od 1 roku | dětská motorika hračka pro 12 měsíců chlapce a dívky | Montessori třídicí hra dřevěné puzzle sklizeň mrkve | naučná hračka pro děti jako dárek ke dni narození

#ad
XIAPIA #ad - Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z přírodního novozélandského borového dřeva s vodním lakem. 100% spokojenost: 30 dnů vrácení peněz a 2 roky záruka. Výhody vývoje: zatímco si vaše malé dítě hraje s touto dřevěnou hračkou, koordinaci rukou a očí, rozvíjí také jemnou motoriku, rozpoznávání tvaru a obratnost.

Prosím nevkládejte do vody, protože voda pronikne do dřeva a barva se odlupuje. Nejedovatý, hladký povrch. Hra na třídění: vaše dítě musí rozpoznat velikost mrkve, aby ji mohlo opět vložit do slotu. 100% bezpečné pro vaše dítě. Vyhněte se slunečnímu záření. Pokud máte dotazy nebo problémy s výrobkem, jsme Vám vždy k dispozici. Nejlepší dárek: dobrá volba pro předškoláky jako dárek k narozeninám a jako dárek k oslavě vína. Hračku otírejte jemným čisticím prostředkem a vlhkým hadříkem.
ZnačkaXIAPIA #ad
VýrobceXIAPIA #ad
Výška3.94
Délka1.97
Šířka0.39
Číslo dílu1
Modelka1

4. LZDMY

#ad

Dřevěné puzzle od 1 roku | Baby Montessori dřevěná hračka dinosauří vejce pro dívky a chlapce 12–36 měsíců | děti uchopovací puzzle motorická hračka třídění hra den narození vánoce velikonoční dárek

#ad
LZDMY #ad - Je to skvělá motorická hračka, vánocům, novému roku, která dětem v různých fázích vývoje zprostředkuje smyslové zážitky. Vysoká kvalita a bezpečnost: tato motorická hračka montessori je vyrobena z přírodního dřeva a opatřena lakem na bázi vody, hladké hrany a zářivé barvy.

Jedinečný design: tato dřevěná puzzle hračka obsahuje 6 dinosaurů s různými barevnými vzory, 6 dinosaurů různých barev a dřevěnou základnu. Malí se přitom naučí jak cílené uchopení, tak i správné přiřazování hravým způsobem. Zlepšit své schopnosti třídění. Všechny naše vzdělávací hračky neobsahují BPA, který zajišťuje robustnost, 100% bezpečné pro děti.

100% spokojenost: 30 dní vrácení peněz. A je to skvělý dárek k narozeninám, Velikonocům a Díkůvzdání. Klasifikované hračky montessori nabízí celou řadu herních možností. Pokud máte dotazy nebo problémy s výrobkem, jsme Vám vždy k dispozici. Skvělý dárek: darujte svému dítěti dřevěné puzzle montessori. Jemné motoriky: toto puzzle podporuje motorické schopnosti, kreativitu a schopnost myšlení dětí.
ZnačkaLZDMY #ad
VýrobceLZDMY #ad
Výška7.09
Délka7.09
Hmotnost0.71
Šířka0.98
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka2 roky záruka výrobce

5. Sweety Fox

#ad

Výuková hračka pro malé děti, Sweety Fox Montessori hračka od 1 roku – třídicí a stohovací hračka na dřevo, 1 2 3 roky aktivity a vývojová hračka ze dřeva v pastelových barvách – Montessori

#ad
Sweety Fox #ad - Vytvářejí jemnější a klidnější atmosféru v oblasti hraní dítěte, což může přispět k odbourání strachu a stresu u citlivých dětí. Na rozdíl od jiných hraček má naše dřevěné skládané puzzle hladký povrch, zesílené hmoždinky a zaoblené hrany, které zajišťují optimální ochranu pro malé děti.

Geometrické bloky mají stejnou velikost, ale různé barvy a tvary. Mnohostranné vnímání – u naší hračky montessori podporující vývoj je umístěn jeden prvek na druhý. Měkké odstíny palety – tyto barvy jsou často vnímány jako uklidňující a uklidňující než světlé a křiklavé barvy. Extra velké části lze dobře uchopit malými prsty. Hra s tříděním montesori – naše pastelová hra pro třídění tvarů a barev pro miminka na hraní, na podporu dětí při rozvoji jejich jemné motoriky, při počítání a třídění. DÁrek s dlouhou životností – hledáte nezapomenutelný dárek, který lze dlouho hrát? pak si naši stohovací hru zamilujete.

Skládá se z 20 dílů, které obsahují bloky s 5 tvary v různých barvách. 100% bezpečné pro miminka – naše montessori hračka pro stohování a třídění tvarů je vyrobena z lehkého přírodního dřeva a netoxické barvy na vodní bázi. Malí s nimi mohou stavět, skládat, učit se tvary a barvy – naše geometrická hra je skvělým nápadem na dárky k 3. Tento senzorický třídicí blok pomáhá vašemu dítěti ovládat pohyby těla a rozvíjet jeho jemnou motoriku.
ZnačkaSweety Fox #ad
VýrobceBMS International #ad
Výška2.17
Délka11.81
Hmotnost0.88
Šířka2.76
Číslo díluKEERCIGA
ModelkaSF-ST-001

6. DQMOON

#ad

Dárek k 1. narozeninám pro chlapce a dívky, třídění tvarů předškolní s 6 robustními bloky pro 1-2 malé děti, Baby senzorická hračka od 1 roku, vánoční punčochy od 12 měsíců

#ad
DQMOON #ad - Jemné motorické schopnostihračky pro třídění tvarů pro malé děti a předškoláky podporují děti rozpoznávání barev a tvarů, bloky lze použít v jakémkoli směru nebo z něj. S touto inovativní hračkou montessori se děti mohou hravě naučit třídění tvarů a rozpoznávat barvy, která trénuje hmatový, protože má 10 robustních tvarů s jedinečnými texturami a kostku z gumových pásků.

Kojenecká hračka pro děti 12-18 měsíců, která je pohodlná a šetrná k pokožce, všechny hrany a vzory jsou leštěné do hladkého a zaobleného tvaru, má zaoblené rohy jsou měkké, nedá se snadno deformovat a poranit ruce dítěte. Perfektní jako dárek k prvnímu narozeninám vašeho dítěte, ke Dni Chlidren, chlapce a dívky. 6 robustních bloků je navrženo s fascinujícími texturami, které jsou obklopeny měkkými gumovými pásky, chlapce a dívky.

Trénuje jemnou motoriku prstů vašeho dítěte. Dětské senzorové hračkytoto je senzorická hračka, sluchový a vizuální vývoj vašeho dítěte. Dětská hračka pro batolata 12 měsíců. Je bezpečný a dobře vypadající, activity Cube hračka pro věk 1-2 miminka, chlapci a dívky. Hračky pro třídění tvarů pro 12-18 měsíců miminka, textura na kostce může zlepšit smyslové vědomí dítěte. Předčasné dětské vzdělávací hračkytato hračka pro třídění tvarů je koncipována tak, že gumičku zatlačí a vyjme.
ZnačkaDQMOON #ad
VýrobceDQMOON #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost0.57
Šířka4.72
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka2 roky záruka výrobce

7. Mailesi

#ad

9 kusů pestrých třídičů tvarů pro malé děti, motorická hračka jemná motorika předškolní dárek k učení, chlapce 1 2 3 roky, Montessori Baby hračka od 1 roku, dívky

#ad
Mailesi #ad - Děti se učí, jak hračky vytáhnout a pak je znovu nasadit, ale také jemnou motoriku a zručnost. Malé děti se mohou naučit přenášet hračky přes jednořadou stranu a pak s těmito víceřadými řadami vyrůst, která bude růst a vydrží do 10 měsíců. Různé barvy podporují vývoj zraku dítěte, představivost, sluch a koordinaci rukou a očí. Hra s gumovými pásy, třepání pro chrastítko a zkoumání tvarů trénuje dětský koncept prostoru, jak každou hračku vytáhnout a pak ji znovu vložit.

Pestrý gumový pásek je velmi měkký, během tažení nezraní ruku dítěte. Výzva na 2 různých úrovních naše nádoba na senzory pro miminka je obdélníková s elastickými pásky, aby se vyzvaly, takže je to určitě hračka, které jsou potaženy měkkou látkou.33 měkké rozmačkané senzorické míče sada hraček s kostkami se dodává se 3 měkkými smyslovými míčky. Dejte dítěti veselé výzvy tím, pomáhá při zkoumání textur a trénuje jemnou a hrubou motoriku. Předškolní hračka přinutí dítě mozek přemýšlet o tom, jedinečné tvary a textury bloků mohou podporovat smyslový vývoj.

Díky různým velikostem a texturám, tvarům a barvám je velmi zajímavé pro děti, údery, hází, snadno se čistí, uchopí, kope a rolí, ideální pro zoubky, že jde z ruky do ruky, snadno drží malé prsty. Bezpečný a vysoce kvalitní materiál bílý senzorový box je vyroben z abs materiálu bez bpa a odpovídá eu standardu pro hračky. Otevřená hračka tato hračka pro třídění ve tvaru miminka se skládá ze senzorického boxu s barevnými gumovými pásky, rozvíjí nejen své schopnosti řešit problémy a rozpoznávat tvary, 3 kusy měkkých silikonových hracích míčků pro děti a 6 kusů snadno uchopitelných senzorických stavebních kostek.
ZnačkaMailesi #ad
VýrobceMailesi #ad
Výška4.7
Délka4.7
Šířka7.1
Číslo díluSS02
ModelkaSS02

8. Honeysticks

#ad

Nejvyšší bezpečnostní standardy, Honeysticks Voskovky ze 100% včelího vosku balení 12 ks – netoxické od 1 roku pro malé děti – přírodní složky a potravinářské barvy

#ad
Honeysticks #ad - Naše včelí voskové pastelky jsou vyrobeny z udržitelných zdrojů a jsou 100% bez plastů. 12 vynikajících barev, které podporují fantazii – díky 12 pestrým barvám tyto tužky povzbuzují malé děti od 12 měsíců k tomu, aby jejich vnitřní umělce oživili. Tyto voskovky od 1 roku podporují vaše děti při naučení, 6 cm dlouhá a 2, 1 cm silná, takže malé ruce dobře drží a používají.

Od Öko-tex s nejvyšším stupněm hodnocení, velmi dobré A+. Výrobník vosku bez škodlivých chemikálií – silné pastelky honeysticks pro malé děti neobsahují chemické škodlivé látky, ucítíte rozdíl a vůni – žádné zbytky vosku, které se používají pro výrobu jiných voskových pastelek. Tužky dobře malují a pomáhají vašemu dítěti seznámit se s papírem – skvělý první umělecký zážitek pro vaše dítě nebo malé dítě! nezapomenutelné pro děti a naše planety – naším posláním ve společnosti honeysticks je vyvíjet ekologické výrobky, se kterými děti milují malování, bez nepříjemných látek, které se dnes nacházejí ve většině výrobků.

Každá z voskovek je 5, silný tvar. Vyrobeno v novém zélandu podle nejvyšších bezpečnostních standardů – nová formulace od června 2018: voskovky honeysticks jsou vyrobeny z přírodního včelího vosku a potravinářských barevných pigmentů. Vyrobeno pro malé ruce – perfektní první voskové pastelky – originální pastelky honeysticks pro miminka od 1 roku mají jedinečný, jak držet tužky také v dlani. Přísně testováno podle nejvyšších globálních bezpečnostních standardů, včetně EN71 EU a ASTM D-4236 USA. Protože jednou z obsažených látek těchto voskových pastelek je včelí vosk, parafínový vosk který je vyroben z petroleje a plniv, žádný chemický zápach.
ZnačkaHoneysticks #ad
VýrobceHoneysticks #ad
Výška2.4
Délka4.88
Hmotnost0.45
Šířka1.77
Číslo díluCB Orig
Modelka101

9. Simba

#ad

ABC duhová kulová věž, motorická hračka, 5 barevných úrovní, pojezdová dráha, 1 základna, 3 míče, hračka pro miminka, kulová dráha, 40 cm, od 12 měsíců, Simba 104010053

#ad
Simba #ad - Tak mohou děti hravě porozumět a učit se první souvislosti. Dva z nich jsou barevné, třetí je transparentní a uvnitř má zvonek. Transparentní míč přitom vydává ještě skvělé zvuky.

Hravě jsou dosaženy první cíle učení, objevují tvary a struktury a trénují koordinační vzorce. Věž má pět úrovní v barvách duhy. S duhovou kullerovou věží si děti užijí spoustu zábavy. Děti mohou míčky umístit na nejvyšší úroveň a sledovat, jak se tato úroveň kulturuje směrem dolů. Objevte svět s abc hravou! abc vzbuzuje s produkty vhodnými pro věk zvědavost kojenců a malých dětí ve věku 0–36 měsíců a podporuje přitom vývoj v prvních letech života. Duhová kulová věž abc má výšku 40 cm a je vhodná pro děti od 12 měsíců. V sadě jsou navíc obsaženy tři míčky.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška12.8
Délka4.72
Šířka10.24
Číslo dílu104010053
Modelka104010053
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Hooku

#ad

Hooku Montessori hračka, dárek pro dívky, UFO aktivní hračka, cestování, motorická hračka od 1 roku, chlapce, senzorická hračka pro děti

#ad
Hooku #ad - Hračka na cesty pro miminka dětské hračky od 1 roku jsou koncipovány tak, kreativnější, zda cestujete v letadle nebo na silnici, zábavné hrát si a zmírnit strach a stres kojenců a malých dětí. Vysokoteplotní dezinfekce, žádná deformace, zklidňuje kousání. Nenechte si ujít příležitost překvapit své dítě! Hooku activity hračka pro výuku dítěte se hodí na celou řadu svátků, vánočních dárků, velikonočních dárků, včetně dárků k narozeninám, novoročních dárků atd.

Early development & activity toyshooku montessori hračka baby toys s posuvným knoflíkem, měkké, tlakové bubliny na prsty, strukturované lano, smyslový výzkum a pohyb. Bezpečný a vysoce kvalitní materiálufo hračka pro miminka od 12 měsíců z kvalitního plastu ABS, měkká, netoxická, nebledne, bez BPA, hladký povrch a žádné hroty. Perfektní velikost všech částí dětské hračky udrží vaše dítě před nebezpečím udušení.

Perfektní dárky pro miminka od 1 roku hračka hooku ufo baby montessori s krásnými dárkovými boxy je krásným nápadem na dárek pro miminka. Houževnatost proti trhlinám, díly nespadají. Je jedno, aby děti byly inteligentnější, hračka pro cestování letadlem pro batolata usnadní něco udělat a pobavit vaše miminka. Montessori baby vzdělávací hračka 1 rok používá světlé barvy, snadno uchopitelná rukojeť. Vědecký design dítěte v souladu s růstem malých dětí ve věku 0 – 3 let je každý detail hračky dívky chlapec pečlivě vyvíjen jen pro lepší zážitek.
ZnačkaHooku #ad
VýrobceHooku #ad
Výška4.33
Délka4.92
Šířka4.72
Číslo díluAJM-DE-LLL-001
ModelkaMT033516
ZárukaČ