Top 10 Wandstrahler Up Down Innen – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Kompatibilní s Amazon Alexa Echo, až 16 milionů barev, Philips Hue White & Color Ambiance Resonate nástěnné svítidlo pro venkovní použití, Echo, stříbrné 710lm, ovládání přes aplikaci, stmívatelné

#ad
Philips Hue #ad - Jednoduché nastavení: světlo lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Vysoká svítivost a robustní design spojeny: naprogramujte světlo na základě časů pro automatické zapnutí a vypnutí světla.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Personalizované osvětlení: zažijte s žárovkami hue příjemné, teplé bílé světlo a dodejte svému domovu díky plynulému stmívání dokonalou atmosféru. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G.

Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Třída ochrany ip44 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je nástěnné svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Generace.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška2.79
Délka1.44
Hmotnost0.95
Šířka1.86
Číslo dílu915005843001
Modelka915005843001
ZárukaZáruka výrobce.

2. Feallive

#ad

Pro obývací pokoj, nástěnná lampa s akumulátorem s vypínačem Touch Control 3 stupně jasu, Feallive Nástěnné svítidlo uvnitř s detektorem pohybu, bezdrátová nástěnná, chodbu, otočné o 360°, schodiště

#ad
Feallive #ad - Součástí dodávky je kabel typu c, dobíjecí baterie 1800 mah přes USB, což činí váš život volnější a flexibilnější. Světlo + senzor těla: vestavěný senzor pohybu, podle okolí světla a pohybu osoby, aby se světlo automaticky přizpůsobilo. 3 režimy osvětlení: zapnuto, konstantní režim, pokud je někdo rozpoznán v okruhu 3 metrů, režim vypnutý, světlo je vypnuto, v tmavém prostředí, světlo se automaticky zapne a po 30 sekundách opět vypne, off, světlo se po zapnutí vždy rozsvítí, automatický režim, všechna tlačítka nejsou k dispozici.

Horní a spodní dvojitý světelný zdroj: toto vnitřní nástěnné svítidlo s teplotou barvy 3000 k a designem horního a dolního zdroje světla můžete použít samotný horní nebo spodní světelný zdroj nebo horní a spodní světelný zdroj současně podle vašich přání a potřeb, abyste dosáhli řady kombinací světla, 3 možnosti jasu, můžete také nastavit jas horního a spodního zdroje světla, učiníte svůj život pestřejší a zajímavější. Snadná instalace, takže můžete nastavit směr a úhel světla podle libosti, není nutné vrtat otvory nebo používat šrouby, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům na osvětlení.

Když světlo ztlumí a lidé se pohybují, světlo se automaticky zapne, v automatickém režimu má toto nástěnné svítidlo dvojí funkci světelného a tělesného senzoru, vzdálenost 3 metry, úhel snímání 120 stupňů, což může ušetřit energii. Lepidlo 3m umožňuje snadné nalepení světla na každou hladkou stěnu, otočné o 360 stupňů: Toto nástěnné svítidlo pro vnitřní použití je otočné o 360 stupňů, které jsou pohodlné a krásné. Vestavěná baterie: vestavěná, se kterým můžete baterii kdykoli nabít bez připojení k napájení, indikátor se při nabíjení rozsvítí červeně a při plném nabití automaticky zezelená.
ZnačkaFeallive #ad
VýrobceFeallive #ad
Výška3.15
Délka3.86
Hmotnost0.44
Šířka1.69
Číslo díluDS196
ModelkaDS196

3. Klighten

#ad

Obývacího pokoje, schodiště bílá, Klighten Nástěnné svítidlo 30 W vnitřní LED 83 cm nástěnná lampa Up Down nástěnné osvětlení teplá bílá 3000 K do ložnice, chodby

#ad
Klighten #ad - Příjemný světelný efekt nástěnné svítidlo up & down krásně svítí nahoru a dolů a šíří díky nepřímému záření CRI > 80 homogenní teplé bílé světlo cca 3900 lumenů, 3000 K, který chrání vaše oči. Můžete jej nainstalovat horizontálně nebo vertikálně, abyste si vytvořili svůj vlastní styl.

Moderní módní jednoduchý designdesign bílého nástěnného svítidla je jednoduchý a elegantní/elegantní, můžete jej použít jako dekorativní bílou nástěnnou lampu na pozadí. 4. Pemiová kvalita tato dekorativní nástěnná lampa je vyrobena z čistého hliníku. Iroké spektrum použitívnitřní nástěnná lampa se hodí pro obývací pokoj, chodbu, ložnici, pracovnu, kommodel nebo jiné vnitřní osvětlení, schodiště, koupelnu, příležitosti a dekorace.1

1. 5. 2. Led ovladač je odolný proti zkratu. Snadná instalacenástěnné světlo se snadno montuje podle našeho návodu k obsluze, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka. Krásný a moderní, vhodný pro každý styl bydlení. 3.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška1.38
Délka32.68
Hmotnost3.31
Šířka3.54

4. EGLO

#ad

E27, EGLO Nástěnná lampa uvnitř Townshend, vintage nástěnné světlo s dřevěnými trámy, retro nástěnná lampa ze dřeva a kovu v černé barvě

#ad
EGLO #ad - Vhodná pro jakýkoli světelný zdroj s paticí e27 energetická třída a ++ až B, maximální příkon 10 W na patici. Rozměry: výška: 21, délka: 6, 5 cm, 5 cm, výstupek: 19 cm.

Stmívatelné v závislosti na použitém světelném zdroji. Moderní směs materiálů z masivních, lehkých trámů ze skutečného dřeva a černé oceli dává této lampě skvělý vintage vzhled. Vyobrazené vlákno Žárovka není součástí dodávky a je k dispozici samostatně pod „EGLO 11555“. Stylová průmyslová stěnová lampa pro vnitřní použití, jídelna, jako je obývací pokoj, ložnice, kuchyň nebo chodba.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška8.46
Délka7.09
Hmotnost1.04
Šířka2.56
Číslo dílu32917
Modelka32917
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. HYDONG

#ad

Moderní design, bodové světlo, 7 W bílé sádrové světlo, HYDONG LED nástěnné svítidlo uvnitř, nástěnná lampa, chodby, teplá bílá do koupelny, LED světlo nahoru a dolů, obývacího pokoje, ložnice

#ad
HYDONG #ad - Teplé bílé světlo vytváří měkkou, která je perfektní pro obývací pokoj, ložnici a chodbu. Záruka a servis: 18měsíční záruka na bezstarostný produkt zaručuje dlouhotrvající požitek z vašeho nákupu.

Ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod návodem odborníka. Všechny úpravy jsou součástí dodávky. Velikost prvku: led nástěnné svítidlo tělo: šířka 200 mm x hloubka 85 mm x výška 120 mm. Snadná instalace: nástěnné svítidlo lze snadno namontovat podle našeho návodu k obsluze. V případě dotazů se nejprve obraťte na prodejce. Měkké a pohodlné světlo: naše nástěnné svítidlo se dodává s kvalitní 7w g9 led lampou.

Lze použít jako noční světlo, teplou atmosféru, atmosféru světla. Typ žárovky: 7w g9 led osvětlení 700 lm velikost: 18, 6 x 64, 5 mm lze vyměnit sami. Módní jednoduchý design: toto nástěnné svítidlo ze sádry má elegantně zakřivený tvar, díky vynikajícímu řemeslnému umění je povrch hladší, stylový a není staromódní, vhodné pro většinu stylů zařízení.
ZnačkaHYDONG #ad
VýrobceHYDONG #ad
Výška3.3
Délka7.8
Hmotnost2.2
Šířka4.5
Modelkawall lights-02

6. Klighten

#ad

Teplá bílá 3000K, sada 4 B07QM5P6NH, Aipsun LED vestavné reflektory

#ad
Klighten #ad - 3. Einfache installation diese innen wandleuchte wird installiert und durch Wandmontiert, die sehr einfach ist. 1. Austauschbare g9-glühlampe einzigartiges entwurf, der Lampenschirm kann direkt entfernt werden, der Innenraum ist eine austauschbare G9-Birne.

6. Hinweiswenn die glasabdeckung zerbrochen ist, kontaktieren Sie uns bitte für kostenlosen Ersatz. Außerdem der funktion als Beleuchtung kann es als Dekoration-Licht sein. 4. Schlicht moderner stildiese leuchte sieht elegant und modern aus. Das paket enthält Montagezubehör und Montageanleitung.

Birnenart: 9w g9 led beleuchtet 650LM kann durch selbst ersetzt werden. 5. Outdoor & indoor geeignetdiese wasserdichte led wandleuchte kann im Freien im Park, Balkon, Schlafzimmer, Garten ect installiert werden. Es ist auch für den Innenbereich wie Wohnzimmer, Hotel, Flur. 2. Größe des elements led-wandleuchte körper: breite 100 mm x tiefe 100 mm x Höhe 100 mm.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.68
Šířka3.94
Modelka9208-3000K

7. Philips Hue

#ad

Až 16 milionů barev, černé, Philips Hue White and Color Ambiance LED nástěnné svítidlo Impress úzké, kompatibilní s Amazon Alexa, pro venkovní použití, stmívatelné, ovládání přes aplikaci

#ad
Philips Hue #ad - Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Jednoduché nastavení: světlo lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Třída ochrany ip44 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je nástěnné svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Vysoká svítivost a robustní design spojeny: naprogramujte světlo na základě časů pro automatické zapnutí a vypnutí světla.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška9.45
Délka4.72
Hmotnost3.53
Šířka5.55
Číslo dílu1742930P7
Modelka915005730601
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Philips Hue

#ad

Philips Hue Venkovní nástěnné svítidlo White & Color Ambiance Resonate 1 180 lm, chytré ovládání světla přes jazyk nebo, stmívatelná nástěnná lampa pro světelný systém Hue s 16 miliony barev

#ad
Philips Hue #ad - Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání nástěnného svítidla Hue a jiných svítidel. Generace, echo Plus a Echo Show 2.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace lze nástěnnou lampu Hue LED ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Personalizované nástěnné osvětlení: díky kvalitnímu krytu je nástěnné LED svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem a je tak ideální pro venkovní použití. Inteligentní osvětlení: venkovní svítidlo hue led lze v aplikaci automaticky zapnout nebo vypnout díky personalizovaným časovým plánům – pro obydleně vypadající domov.

Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelné, stmívatelné venkovní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška2.79
Délka1.44
Hmotnost0.95
Šířka1.86
Číslo dílu915005842901
Modelka915005842901

9. HOFSTEIN

#ad

Bez, moderní nástěnné svítidlo se světelnou hrou na stěně, HOFSTEIN Nástěnná lampa Teramo ze skla ve zlaté barvě, vnitřní nástěnné svítidlo s efektem vzhůru a dolů se vzhledem zlatého listu, 1 x E14

#ad
HOFSTEIN #ad - PouŽitÍ: umístěte toto nástěnné svítidlo do svých místností. Zvláštnosti: vnitřní nástěnná lampa vytváří nepřímé světlo. Dodává se bez světelného zdroje. Zvláště nápadný je strukturovaný, zlatý povrch.

Rovka není součástí dodávky. Září zlatem a všude upoutá pozornost. Materiál: nástěnné svítidlo s led diodami je vyrobeno ze skla. Zlatá barva má skutečný vintage efekt. SvĚtlo: do venkovní nástěnné lampy je integrována objímka e14, která je vhodná pro světelné zdroje LED, ekologické halogenové žárovky nebo energeticky úsporné prostředky. Je vhodné jako nástěnné svítidlo do obývacího pokoje, jako nástěnné bodové světlo do kuchyně, jako lampička na čtení na stěnu nebo jako nástěnné svítidlo s LED osvětlením.

Designové nástěnné místo: toto podlouhlé nástěnné svítidlo upoutá pozornost ve vašich místnostech. Po zapnutí vytváří svítidlo krásný efekt nahoru a dolů na stěnu. Vy sami rozhodnete výběrem světelných zdrojů, jak světlé chcete mít ve svých místnostech.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
VýrobceHOFSTEIN #ad
Výška27
Šířka15.5
Číslo díluHofstein
ModelkaH169668

10. K-Bright

#ad

Venkovní nástěnné svítidlo, 3000 K, K-Bright 4 kusy LED nástěnných svítidel vnitřní/venkovní 12 W nástěnná lampa nahoru a dolů nastavitelný světelný paprsek, IP65 pro obývací pokoj,, teplá bílá

#ad
K-Bright #ad - Vysoká odolnost vůči vodě vodotěsnost ip65, obývací pokoj, balkon, lze použít uvnitř nebo venku, schodiště, ložnici, chodbu, koupelnu, terasu atd.

Perfektní světelná dekorace měkké a teplé LED osvětlení zajišťuje příjemnou atmosféru. Vhodné pro mnoho stylů dekorací. Nástěnné svítidlo má jednoduchý a elegantní design a lze jej kombinovat s jakýmkoli stylem dekorace. Nastavitelný úhel vyzařování s nastavitelným úhlem vyzařování můžete nastavit úhel vyzařování ze nástěnného svítidla. Snadná instalace s podrobnými pokyny k instalaci je instalace bez použití příliš velkého množství nástrojů jednoduchá.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost6.28
Šířka3.94
Číslo díluK-F-4X12W-WYM-3000K
ModelkaA310