Top 10 Türbeschläge Antik – Sady dveřních klik

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KLEHOPE

#ad

Koupelnové kliky délka je 220 mm, litinové dveřní kliky, garáže, skříně, KLEHOPE Rukojeť pro posuvné dveře, černé se používá pro dveřní kůlny

#ad
KLEHOPE #ad - Upgrade a zesílení: nábytkové rukojeti mají celkovou délku 220 mm, maximální tloušťka rukojeti dosahuje 2 cm a vnější strana má antickou vrstvu laku, která nekoroduje potem a může zachovat zářivé barvy i po delší době.

Jedinečný design: jednoduchý design, zesiluje rustikální šarm vrat do stodoly, retro a elegantní styl, tmavě hnědá železná podlaha dveřní madlo se hodí ke každému dekorativnímu stylu. Použití: kliky dveří lze použít v kancelářích, velmi dobře se hodí pro dveře stodoly, bytech, dveře skříně, vrata, hotelech atd. Plotové dveře a jiné posuvné dveře.

Velký prostor držáku: kliky dveří jsou bezpečné a snadno ovladatelné, design kliky dveří je velmi praktický, prostor držáku je dostatečně velký a instalace je jednoduchá a musí se upevnit pouze šrouby. Vysoce kvalitní materiál: rukojeť pro posuvné dveře používá vysoce kvalitní litinu, ruční výrobu, silný a trvanlivý povrch je matný, což nevybledne a nerezaví.
ZnačkaKLEHOPE #ad
VýrobceKLEHOPE #ad
Výška0.04
Délka8.66
Hmotnost0.95
Šířka8.66

2. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Dveřní madlo 190 mm Kované železo Rukojeť Klika dveří Černá Dveřní klika Ocelová dveřní klika Držadlo Rukojeť Dveřní kování Dveřní kování Posuvné dveře Nábytková

#ad
KOTARBAU #ad - Rukojeť doplňuje vybavení místností jako např. TechnickÉ Údaje: barva: černá – tloušťka materiálu: 2, 8 mm – montážní otvory: 5, 5 mm – ramínko: 8, 8 mm – montážní deska: 190 x 35 mm – vzdálenost mezi deskou a třmenem: 29 mm – materiál: ocel – hmotnost: 183 g.

Všechny výrobky kotarbau jsou opakovaně kontrolovány a hodí se pro použití v průmyslu i pro soukromé použití. Výběr materiálu způsobuje, že kování dveří je odolné vůči povětrnostním faktorům. Kotarbau již léta spolupracuje s mnoha velkými i malými podniky. Estetika – výrobek je nejen masivní, kteří od výrobku očekávají nejen odolnost, ale také kladou důraz na jeho starožitný tvar. Rukojeť je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru.

Důvěra značky – kotarbau je celoevropsky uznávaná značka a ručí za kvalitu, bezpečnost, ale především za přesnost. Zboží slouží jako rukojeť pro zavírání a otevírání např. Dveří. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme lídrem ve výrobě řemeslných dílů. Rukojeť se vyznačuje masivní, odolnou konstrukcí. Výrobek se velmi snadno montuje na všechny povrchy, jako je plast, dveře, kov.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška8.39
Délka1.54
Hmotnost0.4
Šířka2.13
Číslo dílu05907465904001
Modelka05907465904001

3. UHRIG

#ad

UHRIG Retro klika dveří z kovaného železa – pozinkovaná souprava – klika dveří – kování – rustikální – pár tlakačů ve starožitném designu

#ad
UHRIG #ad - Kliky masivní dveřní soupravy jsou 140 mm dlouhé. Tloušťce křídla dveří 70 mm. Uhrig – váš specializovaný obchod s dlouholetými zkušenostmi. Vnitřní a venkovní: díky trvanlivému materiálu se rukojeť železné brány hodí jak pro vnitřní dveře, tak i pro venkovní použití.

Pro pokojové dveře nebo vstupní bránu. Robustní a vyrobeno s láskou k detailu. Ať už pro vstupní brány, zahradní vrata nebo domovní dveře. Mnoho možností: naše sada klik dveří je vhodná jak pro vnitřní, pokojové dveře, tak i pro venkovní použití. Mnohostranně použitelný: díky vintage vzhledu se robustní, venkovského domu, nerezová souprava s tlačítky hodí zejména do starého bytu, zahradní brány, zahradního domku a kůlny.

Rozsah dodávky: 2 x tlačítko vlevo a vpravo & 1 x 8 mm čtyřhran oboustranně upevněné pomocí šroubu. Posuvník dveří lze použít při maximální tloušťce zámku, resp. Pičková kvalita. Jedinečný starožitný vzhled: konec s nudným standardem. Tato ušlechtile kovaná, nádherná klika Hoftor v rustikálním retro designu upoutá pozornost.
ZnačkaUHRIG #ad
VýrobceEisen-Kunst #ad
Výška0
Délka0.31
Hmotnost1.1
Šířka0.04
Číslo dílu#910

4. Ventano

#ad

Kliky a rozety pro cibule – černé železo – pravá ruční práce, Ventano Starožitné dveřní kování, sada klik dveří

#ad
Ventano #ad - Reprodukace starožitného dveřního kování pokoje: ze železa, model 1890, černé, zakladatelská doba, pravá ruční práce !. Příslib kvality: nejlepší kvalita manufaktury - skutečná ruční práce.

Fakta: klika dveří: délka 150 mm vzdálenost od dveřního křídla, hrana na straně dveří: cca 50 mm, vnější hrana: cca 78 mm vzdálenost od dveřního křídla, rozeta pro kliku dveří a klíčovou dírku: průměr: 68 mm. Rozsah dodávky: 2 rozety klik | 2 rozety klíčů | 2 dveřní kliky s keramickými pouzdry, bílá | 1 čtyřhranný kolík vhodný pro tloušťku křídla dveří 40 mm | 1 sada šroubů. Otvor na klíč: bunbart bb | Německý standard pro pokojové dveře.
ZnačkaVentano #ad
VýrobceVentano #ad
Hmotnost2.31

5. UHRIG

#ad

UHRIG Klika dveří v retro vzhledu – vintage sada – dveřní klika v antickém designu – nostalgická dveřní rukojeť – rustikální kompletní sada pár

#ad
UHRIG #ad - Snadná montáž na dveře o tloušťce 25 až 75 mm. Jedinečný starožitný vzhled: konec s nudným standardem. Interiérové a venkovní: díky trvanlivému materiálu se železná dveřní klika hodí jak pro vnitřní dveře, tak i pro venkovní použití.

Tato ušlechtile kovaná, překrásná dveřní klika v rustikálním retro designu upoutá pozornost. Pičková kvalita. Pro každou tloušťku dveří: tuto univerzální kliku dveří lze plynule nastavit pomocí stavěcí šroubu. Mnohostranně použitelné: díky historickému vzhledu se robustní nerezová souprava hodí zejména k bytům staré stavby, venkovským domům, zahradním domkům nebo kůlnám.

Robustní a s láskou k detailu. Kompletní sada: součástí dodávky jsou 2 × 145 mm, 4 × rozety s průměrem 50 mm, 2 × ložiskové zdířky, 1 kus 8 × 100 mm čtyřhran a všechny potřebné šrouby. Pro pokojové dveře nebo venku na zahradě. Velmi snadná montáž.
ZnačkaUHRIG #ad
VýrobceEisen-Kunst.de GmbH #ad
Výška0
Délka5.71
Hmotnost1.65
Šířka0.08
Číslo dílu#517

6. XFORT

#ad

Internal Door Handles Sets with Rustic Design, Door Handles, Door Handle Set, XFORT® One Pair Black Antique Fleur De LYS Latch Handle, Door Furniture Internal, Door Handles Internal, Indoor Handles

#ad
XFORT #ad - Schlösser und Riegel separat erhältlich. Die xfort innentürgriff-sets rotieren ausreichend ohne Probleme oder Kleben und sind gleichzeitig stark genug, um sicherzustellen, dass sie nicht reißen. Die innentürgriffe werden mit einem röhrenförmigen Türriegel nicht im Lieferumfang enthalten verwendet, um das Öffnen und Schließen der Türen zu ermöglichen.

Anwendung: diese türgriff-innen-sets bieten eine verriegelung für innentüren, wo keine verriegelung erforderlich ist. Aussehen: diese xfort türgriffe im inneren verfügen über ein rustikales verziertes Design, das Ihrem Zuhause Charakter und Tiefe verleiht. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions. Funktion: die inneren türgriffe werden hauptsächlich für wohnräume verwendet, um den riegel zu lösen, da sie für Türen gedacht sind, die keine Verriegelung benötigen.

Durch herunterdrücken auf den Türgriff wird die Spindel gedreht, sodass Sie den Raum betreten oder verlassen können. Die türgriffe sind für alle Arten von Holztüren im Innenbereich geeignet. Bedienung: diese innentürgriffe bieten eine reibungslose und reibungslose Bedienung Ihrer Verriegelungen. Die strukturierte oberfläche des Innentürgriffs verleiht ihm eine antike Qualität, die einfach bezaubernd ist.
ZnačkaXFORT #ad
VýrobceMaher London Ltd #ad
Hmotnost2.23

7. Beschläge Hamburg

#ad

Dark Antique Steel, Beschläge Hamburg Dveřní kliky Emily ART 70-07Z DAS BB – kliky dveří s rozetami pro pokojové dveře – klika dveří pro vnitřní dveře

#ad
Beschläge Hamburg #ad - Klika dveří má charakteristické rýhy v ruce. Standardní: rozety mají odstup otvorů 38 mm, jedná se o standardní rozměr v Německu. Nadčasový a elegantní: tato souprava druků ze zamak/hliníku patří ke klasikám Art Deco.

Funkce podle míry: vysokopříčná pružina sady pokojových dveří zajišťuje, že klika dveří nemůže viset – spolehlivá, s dlouhou životností a pohodlná. Upoutá pohledy na každé dveře pokoje: sada rozet se skládá z rozety tlačítek a klíčů, kliky dveří a upevňovacího materiálu pro dveře.

Kování pokojových dveří je vhodné pro všechny německé zámky DIN. Pružinového držáku, 4 x šrouby do dřeva, 2 x rozety s barevnými vousy 52 x 9 mm, 2 x vruty, 2 x průchozí šroubení a 1 x čtyřhran 8 x 8 mm. Rozsah dodávky: 2 x klika délka: 125 mm s rozetami 52 x 9 mm vč. Posunovače jsou pevně spojeny s rozetami a mají pružinu.
ZnačkaBeschläge Hamburg #ad
VýrobceBeschläge Hamburg #ad
Hmotnost1.32

8. MS Beschläge

#ad

MS Beschläge Souprava s dlouhým štítkem Zamak klika dveří Antik šedá Dveřní kování Štít Souprava Okenní klika Model Wolfsburg barevné vousy

#ad
MS Beschläge #ad - Znaky kvality kliky dveří: posuvník uložený pevně otočně - plný materiál zamak - s pružinou pro zvedání a vratnou pružinou BB a PZ 8-72 mm - WC 8-78 mm - delší čtyřhranné kolíky pro pastelky a profilové válce klik dveří najdete pod následujícím ASIN B089WFN3ZQ.

Jedná se o model wolfsburg v módní a stylové barvě antická šedá. Nabízíme vám opticky i vysoce kvalitní soupravy dlouhých štítků ve 3 známých tvarech zámku a k tomu vhodnou okenní kliku. Veškeré zboží se dodává včetně upevňovacích šroubů – Všechny další údaje a rozměry najdete níže v informacích o výrobku. Znaky kvality okenní kliky: 45° rastr - kovová spodní konstrukce - vzdálenost otvorů 43 mm a 7 x 35 mm čtyřhranná v německé normě.
ZnačkaMS Beschläge #ad
VýrobceMS Beschläge #ad
Výška2.56
Délka9.25
Šířka1.77
ModelkaDG.105

9. CCJH

#ad

1 STÜCK Retro Türgriff für Scheunentor Möbelbeschläge, Schwarz Türzuziehgriff 30 CM / 12 Zoll

#ad
CCJH #ad - Bei fragen wenden Sie sich bitte innerhalb von 24 Stunden an uns. Berragender service 1 jahr garantie und aufmerksamer Kundenservice. Verpackung 1pc retro türgriff für Holztür inklusive Schrauben. Abmessung länge: 30 cm, durchmesser der Endkappe: 7 cm. Umfassende nutzung einfache installation und exquisites Erscheinungsbild, geeignet für Schiebetüren, Weinkeller, Gartenhäuser, Garage usw. Details marke: ccjh; farbe schwarz; Material: Hochwertiges Eisen haltbarer.
ZnačkaCCJH #ad
VýrobceYBT #ad
Výška0.39
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka2.76
Číslo díluYBTDHGD02
ModelkaYBTDHGD02

10. goldenwarm

#ad

Goldenwarm 2 kusy kované železné posuvné dveře klika dveřní klika stodola klika rukojeť tažná rukojeť dveřní kování kování dveří Barn posuvné dveře rukojeti černé 03T3: 203 mm

#ad
goldenwarm #ad - Snadná montáž: upevňovací materiál je součástí dodávky. RozmĚry: celková délka 247 mm, vzdálenost otvorů 203 mm, výška 60 mm. Pokud chcete použít pro silnější tloušťku, můžete si koupit několik delších šroubů, aby se vešly do dveří.

Multi pouŽitÍ: Úchyty vrat ve vintage stylu se hodí pro vrata do stodoly, garážových vrat, posuvných dveří nebo plotových vrat atd. Sada obsahuje 2 černé dveřní kliky a šrouby pro upevnění na dřevo nebo jiné ploché povrchy. Instalace nevyžaduje žádné speciální dovednosti a nástroje. Dveřní kliku lze použít v interiéru i exteriéru. Masivní kované železo: vyrobeno z masivního kovaného železa, rukojeť má trvanlivé, korozivzdorné povrchy černý povrch.
Značkagoldenwarm #ad
Výrobcegoldenwarm #ad
Výška3.15
Délka10.63
Hmotnost2.03
Šířka3.15
Číslo díluLS03T3BK-2 pack DE
ModelkaLS03T3BK-2 pack DE