Top 9 Ei Electronics Ei650 Rauchwarnmelder – Detektory kouře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ei Electronics

#ad

Ei Electronics Ei650 Virtual Bundle detektor kouře

#ad
Ei Electronics #ad - Rozsah dodávky: 1 x hlásič kouře, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, průměr 119, 5 mm, včetně manuálu, 1 x 185 g. Vítěz testu nadace - test: jako vícenásobný vítěz testu s nejlepším známkou se Ei650 vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému spínacímu tlačítku pro ztlumení.

Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit. Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř.

Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je hlásič vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji. Vynikající záchrana života: hlásič kouře rozpozná požáry včas a zajišťuje tak větší bezpečnost pro vás a vaši rodinu – nekompromisní z hlediska kvality a spolehlivosti.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics #ad
Výška1.77
Délka4.53
Hmotnost0.4
Šířka4.53
Číslo díluEi650-3XD
ModelkaEi650-3XD
ZárukaŽádné údaje.

2. Ei Electronics

#ad

Samostatný přístroj, detektor kouře s funkcí AudioLink a baterií na 10 let, bílý, série I, Ei Electronics Detektor kouře Professional Ei650i

#ad
Ei Electronics #ad - Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř. Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je výstražný hlásič vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji.

Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit. Audiolink: přenášejte pomocí bezplatné aplikace audiolink pro načtení řady i hlásiče, zprávy o stavu a další relevantní informace přímo na Váš smartphone nebo tablet. Jednoduchá manipulace: jako součást produktové řady vícenásobného vítěze testu ei650 se Ei650i vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému spínacímu tlačítku pro testování/vypnutí zvuku.

Spolehlivý zachránce života: hlásič kouře rozpozná požáry včas a zajišťuje tak větší bezpečnost pro vás a vaši rodinu bez kompromisů, pokud jde o kvalitu a spolehlivost. Rozsah dodávky: 1 x hlásič kouře, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, 5 mm, včetně manuálu, průměr 119, 1 x 185 g.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics (Non-Consi) #ad
Výška4.53
Délka4.53
Hmotnost0.53
Šířka2.36
Číslo díluEi650i-3XD
ModelkaEI650I-3XD
Záruka5 let.

3. Ei Electronics

#ad

Ei Electronics Bezdrátový detektor kouře Ei650RF, vítěz testu Stiftung Warentest s baterií na 10 let, bílý, sada z detektoru kouře s rádiovým připojením a rádiového modulu

#ad
Ei Electronics #ad - Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit. Rozsah dodávky: 1 x detektor kouře s rádiovým modulem ei600mrf, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, 5 mm, vč.

Manuálu, průměr 119, 1 x 210 g. Vítěz testu nadace test: jako vícenásobný vítěz testu se můžete spolehnout na detektor kouře – díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému tlačítku pro přepínání ztlumení se vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí. Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je bezdrátový detektor kouře vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji.

Zvýšená bezpečnost: kouřový hlásič s rádiovým modulem rozpozná požáry včas a v případě nebezpečí upozorní všechny síťové hlásiče současně – komplexní bezpečnost pro vás a vaši rodinu. Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics (Non-Consi) #ad
Výška2.36
Délka7.87
Hmotnost0.64
Šířka5.12
Číslo díluEi650RF-3XD
ModelkaEi650RF-3XD

4. Ei Electronics

#ad

Hlásič kouře s baterií na 10 let, Ei Electronics Kouřový hlásič Ei650W, volitelně rádiově připojitelný, bílý

#ad
Ei Electronics #ad - Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je bezdrátový detektor kouře vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji. Pokračování alarmu: pro zajištění alarmu v celém domě lze detektor kouře volitelně připojit pomocí rádiového signálu, rádiový modul Ei600MRF je k dostání samostatně.

Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř. Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit.

Volitelné rádiové propojení: hlásič kouře rozpozná požáry včas a zajišťuje tak větší bezpečnost pro vás a vaši rodinu – použitelný jak soběstačný, tak i rádiově propojený. Rozsah dodávky: 1 x hlásič kouře, včetně manuálu, 5 mm, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, průměr 119, 1 x 185 g.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics #ad
Výška0.18
Délka4.53
Hmotnost0.4
Šířka4.53
Číslo díluEi650W-3XD
ModelkaEi650W-3XD

5. Ei Electronics

#ad

7 ks, Ei Electronics Ei650 Virtual Bundle, detektor koure

#ad
Ei Electronics #ad - Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit. Vynikající záchrana života: hlásič kouře rozpozná požáry včas a zajišťuje tak větší bezpečnost pro vás a vaši rodinu – nekompromisní z hlediska kvality a spolehlivosti.

Vítěz testu nadace - test: jako vícenásobný vítěz testu s nejlepším známkou se Ei650 vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému spínacímu tlačítku pro ztlumení. Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř.

Rozsah dodávky: 7 x hlásič kouře, 5 mm, průměr 119, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, včetně manuálu, 7 x 185 g. Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je hlásič vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics (Non-Consi) #ad
Výška1.77
Délka4.53
Hmotnost3.7
Šířka4.53
Číslo díluEi650-3J161
ModelkaEi650-3J161
ZárukaZáruka 5 let.

6. Ei Electronics

#ad

12 Kusů, Ei Electronics Ei650 Virtual Bundle detektor kouře

#ad
Ei Electronics #ad - Pevně zabudovaná 10letá lithiová baterie Panasonic. Roubů, hmoždinek a baterie. Vč. Ivotnost výrobku 10 + 1 rok. Německá verze – vhodné pouze pro německy mluvící prostory. Detektor kouře na principu rozptýleného světla. Vhodné do ložnice, žádné rušivé LED blikání. 5násobná ochrana před chybným alarmem. Značková kvalita – od evropského výrobce Ei Electronics.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics (Non-Consi) #ad
Výška1.77
Délka4.53
Hmotnost6.35
Šířka4.53
Číslo díluEi650-3K161
ModelkaEi650-3K161
ZárukaZáruka 5 let.

7. Ei Electronics Professional

#ad

Ei Electronics Ei650i10P hlásič kouře 10 let, řada I sběratelské balení 10 kusů

#ad
Ei Electronics Professional #ad - Ei-elektronikprofi. Marke: ei Electronics Professional. Ei electronics ei650i10p rauchmelder 10 Jahre i-Serie 10er-Pack.
ZnačkaEi Electronics Professional #ad

8. Ei Electronics

#ad

1 kus + 10letý rádiový modul s rozšířenými funkcemi pro sérii výstražných hlásičů kouře, zelená, vlastní lithiová baterie, Ei600MRF, Ei Electronics Ei650 W 10 let detektor kouře

#ad
Ei Electronics #ad - Domovní kódování pro komunikaci se síťovanými systémovými komponenty. Výstražný hlásič kouře podle principu rozptýleného světla volitelně rádiově propojený. Ivotnost výrobku 10 + 1 rok. Rádiový modul pro výstražný hlásič kouře a výstražný hlásič tepla od Ei Electronics. Pevně zabudovaná 10letá lithiová baterie Panasonic.
ZnačkaEi Electronics #ad

9. X-Sense

#ad

Bezpečnostní systém domácího zabezpečení, certifikováno TÜV, propojitelný požární hlásič, kompatibilní s, X-Sense Detektor kouře XS01-M ProConnected se základní stanicí SBS50, bezdrátový hlásič kouře

#ad
X-Sense #ad - Přes aplikaci x-sense home security – budete také upozorněni, nízkého stavu baterie, jakmile již nehrozí žádné nebezpečí. Slyšitelné hlasitosti: při aktivaci vytvoří základní stanice zvuk s hlasitostí až 100 db a všechny instalované v domě s ním spojené kouřové hlásiče vždy 85 dB hlasitý zvuk – to je dostatečně hlasité, aby je všichni přítomní v domě slyšeli všude.

Testovací funkce prostřednictvím aplikace: s funkcí testování zařízení v aplikaci můžete své zařízení kdykoli otestovat a tím pravidelně kontrolovat, zda vše funguje normálně, aniž byste museli lezt po žebříku, abyste se dostali na tlačítko testování/vypnutí zvuku. Okamžitě připraveno k provozu: 1 základní stanice sbs50, 6 kouřových hlásičů xs01m, 1 síťový adaptér a 1 síťový kabel jsou součástí dodávky. Praktické tlačítko párování/vypnutí zvuku: jednoduše připojte základní stanici k síti wlan pomocí tlačítka párování/vypnutí zvuku. Splňuje normu eN 14604 pro spolehlivou ochranu. Funkce sdílení zařízení: s aplikací x-sense home security app můžete domácí bezpečnostní zařízení sdílet s členy vaší rodiny, takže uživatelé oprávnění k přístupu mohou zkontrolovat historii, dostávat push oznámení a ztlumit zařízení.

Dosah přenosu 500 m ve volném terénu zajišťuje stabilní komunikaci mezi zařízeními. Zůstaňte vždy informováni: náš kouřový hlásič s certifikátem tÜv vám zašle okamžitě push oznámení při detekci kouře. Rozšiřte svůj systém smart home podle libosti: k základní stanici sbs50 lze přidat až 50 výstražných hlásičů, takže všechna zařízení zazvoní alarm, aby bylo dosaženo síťového systému, jako jsou hlásiče kouře a oxidu uhelnatého atd.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška4.06
Délka10.12
Hmotnost0.2
Šířka6.81
Číslo díluFS61
ModelkaFS61