Top 9 Aqua Clean Tücher – Úklidové utěrky na opakované použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller

#ad

Direkt vom Hersteller AQUA CLEAN utěrky z mikrovlákna X-Treme, sada 10 ks, modré, AQUA CLEAN

#ad
AQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller #ad - Aqua clean utěrky z mikrovlákna X-Treme sada 10 ks modrá. Ručník. 40cm x 40cm. Aqua clean - Direkt vom Hersteller.
ZnačkaAQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost1.21
Šířka15.75
Číslo díluSW10100
ModelkaSW10100

2. AQUA CLEAN

#ad

AQUA CLEAN Utěrka na okno Ultra Plus Křišťál 6dílná sada

#ad
AQUA CLEAN #ad - Aqua clean okenní hadříky ultra plus křišťály neobsahují vlákna a nezanechávají žádnou zbytkovou vlhkost. Díky dvojité tloušťce hustoty materiálu a novému tkaní mohou naše utěrky absorbovat ještě více vody. Ideální na okna, chrom a všechny hladké povrchy, nerez, stejně jako všechny lesklé plochy. Lesk bez pruhů je zaručen. Naše utěrky čistí všechny plochy beze šmouh, zrcadla, autolaky, aniž byste museli používat chemické přísady. Aqua clean okenní hadříky ultra plus křišťál osušte a vyleštěte v jednom kroku.
ZnačkaAQUA CLEAN #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.71
Šířka15.75
Číslo dílusw10400
Modelkasw10400

3. Aqua Clean

#ad

Aqua Clean Black Edition čištění okenních hadříků, systém čištění 6 dílů

#ad
Aqua Clean #ad - Ideální pro okna, nerez, chrom a všechny hladké povrchy, autolaky, zrcadlo, stejně jako všechny lesklé plochy. Lesk bez pruhů je zaručen.
ZnačkaAqua Clean #ad
VýrobceRositex GmbH #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.79
Šířka15.75
Číslo díluSW10358
ModelkaSW10358

4. AQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller

#ad

Direkt vom Hersteller Čisticí utěrka z mikrovlákna AQUA CLEAN Duoweb, sada 4 ks, AQUA CLEAN

#ad
AQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller #ad - Naše utěrky duoweb mají dvě různé strany: strana s dlouhými měkkými vlákny se hodí k sušení a leštění a krátká intenzivní vlákna k čištění silných nečistot. Ištění probíhá stejně jako u všech produktů z mikrovlákna zcela bez přísad – jednoduše pouze čistou vodou. Naše utěrky jsou vhodné pro všechny hladké povrchy, jako je porcelán, plasty atd. Každý, sklo, kdo je zná, kov, je nadšený vysokou absorpcí tuku a nečistot. Utěrka aqua clean duoweb pro vynikající čištění od lehkých až silných nečistot.
ZnačkaAQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller #ad
VýrobceROSITEX GmbH #ad
Výška0
Délka9.84
Hmotnost0.37
Šířka7.87
Číslo dílu12006
Modelka12006

5. Aqua Clean

#ad

AQUA CLEAN Sonnenschein Royal utěrky 4dílná sada

#ad
Aqua Clean #ad - Jsou výkonnější - silnější - hygieničtější. Dokonce i za mokra schne bez problémů. Aqua clean sunshein royal utěrka s až 10násobně vyšší absorpcí vody než běžné utěrky. Lesk bez šmouh – sušení a leštění v jednom pracovním kroku.
ZnačkaAqua Clean #ad
Výška0.01
Délka25.59
Hmotnost0.66
Šířka25.59
Číslo dílu12004
Modelka12004

6. AQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller

#ad

Direkt vom Hersteller AQUA CLEAN utěrky z mikrovlákna X-Treme, zelená, sada 10 ks, AQUA CLEAN

#ad
AQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller #ad - Ručník. Aqua clean utěrky z mikrovlákna X-Treme, sada 10 kusů zelená. Aqua clean – přímo od výrobce. 40cm x 40cm.
ZnačkaAQUA CLEAN - Direkt vom Hersteller #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost1.12
Šířka15.75
Číslo díluSW10100
ModelkaSW10100

7. VEVOQIM

#ad

VEVOQIM 10 kusů zesílených magických čisticích hadříků, čisticí hadříky bez šmouh, koupelny, auta, opakovaně použitelných utěrek z mikrovlákna, okna, sklo, Pro Clean magický čisticí hadřík pro kuchyně

#ad
VEVOQIM #ad - Opakovaně použitelné tento kouzelný čisticí hadřík z přírodních ultra jemných vláken neobsahuje žádné chemikálie. Magický čisticí hadřík bude vaším nejúčinnějším čisticím partnerem. Je silnější a trvanlivější. Může vám poskytnout neomezenou pomoc v každodenním životě. Iroké použitíkouzelný čisticí hadřík se hodí pro různé scénáře a dokáže odstranit prach ze zrcadel a oken, autoskel a dokonce i nerezové oceli, přístrojů, podlah, aut, nábytku, aniž by poškrábal povrch.

Tyto ultra jemné vlhčené ubrousky jsou používány profesionálními čisticími pracovníky a mohou být stokrát čištěny a znovu použity, aniž by došlo ke ztrátě účinnosti, čímž ušetříte náklady na papírové ručníky a drahé čisticí prostředky. Může být široce používán k čištění zrcadel, nádobí a olejových skvrn. Ručník magic lze po vyprání znovu použít, může vás doprovázet po dlouhou dobu, snadno se čistí a snadno odstraňuje skvrny od kuchyňského oleje.

Vevoqim zesílený magický čisticí hadřík se snadněji čistí než běžný čisticí ručník a funguje lépe. Vysoká kvalita zesílený magický čisticí hadřík používá vysoce kvalitní ultra jemnou vláknitou tkaninu, neobsahuje žádné chemikálie, neodtrhává se, žádný materiál, nevybledne, žádné pruhy. Rychlé čištění tento balíček obsahuje deset zesílených magických čisticích hadříků, které vám mohou pomoci snadno zvládnout úklid po dlouhou dobu. Silná absorpce vody Čisticí hadřík magic má silnou absorpci vody a kapacitu zásobníku, která může přijímat vodu 5krát těžší než její vlastní hmotnost.
ZnačkaVEVOQIM #ad
VýrobceVEVOQIM #ad
Výška0.2
Délka11.81
Hmotnost0.55
Šířka11.81

8. Muxel

#ad

Muxel ´s Čisticí bambusové utěrky sada hadrů

#ad
Muxel #ad - Originální bambusový čisticí hadřík muxel je díky svým bambusovým vláknům antibakteriální. Super kombinace vláken, bambusový hadřík čistí silou přírody. Ištění oken, čištění zrcadel se nyní konečně podaří snadno a bez šmouh. Schne téměř všechny materiály bez šmouh, díky velké absorpci vlhkosti je vhodný i pro velké plochy bez vykrojení. Samozřejmě lze prát do 95°. 5 ubrousků, dva pro předčištění a tři pro sušení beze šmouh.
ZnačkaMuxel #ad
VýrobceMuxel #ad

9. Aqua Clean

#ad

Aqua Clean KOI hadřík – čisticí hadřík z mikrovlákna lešticí hadřík na sklo, 6dílný 2× sada 3 ks, 60 × 40 cm

#ad
Aqua Clean #ad - Všestranně snadno čistitelná zrcadla, okna, chromované dveře kuchyňské skříňky, sítka, plast; autolakové kohoutky, ušlechtilá ocel, dlaždice atd. Bez šmouh: konec s rozmazanými povrchy. Vysoká absorpce nečistot díky nové technologii tkaní. Vysoká síla rozpouštět tuky díky nové kombinaci vlákniny. Ručníky koi jsou zárukou sušení beze šmouh.
ZnačkaAqua Clean #ad
Výška0.04
Délka23.62
Hmotnost0.97
Šířka15.75
Číslo díluAC6GR
ModelkaAC6GR