Top 10 Wasserhahn Aufsatz Schwenkbar – Perlátory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GEERDAN

#ad

Mosaz, otočný o 1440 stupňů, Otočný multifunkční prodlužovací kohoutek, kuchyně prodyšná, multifunkční prodlužovací kohout se 2 stříkacími poutky, regulátor proudu do koupelny, otočný vodovodní kohoutek

#ad
GEERDAN #ad - Vysoce kvalitní materiál stříkací filtr vodovodní kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní masivní mosazi a kvalitního ABS, bez hluku. Denní rez, vodovodní kohoutek s rozprašovacím filtrem zaručuje dlouhou životnost. Nástavec na vodovodní kohoutek nenáročný na údržbu a odolný proti korozi díky kvalitnímu chromování.

Snadná instalace 1440° regulátor proudu je vhodný pro 99% vodovodních kohoutků, lze přímo na vodovodních kohoutcích s vnitřním závitem 20 mm, se kterým lze nastavit těsnost, 22 mm a vodovodní kohoutek s vnějším závitem 24 mm. Velmi užitečné pro čištění zubů, mytí vlasů nebo oplachování. Flexibilní otočení o 1440°prodloužení vodovodního kohoutku je navrženo s pohyblivým kovovým ramenem se čtyřmi nastavitelnými úhly, z nichž každá je o 360 stupňů. Režim pěny je vodní sloupec, voda je měkká a nestříká a je bohatá na bubliny. Současně je prodloužení vodovodního kohoutku pohodlnější čištění dřezu.

Vhodné pro mnoho účelůkuchyňská baterie, jednoduše pro děti, na čištění rukou a ovoce a zeleniny; pro umyvadlo v koupelně si můžete snadno umýt vlasy a obličej. V balení se nachází imbusový klíč, takže vodovodní kohoutek při používání snadno neprohýbá a 3 x O-gumové těsnění. 2 druhy režimů vypouštění vody vodovodní kohoutek gluckaro má režim bublin a sprchový režim. Režim sprchy je sprcha, která má silný tlak a silnější splachovací sílu, režim regulátoru proudu lze podle libosti přepínat otáčením trysky doleva a doprava, aby vyhovoval vašim různým potřebám vody.
ZnačkaGEERDAN #ad
VýrobceLUOJINCVBUP #ad
Výška14.57
Délka37.4
Šířka16.54
Číslo díluYCSLT001
ModelkaSLT

2. SCHLOSSWOLKE

#ad

SCHLOSSWOLKE Prémiový 1440° nástavec na vodovodní kohoutek otočný s montážním nářadím | 2 režimy | regulátor proudu | filtr na vodovodní kohoutek | nástavec na vodovodní kohoutek | perlátor |

#ad
SCHLOSSWOLKE #ad - Spora vody: díky dvěma režimům stříkání v otočné hlavě o 360° lze efektivně šetřit vodu. Snadná instalace: díky dodávaným těsněním se nástavec na vodovodní kohoutek hodí na většinu standardních vodovodních kohoutků a díky dodávanému nářadí se snadno instaluje.

V případě dotazů nebo problémů nás neváhejte kontaktovat a my Vám umožníme bezplatné vrácení včetně náhrady. Schlosswolke slibujeme: stojíme za našimi produkty. Otáčení o 360 stupňů: prodlužovací kohout umožňuje flexibilní přizpůsobení průtoku vody je ideální pro různé potřeby čištění, jako je mytí nádobí a péče o tělo. Vysoce kvalitní materiály: materiál odolný vůči korozi a korozi zaručuje dlouhou životnost, spolehlivost a zabraňuje předčasnému zvápenatění.
ZnačkaSCHLOSSWOLKE #ad
VýrobceSCHLOSSWOLKE #ad
Výška0.98
Délka3.74
Šířka1.57
Modelka2

3. vvhippo

#ad

Nástavec na vodu, kuchyň a koupelnu černý, regulátor proudu se směšovací tryskou, vodovodní kohoutek, univerzální perlátory pro vodovodní kohoutky, 2 paprsky, Vodovodní kohoutek s provzdušňovačem, úsporný sítorový regulátor otočný o 1440°

#ad
vvhippo #ad - Otočný ventilátor pro kuře 1440° velké úhlové otáčení usnadňuje mytí obličeje a očí pomocí adaptéru na vodovodní kohoutek. Tyřvrstvá filtrace odstraňuje nečistoty a může ušetřit vodu a peníze. Dodává se s 2 podložkami pro lepší utěsnění. Pokud má váš vodovodní kohoutek vnitřní závit, použijte prosím před instalací adaptér adaptér je součástí dodávky.

Zkontrolujte prosím typ a průměr vašeho vodovodního kohoutku a vyberte si vhodnou podložku. Měkký proud bublin a silná stříkací sprcha. Vysoce kvalitní materiál prodloužení vodovodního kohoutku pro umyvadlo je vyrobeno z hliníkové slitiny. Režim soft bubble stream se hodí k mytí rukou, obličeje a kloktání. Toto prodloužení vodovodního kohoutku má 2 rozhraní, která lze nastavit o 360° ve všech směrech, snadno ohnout nebo složit a pro snadné čištění mohou dosáhnout do každého rohu dřezu.

Velikost výrobku otočný ventilátor na vodovodní kohoutek je kompatibilní s většinou vodovodních kohoutků. Design s dvojitým venkovním režimemměkký proud bublin a silná stříkací sprcha. Ochrana proti korozi a korozi. Silný postřikovač má vysoký tlak vody, který může rychle umýt nádobí a odstranit skvrny a ušetřit vodu. Snadná instalace přímo ručně instalováno bez nářadí, během několika sekund.
Značkavvhippo #ad
Výrobcevvhippo #ad
Výška2.17
Délka4.13
Šířka2.36
Číslo dílunb1121
Modelkanb1121

4. ZEYXINH

#ad

Otočný nástavec na vodovodní kohoutek, 2 režimy výstupu vody do kuchyně/koupelny, regulátor proudu, ZEYXINH Multifunkční prodlužovací kohoutek otočný o 1440°, univerzální, otočný vodovodní kohoutek

#ad
ZEYXINH #ad - Odstraňte starý perlátorový kohoutek, vyberte vhodné těsnění. Upevněte kohoutek ve směru hodinových ručiček. Univerzální adaptér na vodovodní kohouteknáš otočný adaptér na vodovodní kohoutek je určen pro 99% vodovodní kohoutky. Snadná instalacenáš produkt je vybaven šestihranným klíčem pro lepší demontáž a instalaci.

Jednoduše otočte částí trysky a měňte podle libosti. Vnitřní a spodní závit je 20 mm, vhodné pro umyvadlové baterie. Použijte dárkové nástroje. Dva režimy vypouštění vodyfiltr na vodovodní kohoutek má dva různé režimy výstupu vody režim měkkých bublin a režim stříkání. Vysoce kvalitní materiál tento nástavec na vodovodní kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní mosazi. Tento spořič vody pro vodovodní kohoutky používá 4 vrstvy filtrů s vysokou hustotou, které dokáží odfiltrovat většinu vodních nečistot, a dostatečné vzduchové bubliny provzdušňovače vodovodních kohoutků mohou zabránit stříkání vody a současně šetřit vodu.

Vnitřní závit je 22 mm, vyberte si prosím vhodné těsnění podle typu vašeho vodovodního kohoutku. Tyři filtrační vrstvy odstraňují nečistoty a zajišťují zdraví. Plný rozsah pohybu vám umožňuje jednoduché oplachování/čištění dřezu, při mytí vlasů nebo obličeje se již neohýbejte přes pas, a děti se pohodlně umývají.
ZnačkaZEYXINH #ad
VýrobceZEYXINH #ad
Výška1.57
Délka4.13
Šířka2.17
Číslo dílu1440°
ModelkaSLT

5. DAMIII

#ad

Regulátor proudu se směšovací tryskou, univerzální perlátory pro vodovodní, 2 paprsky, vodovodní kohoutek, otočný o 1080°, úsporný regulátor proudění vody, Vodovodní kohoutek nástavec perlátoru

#ad
DAMIII #ad - Inovativní rotační design provzdušňovač vodovodního kohoutku je navržen s pohyblivým kovovým ramenem, lze jej použít s otočením o 1080 stupňů, rozprostírá se do každého rohu dřezu pro snadné čištění. Dlouhá životnost a světlá jako nová. Kompatibilita: otočný regulátor proudu kohoutku je kompatibilní s většinou vodovodních kohoutků.

Pro přepnutí režimu průtoku vody jednoduše otočte část trysky. Vhodný typ: vodovodní kohoutek s vnějším závitem 20 mm, 22 mm a vodovodní kohoutek s vnitřním závitem 24 mm Dodává se se 3 podložkami pro lepší utěsnění. Při utahování úst šroubu doporučujeme doma použít velký náhradní klíč, aby se dosáhlo lepších výsledků. Snadná instalace vodovodní kohoutek se stříkacím filtrem je kompatibilní s většinou vodovodních kohoutků a lze jej instalovat přímo na vodovodní baterie s vnějším závitem 20/22 mm nebo vnitřním závitem 24 mm.

Vysoce kvalitní nástavec na vodovodní kohoutek hlavní těleso regulátoru proudu kohoutku je vyrobeno z kvalitní mědi, není snadné pěstovat bakterie a je odolné proti opotřebení. Zkontrolujte prosím typ a průměr vašeho vodovodního kohoutku a pak vyberte vhodnou podložku. Dva režimy průtoku vodyperlátory lze nastavit na dva různé režimy průtoku vody: měkký proud bublin a silný oplachovací sprej. Kombinuje se s gumovými těsněními a neprotéká vodou.
ZnačkaDAMIII #ad
VýrobceDAMIII #ad
Výška1.97
Délka3.94
Šířka2.36
Číslo dílust321
Modelkast321

6. Hibbent

#ad

360° schwenkbarer Küchenspüle, Hibbent Wasserhahn-Strahlregler, Aufsatz, großer Winkel-Spülbecken-Sprühkopf, Dual-Funktions-2-Flow-Sprühkopf, Wasserhahn-Ersatzteil 55/64 Zoll Innengewinde, Chrom

#ad
Hibbent #ad - Großer winkel-drehungder verbesserte große Drehwinkel ermöglicht den Wasserfluss in jede Ecke des Waschbeckens, wodurch es sehr bequem zu waschen und zu reinigen ist. Der strahlregler mit zwei Funktionen kann an Küchen-, Badezimmerarmaturen und Waschtischarmaturen angebracht werden.

Erhöhen sie den wasserdruck: schwenkbarer wasserhahn-belüfter-Aufsatz verhindert, verbessert den Wasserdruck, und die Luft wird mit Wasser gemischt, das Wasser fühlt sich weich an, dass Wasser fließt, die Reinigung ist bequemer. Wenn ihr wasserhahngewinde weiblich ist, der dazu passt. Im lieferumfang sind die Buchse auf Stecker enthalten. Doppelfunktion 2 durchflusssprüher der hibbent küchenarmaturen-Belüfter hat 100 % Auslaufsicherheit, drehen Sie den unteren Teil und wechseln Sie den weichen Luftblasenstreus, um einen starken Sprühstrahl mit 360-Grad-Drehgelenk umzuwandeln.

Einfach zu installieren der küchenarmaturen-belüfterverlängerung hat ein Innengewinde, können Sie den Adapter wählen, das für Außengewinde-Wasserhahn passt. Aus massivem messing: der 360-grad-strahlregler ist aus messing mit chrom-Finish, Spültischarmaturen, das Wasserdruckänderungen und täglichem Rost standhält.
ZnačkaHibbent #ad
VýrobceHibbent #ad
Výška1.6
Délka2.8
Šířka2.8
ModelkaFA23F-C

7. CHYEEH

#ad

Regulátor proudu, koupelnu, vodovodní kohoutek, provzdušňovač, prodloužení kohoutku, CHYEEH Otočný vodovodní kohoutek, otočný o 1440°, vodovodní kohoutek, nástavec pro kuchyň

#ad
CHYEEH #ad - Energeticky úsporný filtr vodovodního kohoutku: tento úspora vody pro vodovodní kohoutek má filtr s vysokou hustotou, vodního kamene a nečistot, zajišťuje měkký průtok vody, který odfiltruje největší část sedimentu, perlátor vodovodního kohoutku může zabránit dostatečnému vyfukování vody.

Můžete měnit podle libosti tím, že jednoduše otočíte tryskovou část, perlátor vodovodního kohoutku lze přizpůsobit vašim potřebám. Etří 30 % – 70 % vody než běžné kuchyňské provzdušňovače. Zkontrolujte typ a průměr závitníku a vyberte příslušný adaptér. Voda snadno pokrývá celý kuchyňský dřez, velkých talířů, pánví a jiných nadměrných předmětů. Snadná instalace: ventilátor vodovodního kohoutku lze jednoduše nainstalovat na vodovodní kohoutek pomocí našeho dodaného jednoduchého nářadí.

1440° otočný design perlátor vodovodního kohoutku: nástavec na vodovodní kohoutek otočný o 1440 dgree, což usnadňuje mytí a nehromadí nečistoty. Vysoce kvalitní dřezový provzdušňovač : dvojnásobně funkční dřezový provzdušňovač je vyroben z vysoce kvalitního chromování, není snadné pěstovat bakterie, vysoce kvalitní masivní mosazi a kvalitního ABS, kombinuje se s gumovými těsněními a netěsní vodu. Ideální pro mytí a čištění umyvadel, maximální úhel kulové hlavy může činit až 360 stupňů. Lze použít.
ZnačkaCHYEEH #ad
VýrobceCHYEEH #ad
Výška0.59
Délka3.74
Šířka1.65
Číslo díluCHY22-JP-WXSLT-EE05302
Modelka1

8. ZStarlite

#ad

ZStarlite Multifunkční prodlužovací kohoutek otočný o 1440 stupňů, nástavec na vodovodní kohoutek, perlátor pro vodovodní kohoutky pro umyvadla a kuchyň, univerzální prodloužení otočného kohoutku, 2 režimy stříkání

#ad
ZStarlite #ad - Tyřvrstvá filtrace, starší osoby, extra trvanlivost a dlouhá životnost, ženy s dlouhými vlasy. Design duálního výstupu vody: dvě metody vypouštění vody, měkký proud bublin a silný rozprašovací proud. Snadná instalace: otočný prodlužovací kohoutek s průměrem 20 mm, vhodný pro 99 % vodovodních kohoutků.

Pohodlnější praní a šetří čas, přední a zadní výšku a úhel lze volně nastavit. Jednoduchým přepínáním trysky lze režim silného oplachování rychle umýt nádobí a odstranit skvrny vysokým tlakem vody. Vybaveno 3 podložkami + montážním klíčem + imbusovým klíčem + lepicí páskou. Vynikající surovina: s vysoce kvalitními materiály s dobrou mědí a ušlechtilou ocelí, odstraňuje nečistoty, zdravé. Ušetřete čas a vodu díky efektivním metodám vypouštění vody. Vodovodní kohoutek můžete jednoduše otočit v požadovaném směru a umýt si obličej, zabraňuje stříkání kapek vody.

Před nákupem změřte průměr svého vlastního kohoutku, vnitřní a vnější závit, 22 mm a průměrem vnějšího závitu 24 mm, všechny nástroje potřebné pro instalaci jsou součástí balení. Rotující robotický ventilátor s vodním kohoutkem se snadněji drží a je ideální pro děti, antikorozní. Adaptér na vodovodní kohoutek zároveň usnadňuje čištění umyvadla a je nezbytností pro každý dům. Iroce se používá v umyvadlových bateriích, kuchyňských bateriích, koupelnových bateriích, laboratorních bateriích atd.
ZnačkaZStarlite #ad
VýrobceZStarlite #ad
Výška1.5
Délka3.94
Šířka2.17
ModelkaZH001

9. UYUYong

#ad

UYUYong 2 kusy vodovodního kohoutku Sprudler otočný o 360° vodovodní kohoutek úspora vody M22- M24 mosaz vodovodní kohoutek perlátor pro vodovodní kohoutek nástavec

#ad
UYUYong #ad - Otočný o 360 stupňů: filtrační adaptér na vodovodní kohoutek má design otočný o 360 stupňů, takže proud vody může bez problémů zakrýt celý kuchyňský dřez a voda teče volně a čistě. 2 funkce rozprašování – naše příslušenství k vodovodnímu kohoutku integruje 2 funkce rozprašování, rozhodněte sami, zda se jedná o samostatný proud nebo funkci sprchy.

Prohlédněte si prosím naše obrázky, abyste potvrdili velikost a před nákupem zkontrolujte typ a průměr vodovodního kohoutku. Specifikace – adaptér m24 a f22 jsou součástí dodávky. Spora vody – provzdušňovače vodovodních kohoutků zajišťují, že voda teče hladce a vytváří dostatek bublin, aby vytvářel příjemný tlak vody a zabránilo rozstřikování.

Současně mohou vodovodní baterie ve srovnání s běžnými kuchyňskými výrobníky ušetřit 30 až 70 % vody. Jednoduše otočte část trysky a vyměňte výtoky. Prémiová kvalita – naše provzdušňovače vodovodních kohoutků jsou vyrobeny z vysoce kvalitní mosazi a kvalitního ABS materiálu ABS pro dlouhou životnost, odolnost proti rzi a korozi a robustní trvanlivost.
ZnačkaUYUYong #ad
VýrobceUYUYong #ad
Výška1.5
Délka2.68
Šířka1.5
Číslo díluUYU-SL05
ModelkaUYU-SL05

10. Cunbayi

#ad

Perlátor vody, nástavec, otočný o 360°, úspora vody pro vodovodní kohoutek, perlátor vody se 2 funkcemi rozstřikování, kuchyň, koupelnu, sprchu, dvojitá funkce, Nástavec na vodovodní kohoutek otočný

#ad
Cunbayi #ad - Díky úspoře vody lze ušetřit 30 % až 70 % vody ve srovnání s běžným vodovodním kohoutkem, čímž se sníží náklady na energii a ušetří se peníze. Použití. Vysoce kvalitní dvojnásobně funkční provzdušňovač dřezu je vyroben z vysoce kvalitní mědi, kuchyňské kohoutky, která má dlouhou životnost, není snadné pěstovat bakterie a je odolný proti opotřebení.

Jemným otáčením může proud vody snadno přepnout z proudu vody na silný sprej. Kombinuje se s gumovými těsněními a netěsní vodu. Spora vody provzdušňovač vodovodních kohoutků byl vyvinut z hlediska ochrany životního prostředí. Univerzální design 22mm vnitřní závitový kohoutek je vhodný přímo pro vnější závitový kohoutek. Dvojitý funkční design existují dvě funkce průtoku vody: tok měkké vody režim stříkání a silný sprej sprchový režim.

Otočení o 360 stupňů maximální úhel nahoru a dolů může dosáhnout 80 stupňů, a díky otáčení o 360 stupňů se proud vody dostane do všech rohů dřezu, což je velmi praktické pro mytí a nehromadí se žádné nečistoty. Lze použít pro dřezové kohoutky, koupelnové kohoutky atd. A dodávka s vnějším závitem 24 mm příslušenství pro připojení vodovodního kohoutku.
ZnačkaCunbayi #ad
VýrobceCunbayi #ad
Výška2.17
Délka3.94
Šířka1.57
Číslo dílu2067SL
Modelka2067SL